Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

1 temmuzu işte en son cnm. 1 ağustos olur sanırım 14 de catlatma iğnesi vurdum. Bide brn daha önce klomrn catlatma iğnesi kullanmıştım ama hiç ağrı falan olmamıştı

Belkide tutundu bebişin :KK66: ki inşalaaahhhh. Az kalmış 1 ağustosta adet olmazsan hemen test yap. İnşallah hayırlı haberler verirsin. Allah büyük Aşılamaya gerek kalmadan anne olursun. :KK73:

Belkide tutundu bebişin :KK66: ki inşalaaahhhh. Az kalmış 1 ağustosta adet olmazsan hemen test yap. İnşallah hayırlı haberler verirsin. Allah büyük Aşılamaya gerek kalmadan anne olursun. :KK73:
Valla canım hiç umudum yok açıkçası kendi kendime tutsaydi iki senedir tutardı diyorum kendimi sartladim ilaca doktora hakkımızda hayırlısı diyorum

mrblar arkadaşlar bende ankarada oturuyorum. ilk aşılamam olacak dün yumurtam 16 mm olmuştu. inşallah yarın çatlama iğnesi yapılacak cuma günüde aşılama olacak.

mrblar arkadaşlar bende ankarada oturuyorum. ilk aşılamam olacak dün yumurtam 16 mm olmuştu. inşallah yarın çatlama iğnesi yapılacak cuma günüde aşılama olacak.

Ayy hadi bakalım hayırlısı canım bende 22 sinde oldum yatıyorum şimdi :) benimde ilk Aşilamam. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Sen hangi hastanede tedavi oluyosun

Ayy hadi bakalım hayırlısı canım bende 22 sinde oldum yatıyorum şimdi :) benimde ilk Aşilamam. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Sen hangi hastanede tedavi oluyosun
İnşallah arkadaşım başkent hastanesine gidiyorum. canım acayip bi heyecan var benden önce bebişini öğrencen desene :)Rabbim kucağımızı boş bırakmasın

Merhaba arkadaşlar ben 6 gündür progen kullanıyorum tek yumurtam gelişmiş tek yumurta oluşu normalmi doktoruma sormayı unuttum kafam karıştı bi fikri olan varmı

İnşallah arkadaşım başkent hastanesine gidiyorum. canım acayip bi heyecan var benden önce bebişini öğrencen desene :)Rabbim kucağımızı boş bırakmasın

Ayy sen öyle diyince bi içim hop etti :)) inşallah canım Rabbim Evlat isteyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah.

Merhaba arkadaşlar ben 6 gündür progen kullanıyorum tek yumurtam gelişmiş tek yumurta oluşu normalmi doktoruma sormayı unuttum kafam karıştı bi fikri olan varmı

Canım benimde tek yumurtam gelişmiş ilk ultrasona girdiğimde sagda 4 solda 4_5 yumurta vardı klomen kullandım tekrar ultrasona girdim sağ tarafımda kalmamış 25 mm kist oluşmuş sol tarafta biri 10 mm biri 17mm yumurta olmuş hemen o gün catlatma ignesi vurdum. Tek yumurta olması kötü bişey değil zaten çok olunca aşılama yapmıyolar çoğul gebelik riski var diye sıkma hiç canını tek yumurta da yeterli yani yumurtanın kalitesi önemli olan :))

Canım benimde tek yumurtam gelişmiş ilk ultrasona girdiğimde sagda 4 solda 4_5 yumurta vardı klomen kullandım tekrar ultrasona girdim sağ tarafımda kalmamış 25 mm kist oluşmuş sol tarafta biri 10 mm biri 17mm yumurta olmuş hemen o gün catlatma ignesi vurdum. Tek yumurta olması kötü bişey değil zaten çok olunca aşılama yapmıyolar çoğul gebelik riski var diye sıkma hiç canını tek yumurta da yeterli yani yumurtanın kalitesi önemli olan :))
Teşekkür ederim 3 aydır hep bi problem çıkıyo bi türlü baslayamamistik yine bişey cikicak diye ödüm kopuyo :KK43:

Aşılamada 1 yumurta yeterli olur demişti doktorum tüp bebekte çok olması önemliymis

Aşılama esnasında agriniz falan oldumu

Teşekkür ederim peki aşılama sırasında ağrı falan oluyomu bide ne kadar suruyo acaba çok soru soruyorum ama merak ediyorum günler geçmiyor :110:
Canım ben aşılama olamadim malesef olacağım gün bu olaylardan doktor gelemedi bende o kısmı merak ediyorum ama zor değil dedi burda aşılama olanlar kısa sürüyormuş

Aşılama esnasında agriniz falan oldumu

Teşekkür ederim peki aşılama sırasında ağrı falan oluyomu bide ne kadar suruyo acaba çok soru soruyorum ama merak ediyorum günler geçmiyor :110:
Yok canım hiç ağrı filan olmuyo hiç bişey hissetmiyosun. Ama benim aşılamadan sonra 2 gün gaz sancisi gibi bi sancim oldu oda geçti şimdi iyiyim aşılama işlemi 2 _3 dakika sürüyo sonra yarım saat yatiriyorlar ben 1 saat yattim

Herkese merhabalar ben yeni üye oldum.. Üye olmamın sebebi ayın 23 de ilk kez aşılama yaptırdım ve sizlerle duygularımı yaşadıklarımı paylaşmak istedim. Şu an iştah artması dışında hiç bir farklı bi durumum yok.

Kızlar benim aşılama olacaktı ama.olmadi 16 temmuzda 36 saat oncede catlatma iğnesi vurmustum işte 16 - 17 temmuzda doktor kendiniz deneyin dedi bizde öyle yaptık 10 gün oldu benim sağ ve solda iki yumurtam olmuştu bir kaç gündür kasık agrim var bi sağ taraf bi sol taraf başlıyor ağrı yapmaya acaba kist mi oldu :KK43: normalde hiç öyle bir.sorunum yoktu ama
Canım gebelikte de kasik ağrısı oluyo inşallah gebesindir :KK66:

Herkese merhabalar ben yeni üye oldum.. Üye olmamın sebebi ayın 23 de ilk kez aşılama yaptırdım ve sizlerle duygularımı yaşadıklarımı paylaşmak istedim. Şu an iştah artması dışında hiç bir farklı bi durumum yok.
Merhaba canım daha 6 gün olmuş hadi hayırlısı inşallah benim de 3 4 günüm var asilamaya insallah

X