Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Hadi bakalım kızlar inşallah bebislrr vardır. Arkadan gelen bizlere umut olun :)
amin canim insallah
Kızlar ben bugun dayanamadım evde test yaptım silik çizgi çıktı hemen kan vermeye gittim sonucum 7.64 çıktı ne şimdi bu :KK43:
canim daha cok erken odugu icin sonucun düsük cikmis olabilir iki gün sonra bidaha ver bence pozitif insallah... benimde idrarda hayalet cizgivar ama ben daha kan testi yaptirmadim bekleyecegim

Kızlar ben bugün adet olcam gibi hissediyorum ya benim başından beri ağrım sancım olmadı ama bu sabahtan beri Karnım ve belim de ağrı yüzümde sivilce de çıktı çok moralim bozuldu bugün ya sinirim den oturdum ağladım resmen :KK42:

Burada birbirinizi cok destekliyorsunuz bnde katilmak istedim bnde 6 agustosta 2. asilama yaptirdim. Ilk asilamamda agrim olmadi hic akintim oluyordu. Ama bu asilamamda kasiklarimda ara ara agrim oluyor akintim olmadi gogus uclarim buyudu ve dokunamiyorum insallah tutmustur
Hoşgeldin canım daha yeniymis seninde hayırlı olsun umarım herşey gönlünce olur

Bende çarşamba günü aşılama olacağım kısmetse :)

Hayırlısı olsun canım hadi inşallah

Burada birbirinizi cok destekliyorsunuz bnde katilmak istedim bnde 6 agustosta 2. asilama yaptirdim. Ilk asilamamda agrim olmadi hic akintim oluyordu. Ama bu asilamamda kasiklarimda ara ara agrim oluyor akintim olmadi gogus uclarim buyudu ve dokunamiyorum insallah tutmustur
Canım hoş geldin.Bende de aynı ağrı olmuştu canım galiba yumurtlama ağrısı o ama sonra bende kalmamıştı:110:

Kızlar ben bugün adet olcam gibi hissediyorum ya benim başından beri ağrım sancım olmadı ama bu sabahtan beri Karnım ve belim de ağrı yüzümde sivilce de çıktı çok moralim bozuldu bugün ya sinirim den oturdum ağladım resmen :KK42:
Canım benimde 2 gündür var sanki aynı durum benim bugün 15. günüm.Test yaptırdım eşim almaya gitti,ama umudum yok yine aynı sonuç olacak.
Bu arada nazarnur'cum erken yapmışsın bence testi,bence de artabilir sakin ol

Hayırlısı olsun canım hadi inşallah

Canım hoş geldin.Bende de aynı ağrı olmuştu canım galiba yumurtlama ağrısı o ama sonra bende kalmamıştı:110:
Benim yumurtlama zamaninda ve catlamada agri falam olmamisti igne kullanmistim ama asilamadan sonra fazlalasti doktorumda yumurta fazla oldugu icin olur normal dedi agriyi senin tutmadimi

Canım benimde 2 gündür var sanki aynı durum benim bugün 15. günüm.Test yaptırdım eşim almaya gitti,ama umudum yok yine aynı sonuç olacak.
Bu arada nazarnur'cum erken yapmışsın bence testi,bence de artabilir sakin ol
Hadi guzel haberlerini bekliyoruz canim allah kimsenin kucagini bos koymasin herkezin yuzunu guldursun

evet kızlar az önce eşim aradı kocaman bir 0 yazıyormuş değerde :cry:Napalım şindi ağustosta 2.yi deneyecem(iğneli olarak aslında 3.)

Hadi guzel haberlerini bekliyoruz canim allah kimsenin kucagini bos koymasin herkezin yuzunu guldursun
amin canım amin ama ne bileyim işte .....İnşallah bu ay sizden güzel haberler alırızda umutlanır seviniriz.Benim temmuz ayı serüvenim bitti.Bende hiç göğüs ağrısı yoktu sadece kasık batmalrım oluyordu o da zaten adetmiş :KK61:

amin canım amin ama ne bileyim işte .....İnşallah bu ay sizden güzel haberler alırızda umutlanır seviniriz.Benim temmuz ayı serüvenim bitti.Bende hiç göğüs ağrısı yoktu sadece kasık batmalrım oluyordu o da zaten adetmiş :KK61:
Hayirlisi olsun canim hic canini sıkma herseyde bir hayir vardir insallah bunda tutar. Olucak oldumu asilamdan sonrada oluyor kendisi

Hayirlisi olsun canim hic canini sıkma herseyde bir hayir vardir insallah bunda tutar. Olucak oldumu asilamdan sonrada oluyor kendisi
ay keşke meldakeski keşke ya, o şanslı kişilerden olsam ama ne biliyim işte fazla hayal kurmak gibi bişey benim için,öyle hissediyorum artık.İnşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz tez zamanda

ay keşke meldakeski keşke ya, o şanslı kişilerden olsam ama ne biliyim işte fazla hayal kurmak gibi bişey benim için,öyle hissediyorum artık.İnşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz tez zamanda
Valla canim her doktor farkli tedavi uyguluyor bnm doktorum asilama arasinda 1 ay ara veriyor igne kullaniyorum hem vucuy o igneyi atsin diye hemde vucut zaten hazir oluyorya belko kendisi tutar diye

O hayali hepimiz yapiyoruz canim nasil her genc kiz gelinlik ve evlilik icin hayal kuruyorsa her evli bayanda anne olmayo hayal kuruyor insallah herkezin hayali birgun gercek olur

X