Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

kızlar
1) 25 temmuzda doktorum yumurtalara baktı ve E2 testi yaptı. sağda ve solda 18 mm 20 mm 2 atne yumurtam vardı E2 de 342 iydi . E2 yumurta kalitesi açısından önemliymiş. 25 temmuz gece 11 de çatlatma iğnesi oldum
2) 27 temmuz öğle 12 de aşılama yapıldı. 45 dk yatıktan sonra eve geldim. o gün ve sonraki gün dinlendim ama sürekli de yatmadım. ağır iş yapmadım o kadar
3) doktorum aşılama günü değil ondan sonraki gün ( yani 28 temmuz) da dahil gün aşırı ilişki dedi.
4) aşılamadan sonra ilk 3 gün hafif kasık ağrıları oldu sonra özellikle sol kasığımda hafif bi sıcaklık ve ufak ufak kramlar oldu.
5) son 2 gündür de adet sancısı başladı (inşallah adet sancısı değildir)

kızlar beklemek çok zor benim içinde öyle insan her türlü belirtiyi hamileliğe yorabiliyo ama hamileliğin evrensel tek belirtisi adet gecikmesi o bile garanti değil . yapabileceğimiz şey dua edip sabretmek galiba
Hayırlısı olsun canım inşallah :)

Amin canım inşallah
Nedense sadece sabah yaparsan testi belki çıkar die zannederim
Doğrudur canım sakın yanlış anlama ben çok sabırsızım dayanamazdım sadece kendimden bahsettim maşallah azmine sabrına. İnşallah bebeğin seninledir canım

Kızlarr bugün 15. Günümdü test yapmamak için kendimi zor tuttum pazar yapıcam diye şartladım kendimi. Ama bu sabah bi uyandım :KK42:adet olmuşum :KK61: nasip degilmis demekki. Rabbimin var bi zamanı bekliyorum sabırla. Ama bişi soramadım Afedersiniz ama adetim cok değişik geliyo afedersiniz böyle çamur gibi sanki islanmis kıl gibi bu ne olabilir ki hiç böyle bişey yaşayan varmı. Kist olmuştu klomen yüzünden ondan mı ki acaba

Kızlarr bugün 15. Günümdü test yapmamak için kendimi zor tuttum pazar yapıcam diye şartladım kendimi. Ama bu sabah bi uyandım :KK42:adet olmuşum :KK61: nasip degilmis demekki. Rabbimin var bi zamanı bekliyorum sabırla. Ama bişi soramadım Afedersiniz ama adetim cok değişik geliyo afedersiniz böyle çamur gibi sanki islanmis kıl gibi bu ne olabilir ki hiç böyle bişey yaşayan varmı. Kist olmuştu klomen yüzünden ondan mı ki acaba
Canım geçmiş olsun. Üzme kendini. Vardır bunda da bir hayır. O dediğin belki kist olabilir. Kendini çok üzme Can'ım iyi dayanmışsın test için aslında. İnşallah tez vakitte sağlıkla bebeğine kavuşursun.

herkese merhaba kızlar,
arkadaşım benim ilk klomenle aşıla yaptırdığımda öyle olmuştu,hatta tüm adetim siyah çamurumsuydu ve afedersiniz kötü kokuyordu bende korktum hatta ve doktora gittim.Doktor hcg bakılmasını istedi.Böyle durumlarda dış gebelik riski olabiliyormuş ama test sonucu rahatlamıştım.Bence doktorunla konuşmalısın çünkü arkadaşlar benim araştırdığım kadarıyla bu aldığımız ilaçlar dış gebelik oluşması riskini arttırıyormuş.Tabi her zaman dış gebelik olacak diye bir şey yok ama tedbirli olmakta fayda var

bu arada kızlar ben de 13.günümün içindeyim ve az önce dikkat ettimde alttan ilaç kullanıyoruz ya işte o baya fazla şekilde geri gelmiş gerçi hep top gibi geri geliyorda bu sefer sanki biraz rengi şu alıntı yaptığımızda çıkan kutu renginde ara ara acaba gene mi :eek::KK42:kilim tohum canım sanada çok soru soruyoruz ama merak ettim sen crimone jel kullanıyormuydun böle oldumu.Bide bende hiç kabızlık yok, walla insan kabız olmuyor diye üzülürmü ama üzülüyorum işte

bu arada kızlar ben de 13.günümün içindeyim ve az önce dikkat ettimde alttan ilaç kullanıyoruz ya işte o baya fazla şekilde geri gelmiş gerçi hep top gibi geri geliyorda bu sefer sanki biraz rengi şu alıntı yaptığımızda çıkan kutu renginde ara ara acaba gene mi :eek::KK42:kilim tohum canım sanada çok soru soruyoruz ama merak ettim sen crimone jel kullanıyormuydun böle oldumu.Bide bende hiç kabızlık yok, walla insan kabız olmuyor diye üzülürmü ama üzülüyorum işte
Aynen ben gibisin canım 13 gün jel topaklanip geri geliyor
Hiç kabiz olmadım normalde de hep ka bizimdir.sabah test yapıcam hadi bakalım hayırlısı

Kuzum bana doktor böyle bir ilaç vermedi. Estağfurullah lütfen siz sorun rahat bir şekilde. Ben folik asit dışında herhangi bir ilaç vermedi. Kabızlık bende aşılamadan sonra 5.6.7. Günlerde oldu. Bir hafta kadar devam etti. Şu an kabızlık yok canım. Her belirti hepimizde olmaz farklı seyretmesi normal. Sen artık test yapabilirsin canım.

Hiç kabiz olmadım normalde de hep ka bizimdir.sabah test yapıcam hadi bakalım hayırlısı
yapçan mı kız valla ben cesaret edemem zaten fernaz ben kabullendim hastalanacığımı ama işte hep arkadan bi ses ya olduysa bu sefer.Bazen ne dangalağım diye düşünüyom 2.5 yıla yakındır hep aynı ümit.Sende de renk öyle mi peki.Bide sende de yumurtlama döneminde bi kabızlık olup sonra geçiyormu,benim öyle oluyorda.Bu arada karnımda da gurultular var hep adet dönemimde böle oluyr sende de oluyormu?Ne sordum haa:KK23:

Kuzum bana doktor böyle bir ilaç vermedi. Estağfurullah lütfen siz sorun rahat bir şekilde. Ben folik asit dışında herhangi bir ilaç vermedi. Kabızlık bende aşılamadan sonra 5.6.7. Günlerde oldu. Bir hafta kadar devam etti. Şu an kabızlık yok canım. Her belirti hepimizde olmaz farklı seyretmesi normal. Sen artık test yapabilirsin canım.
hay Allahım İNŞALLAH bizde (kabız olamayanlar:KK70:) sen gibi oluruz Allahım İNŞALLAH:dua:benim öyle oldu ama 2.5 senedir hep öyle oluyor ya:sus: belki bu sefer sen gibi olurum bebişli.(hepimiz inşallah)

hay Allahım İNŞALLAH bizde (kabız olamayanlar:KK70:) sen gibi oluruz Allahım İNŞALLAH:dua:benim öyle oldu ama 2.5 senedir hep öyle oluyor ya:sus: belki bu sefer sen gibi olurum bebişli.(hepimiz inşallah)
İnşallah canım benim Allahım isteyen herkese kısmet etsin. Beni güzel haberlerinden mahrum etme.

İnşallah canım inşallah ama dedğim gibi hep böyle oldu bende ama bu sefer olumsuzda olsa paylaşacam burada.Burası insana ii geliyor iyiki varsınız walla ha taze anneler ve müstakbel anneler:KK15:

Al bendende o kadar bendede tık yok ne ağrı ne sanci hiç bi belirti yok çok canm sıkıldı ya :KK43:
sıkılma canım bu iş hiç belli olmuyor ben burda yazılara bakıyorum bazı anne adaylarındaki yazılara hiç belirti yok yazıyor sonra kendime bakıyorum oooooo.Hem obur kaz gibi yiyom hep açım,yok sabah mide bulantıları yok ateş basmalar.....Ama sonra:mad: FOOOOSSSS.Patladı gitti oluyor,puf diye patlıyorum.:KK70:Hiç güvenme bizim yazdıklarımıza bakıp dertlenme:KK20:.Biz bizim gibi olanları bulmak için sorunuyoruz,kesin sen gibi olan taze anneciklerde vardır aramızda tatlım

sıkılma canım bu iş hiç belli olmuyor ben burda yazılara bakıyorum bazı anne adaylarındaki yazılara hiç belirti yok yazıyor sonra kendime bakıyorum oooooo.Hem obur kaz gibi yiyom hep açım,yok sabah mide bulantıları yok ateş basmalar.....Ama sonra:mad: FOOOOSSSS.Patladı gitti oluyor,puf diye patlıyorum.:KK70:Hiç güvenme bizim yazdıklarımıza bakıp dertlenme:KK20:.Biz bizim gibi olanları bulmak için sorunuyoruz,kesin sen gibi olan taze anneciklerde vardır aramızda tatlım
Çok alemsin ya ne diyim inşallah bi gün o mide bulantilarin boşa gitmez cnm gelsin artık bebislerimiz :emir_bebek:

yapçan mı kız valla ben cesaret edemem zaten fernaz ben kabullendim hastalanacığımı ama işte hep arkadan bi ses ya olduysa bu sefer.Bazen ne dangalağım diye düşünüyom 2.5 yıla yakındır hep aynı ümit.Sende de renk öyle mi peki.Bide sende de yumurtlama döneminde bi kabızlık olup sonra geçiyormu,benim öyle oluyorda.Bu arada karnımda da gurultular var hep adet dönemimde böle oluyr sende de oluyormu?Ne sordum haa:KK23:
Bu ay cok umitliydim hem hsg cekildi ardindan hitreskopi oldum ardindan gonol f kullandim hic sagimda yumurta olmazdi ilk kez sagda oldu
Gel gelelimki hic bir belirtim olmadi yalandan igne etkisi falan bile yani

Az once test yaptim tertemiz bir idrar cubugu ay gibi parlayan tek cizgi
Zatende bekledigim bi durum

Kzlar merhaba misafelerm vardi yazamadm once adet olan arkadsmza gecms olsn sakn uzulme herseyde bi hayr vardr muhakkak elbet bizmni vardr. Kzlar testnizi 12.gun yaon ckmazsa 2gun srna tekrarlayn ben 12.gun yaptgmda ckmsti kan sonucm azdi 2gun snra 3 4 katna ckti Kilim ve tohum Kilim ve tohum la aynyz hemen hemen Rabbim en hayrlsndan nasp etsn bol bol sabr versn bu arada bende hc kabzlk olmadi gogsmdede aci dsnda hc bsey yok rengnde ucunda vs. Pek kalmayn derm adet sancsnda hala cekyrm

Hayırlısı olsun üzülme cnm olana kadar denicez vazgeçmek yok

Bu ay cok umitliydim hem hsg cekildi ardindan hitreskopi oldum ardindan gonol f kullandim hic sagimda yumurta olmazdi ilk kez sagda oldu
Gel gelelimki hic bir belirtim olmadi yalandan igne etkisi falan bile yani

Az once test yaptim tertemiz bir idrar cubugu ay gibi parlayan tek cizgi
Zatende bekledigim bi durum
Canım bugün 13. Gündü senin değil mi idrar testini tekrar et iki gün sonra.

X