Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Tesekkur ederim insallah sozde hayirlisiyla kucaginiza alirsiniz.
Ananas neden acaba ozel bi sebebi varmi yani coxugun tutunmasina falanmi yardimci oluyor eger oyleyse bende yemeye baslayayim hemen
Evet burdan bir arkadaşım tavsiye etmişti tutunmasına yardımcı oluyormuş.

Sabah cok uzgundumde simdi gecti. Doktor da 2 gun sonra tekrar yapmami istedi ama ne alaka anlamadim 2.21 sonuc nekadar yukselir ki ? 5 filan olsa neyse umitlenip baktirayim 2 gun sonra amaan oyle iste heyecan stres 12 gun gecti bitti..

Sabah cok uzgundumde simdi gecti. Doktor da 2 gun sonra tekrar yapmami istedi ama ne alaka anlamadim 2.21 sonuc nekadar yukselir ki ? 5 filan olsa neyse umitlenip baktirayim 2 gun sonra amaan oyle iste heyecan stres 12 gun gecti bitti..
ÇOK zor cnm biliyorum ama yapcak bişey yok doktorun dediyse bekle inşallah yükselir Rabbim bizede nasip etsin artık hayirlisiyla

Bende bugün ilk aşılamamı oldum bakalım hayırlısı inş tutar rabbim isteyen herkese nasip etsin forumda yazılanları okudum başka tavsiye edebileceğiniz birşey var mı nelere dikkat etmem gerekiyot

Bende bugün ilk aşılamamı oldum bakalım hayırlısı inş tutar rabbim isteyen herkese nasip etsin forumda yazılanları okudum başka tavsiye edebileceğiniz birşey var mı nelere dikkat etmem gerekiyot
Asilamaniz hayirli olsun bende az once yaptirdim sizdede sizi oldumu acaba bende asilamayi yapinca kasiklarimda sanki biseyler kosuyormus gibi oldu

Slm kızlar napiyosunuz yokmu bebislerden haber. Ben ikinci asilamami önümüzdeki ay yaptircam vakit geçmiyo zaten bekleriz geçmez aşılama yaparız yine geçmez hiç bi şekilde geçmez yani ozamana kadar sizden güzel haberler bekliyorum :dua:

Basınç gibi bir rahatsızlık hissi oldu gerginlik gibi ve bu iki gün sürdü. Ama sızı gibi değildi.
bende hem o basınç var hemde sızı bırde azda olsa kanama var
dr asılamadan sonra ilişkiye girmenın şansı arttıracağını soyledı sizede soylendımı acaba bu

bende hem o basınç var hemde sızı bırde azda olsa kanama var
dr asılamadan sonra ilişkiye girmenın şansı arttıracağını soyledı sizede soylendımı acaba bu
Doktorum bana ilşki konusunda yasak yok dedi ama biz istemedik. Bir kaç damla kanama oldu kahverengi ilk gün.

X