Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

hayirli sabahlar kizlar bugünkü idrar testimde silik cikti ben pazari beklemek istiyorum kan testi icin hayirlisi olsun insallah

Kızlar iğnenin etkisi gecmistir değil mi bugün 13. Gün oldu igneye
ignenin etkisi gecmistir canim
Bende 29 temmuzda yaptırdım aşılamayı ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun test yaptırmayı
idrar testini evde yaptim ama kan icin beklemeyi düsünüyorum sabredebilirsem pazar edemezsem yarin sabah veririm
Saye- Saye- ve @minimidi test için 14. Günü bekleyiniz daha net bir değerle öğrenir daha az endişe yaşarsınız. İNŞALLAH küçük mıcizeleriniz sizinledir.
insalalh ben daha fazla beklemeyi düsünüyorum canim hayirlisi olsn

Yaa tebrikler kizz :) cok sevindim ama bence pozitif cunki bi dr a sormustum 13. Gun catlatma ignesinin etkisi kalmiyor demisti dolayisiyle bu senin dollenen yumurtanin saldigi hcg olmali kesinlikle inaniyorum
Bugunde kan verdim hayırlısı bakalim canım azıcık yükseldiğini gorursem igne etkisi olmadığını anlarım içim rahat eder en azından

Alttan koku yaoiyor ve cikiyor diye onerilmiyor
Evet gün boyu iç camasirimi degistiriyorum günlük pedler rahatsız ediyo beni kullanamıyorum mecbur iç camaşiri degistiriyorum biyere giderken yanıma 3 4 tane iç çamaşırı alıyorum kötü oluyo bi anda islaniyo

Ilk asilamada 2 gun sonra falan cok yogun bi akinti oldu tutmadidiginj anlamistim ama bnda cok sukur daha oyle bsy olmadi insallah tutmustur

X