Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Gebelik belirtisidir belki canım kasik ağrıları gebelik belirtisi de olabiliyor :KK66:
Yok canım o bariz bariz adet güzelim.Önceden göbeğime bakıp ''bebişim geldinmi sen?'' diye içimden konuşurdum göbek altı batmalar başlayınca ama artık adetimle konuşur oldum''biliyom biliyom yine geldin sen , uyuz'':sopa::KK47:

Bize de ertesi gün sonraki gün ilişki olsun dedi ama şimdi insan ya hamileysem bişey olur mu diye içi rahat etmiyo işte sizde de aynı duygu var mı
o duyguyu bilmem mi haklısın insan kendini suçluyor acaba düşmesine neden olurmu diye ,özelliklede adete yakın tarihlerde.Benimkide bişey olmaz diyor ama artık yazık oda alıştı dinliyor beni

o duyguyu bilmem mi haklısın insan kendini suçluyor acaba düşmesine neden olurmu diye ,özelliklede adete yakın tarihlerde.Benimkide bişey olmaz diyor ama artık yazık oda alıştı dinliyor beni
:KK66: sorma sorma o psikolojiyle her ay aynı şeyleri yaşıyorum acaba tuttu da düşük mu yapıcam diye kafayı yicem

Kızlar bugün 12.günü devirdim salı günü çenemde bi sivilce çıkmıştı bugün söndü normalde adetten önce çıkar ve olana kadar sönmez orda durur bu bana ümit oldu ve bilin bakalım ne yaptım... Evet test yaptım ama yine negatif şu an göğüslerimdeki ağrılar gitti bi ağırlık çöktü bizimkilere.. Benden bu kadar..

Kızlar bugün 12.günü devirdim salı günü çenemde bi sivilce çıkmıştı bugün söndü normalde adetten önce çıkar ve olana kadar sönmez orda durur bu bana ümit oldu ve bilin bakalım ne yaptım... Evet test yaptım ama yine negatif şu an göğüslerimdeki ağrılar gitti bi ağırlık çöktü bizimkilere.. Benden bu kadar..
Artık ben o test yapmaları (hatta çok yapınca ellerin titreye tireye nefesin kesile kesile bekliyorsun aletin başında)bıraktım.Artık hamile olsamda o negatif çıkacakmış gibime geliyor:63:.Kızlar bu arada dr neden kan testi yapın diyorlar 15-14. günde.Acaba gebelik varsa tayin edip sonra düşükmü yaşıyor bu kadın diye bakmak için mi acaba?('' her seferinde hamile kaldığıma inanıp arkasındanda her seferinde de düşük yaptığımı düşünme'' psikolojisinin sonucu oluşan bi soru mu oldu ne?:deli:)

Kızlar bişey sorcam çok afedersiniz ama asilamadan sonra ilişki için bişey dedim doktorlariniz yasak koydumu

Canım banada adilama yapilinca bugün sonraki ve sonraki gün yani üç gün arka arkaya yapın sonra bi gün durup bi gün yapın dedi. Eğer bugün yorgunum ağrım var filan deesen yarın başla 3 gün mutlaka arka arkaya sonra da 1 gün ara vererek sonucu alacağın güne kadar yap dedi.

Artık ben o test yapmaları (hatta çok yapınca ellerin titreye tireye nefesin kesile kesile bekliyorsun aletin başında)bıraktım.Artık hamile olsamda o negatif çıkacakmış gibime geliyor:63:.Kızlar bu arada dr neden kan testi yapın diyorlar 15-14. günde.Acaba gebelik varsa tayin edip sonra düşükmü yaşıyor bu kadın diye bakmak için mi acaba?('' her seferinde hamile kaldığıma inanıp arkasındanda her seferinde de düşük yaptığımı düşünme'' psikolojisinin sonucu oluşan bi soru mu oldu ne?:deli:)
Pes etmek yok ikinci çizgiyi görene dek her yol mübak :KK39::KK39:

Arthcgben o test yapmaları (hattdaha güvenilirk y ellerin titreye tireye nefesin kesile kesile bekliyorsun aletin başında)bıraktım.Artık hamile olsamda o negatif çıkacakmış gibime geliyor:63:.Kızlar bu arada dr neden kan testi yapın diyorlar 15-14. günde.Acaba gebelik varsa tayin edip sonra düşükmü yaşıyor bu kadın diye bakmak için mi acaba?('' her seferinde hamile kaldığıma inanıp arkasındanda her seferinde de düşük yaptığımı düşünme'' psikolojisinin sonucu oluşan bi soru mu oldu ne?:deli:)
Kan testi daha erken sonuç veriyo idrartestinde görünmeyebiliyo ama kan testi dsha güvenilir

evet biliyom da ne bilim bir kaç gün bekle idrar tahlilinde de öğrenebilirsin de diyebilirlerdi yani

işte her ay yasadigim şey tam da bu manyaklastim iyice :KK70:

Kızlar benim aşılama yapıldığından beri hep karnımda şişlik var.Saçma ama aşılama sonrasında da sanki devamlı yumurta gelişiyormuş gibi sırayla bir sağ bir sol yumurtalığım ağrıyor.Böyle olan var mı aranızda.
Evet Can'ım o Ağrı'lar çok normal.

Evet Can'ım o Ağrı'lar çok normal.
ay maşallah sen hamilesin Allah tontişini sağlıkla sıhhatle almayı nasip etsin inşallah.Bayılıyorum kızlar ya şu Hamilelik Taririne Allah inşallah bizede nasip eder:KK66:.Bu arada canım sende de varmıydı bütün bu süreç boyunca bu anlattıklarımız,sıkıştıralım biraz seni:21:

Kızlar 12. Gün ve sonrasında kan testiyle öğrenmek mümkün ama o Zaman'da değerler düşük çıkacağından Ayrı bir panik başlıyor. İdrara geçmesi için beta hcg değerinizin en az 20 olması gerekiyor. Belki değeriniz 19 ya da 17 boşu boşuna kendinizi üzmeyin negatif diye. Doktorunuzun önerdiği tarihlere riayet edin. Doktorum bana ayın 30 unda baktır demişti benim afet tarihimdi. ma erken baktırdım 26 sında gebelik çıktı ama değerim 21,6 çıktı. Cumartesiye kadar endişeyle bekledim.

ay maşallah sen hamilesin Allah tontişini sağlıkla sıhhatle almayı nasip etsin inşallah.Bayılıyorum kızlar ya şu Hamilelik Taririne Allah inşallah bizede nasip eder:KK66:.Bu arada canım sende de varmıydı bütün bu süreç boyunca bu anlattıklarımız,sıkıştıralım biraz seni:21:
Can'ım amin inşallah Allah isteyen herkese kısmet etsin ben hep böyle dua ediyorum. Gebe olanlara a sağlıkla kucaklamak kısmet olsun inşallah. Aslında ben bir kaç sayfa geride yazdım belirtilerimi ama siz istediğinizi sorun Canımmm ben seve seve cevaplarım.

X