Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Ateşinizi hiç ölcuyormusunuz .kizlar
Ben kendimi çok çok sıcak hissediyorum her gün ölçme ye başladım
36.3
36.5
36.7
Hergün artarak devam ediyor bu bile umut oluyor bana
Kız helal sana walla bence en garanti gebelik tespiti bu evde basit yolla.Hamile olunca illaki artıyormuş.(hadi bakalım fernaz inşallah canım:KK66:yükseliyor gözüküyor)Hep almak istedim bi derece olmadı alcam walla bende .Ne bu be boşuna beklyip duruyorum yok bi gün daha bekleyim daha.Bi dahaki ay bende sen gibi yapcam önce derecemi alam:KK6:

Şeker bende hiçbir belirli yok sadece burdan tutabildim umudu bakalım.eğer yumurta dönlenmiş se ateş artarak devam eder düşmez yaziyor

Arkadaşlar mutlaka kan testi yaptırmadan negatif diye düşünmeyin. Ben bir arkadaşımdan duymuştum. 6 aylık hamile olan kadın, hatıra kalsın diye idrar testi yapmış ve tek çizgiydi :) düşünün 6 aylık hamile olmasına rağmen tek çizgi çıkabiliyor. Çünkü hamilelik hormonu bazı kişilerde kana hemen geçmiyor, bazılarında uzun zamanda bile görünmüyor. Aşılamanın 12. veya 13. gününden sonra kesinlikle kan testinde çıkar. Bende de idrar testinde negatif çıktı. Gittim kan testi yaptırdım pozitif.

Kızlar selam yarın büyük gün kan testi yaptırmak için hastaneye gidecem sonuç inşallah istediğim gibi çıkar sonucu ve düşüncelerimi burda paylaşmayı düşünüyorum tabi çökmediysem... Bu süreci sizlerle geçirmek inanılmaz güzeldi hepiniz de inşallah en yakın zamanda hayalinize kavuşursunuz:anne::emir_bebek::anneadayı::KK200::KK200::KK200::KK200:

Kızlar selam yarın büyük gün kan testi yaptırmak için hastaneye gidecem sonuç inşallah istediğim gibi çıkar sonucu ve düşüncelerimi burda paylaşmayı düşünüyorum tabi çökmediysem... Bu süreci sizlerle geçirmek inanılmaz güzeldi hepiniz de inşallah en yakın zamanda hayalinize kavuşursunuz:anne::emir_bebek::anneadayı::KK200::KK200::KK200::KK200:
hadi canım dualarımız seninle.Ve aklında olsun eğer sonuç negatif bile olacaksa bu senin hayrınadır çünkü hep duamız nasıl hayırlı zamanda dimi.O yüzden hayırlı değilse eğer seni çok üzecek durumlar çıkaracak bir gebelik ya da evlat olacaksa Allahım izin vermesin.İnşallah artık senin hayırlı vaktin gelmiştir.Sakın yıkılma.Kendime hep hatırlattığım gibi şükür hastaneye bile sadece bir kan testi gibi basit işlemler için gidiyoruz,canımızın derdinde değiliz yani bu bile büyük mutluluk nedeni,olsun varsın sonuç negatif olsun kuzum:KK36:

ben her ay alacam diyorum sonra eşim caydırıyor yok çabuk bozulur falan filan(elektronik olanları varya).Bende zaten yine hamile kalamam deyip üstelemiyorum,artık nasıl kanıksadıysam.benim çatlatma iğnesinden sonra daha 11. günüm ama adet olacakmışım gibi ağrı var,canım sıkıldı.:KK57:

Kızlar ben hastaneye gidiyorum dua edin bizim için İNŞALLAH değerimiz sağlıklı şekilde yükseltmiştir.

hadi canım dualarımız seninle.Ve aklında olsun eğer sonuç negatif bile olacaksa bu senin hayrınadır çünkü hep duamız nasıl hayırlı zamanda dimi.O yüzden hayırlı değilse eğer seni çok üzecek durumlar çıkaracak bir gebelik ya da evlat olacaksa Allahım izin vermesin.İnşallah artık senin hayırlı vaktin gelmiştir.Sakın yıkılma.Kendime hep hatırlattığım gibi şükür hastaneye bile sadece bir kan testi gibi basit işlemler için gidiyoruz,canımızın derdinde değiliz yani bu bile büyük mutluluk nedeni,olsun varsın sonuç negatif olsun kuzum:KK36:
Evet canım çok haklısın sağol

Hadi hayırlısı inşallah canım hamilr kalmaya çalışırız ayrı bi sorun gebe kalırız ayrı bi sorun endişe işte rabbim hakkimizdan hayirlisini versin :KK66:
Evet canımmmmm sonuç pozitif dendikten sonra da ayrı ayrı endişeler Allah isteyen herkese kısmet etsin inşallah

Canım sonuçlar çıktı 904 rahatladım pzt yeniden yaptıracağım ona göre kese için randevulaşabiliriz dedi doktorum

X