Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

C
Ben 29 temmuzda yaptırdım aşılamayı 31in gecesinden beri progestan kullanıyorum 12 Ağustos ta test yaptır dedi daha önce belli Olmaz mı acaba sanki adet olacakmışım gibi ara ara ağrım oluyor
Cnm 12. Gün kan tahlilinde cikabilyo diyo arkadaşlar ama bende sabredemiyorum 10. Gün bi kan tahlili vermeyi düşünüyorum

Hayırlısı olsun canım bende 5 6 tane vardı doktor yapmak istemedi çoklu gebelik olabilir diye ama ben yine de yaptırdım çok heycanlıyım

Hayırlısı olsun canım bende 5 6 tane vardı doktor yapmak istemedi çoklu gebelik olabilir diye ama ben yine de yaptırdım çok heycanlıyım
Canım bende zaten rezerv azlığı var kendimi paralasam o kadar çıkmaz belki doz yüksek olursa :) ancaa bi tane olsun tutsun valla o bile bölünüp ikiz oluyor inşallah tutar bizimde :)

Aynen bir olsun bizim olsun inşaallah 2 senedir bekliyorum Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bugün asilamamin 10. Günüydü yarın 11 oluyo catlatma iğnesi vurulali da 12 gün oldu yarın 13 oluyo kan versemmi diye düşünüyorum ama bi yanımda bu heyecanı biraz daha yasiyim be diyo bilemiuorum

Bugün asilamamin 10. Günüydü yarın 11 oluyo catlatma iğnesi vurulali da 12 gün oldu yarın 13 oluyo kan versemmi diye düşünüyorum ama bi yanımda bu heyecanı biraz daha yasiyim be diyo bilemiuorum
Ayy canım o stres de zor iyi dayanmissin valla inşallah güzel sonuçlar alirsin

Yok canım beklemedeyim ama adet sancıları geliyo sanki umudum gitti gibi karışık duygular içindeyim goguslerime el suremiyorum çok canımı yakiyo üstüne bile yatamiyorum inşallah bu sefer olmustur
Inşallah o sancılar bebek sancisidir tutacağı zamanda olurmuş öyle ağrılar inşallah öyledir cnm iyi sabrettin bugüne kadar istersen bi gün daha bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…