Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

:işsiz:Bu iğne ve ilaçlardan bütün ağrı sanci kramp duygularımı kaybettim
Test negatif ama adet ağrıMDA yok hiç bi tarafimda:işsiz:

hayirli sabahlar kizlar bende daha test yapmadim daha bu sefer baya azimliyim bekliyorum 29 temmuzdu asilama zamanim

Burada birbirinizi cok destekliyorsunuz bnde katilmak istedim bnde 6 agustosta 2. asilama yaptirdim. Ilk asilamamda agrim olmadi hic akintim oluyordu. Ama bu asilamamda kasiklarimda ara ara agrim oluyor akintim olmadi gogus uclarim buyudu ve dokunamiyorum insallah tutmustur

Burada birbirinizi cok destekliyorsunuz bnde katilmak istedim bnde 6 agustosta 2. asilama yaptirdim. Ilk asilamamda agrim olmadi hic akintim oluyordu. Ama bu asilamamda kasiklarimda ara ara agrim oluyor akintim olmadi gogus uclarim buyudu ve dokunamiyorum insallah tutmustur
Merhaba cnm hoş geldin hayırlı olsun asilaman inşallah geliyodur bebeğin :anneadayı:

Hosgeldn cnm insallah tutnmstr bebsn benmde gogus agrm cok erken baslamsti

X