Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Kilim ve tohum dedi:
Kızlar belki bazılarınızın kafası karışacak ama ben yine de söylemek istiyorum. Temkinli yaklaşın ama aklınızda bir yerde de dursun. Ben aşılama sonrası üçüncü ve dördüncü gün adet olacakmışım gibi kasıkta ağrı hissettim. Göğüslerim hassaslaştı. Bu kasık sancılarım devam etti. Aşılmadan sonra 10. Gün tamam adet oldum dedim çünkü çok ağrıyorudu. 10. Gün sivilcem çıktı iyice ümidimi yitirdim. Sonra bir sivilce daha bir tane daha bir baktım sivilcelerle doldu vücudum. Yüzümde üç tane sırtımda bir iki tane. Akıntım da hep oldu beyaz bir akıntı. Ayrıca ayaklarım üşüyordu ama vücudum çok sıcaktı. Endişelerle üç gün geçirdim hep adet olacağım sandım. Yalnız 13. Gün ciddi halsizlik hissettim. 13. Gün idrarda silik hayalet var mı yok mu belli olmayan bir çizginin ardından betahcg 21,7 çıktı.o gece çok sancım oldu. 15. Gün sonuç 35,6 çıktı karalar bağladım. 16. Gün yine yumurta çatlayınca şeffaf akıntı olur ya hani onlardan oldu acaba dedim bitiyor mu? 17.gün 78,6 çıktı oh dedim. 20. Gün 256,6 çıktı. Adet olacakmışım gibi küçük sancılar seyrelmekle ve Ağrı'ların şiddeti azalmakla birlikte devam ediyor. Dört gündür çok çok çok uykum var, koku hassasiyetin başladı iki gündür! Ayaklarım halen üşüyor. Allah hepimizin umudunu gerçekle buluştursun İNŞALLAH.

nazarnur canım aslında biz her ay hamile kalıyoruz da bakma sen sonra ya artık yediğimiz yanlış bir besin yüzünden ya da hiç olmadı çok stresten düşürüyoruz:KK45:Galiba kabullenmek istemiyorum tersini.Olur beyaw bigün gerçekten hamile kalırız dostum:KK66:

kilim ve tohum canım sağol tekrar yazını buraya koymuşsun.Peki göğüs hassasiyetin devam ettimi.Bende de bu yazdıkların birebir sanki oldu da.Göğüs hassasiyeti 2 3 gün sürdü geçti.Şuanda sanki yok gibi(bu arada devamlı yoklamaktan acımayada başladı sanki:oops:)

nazarnur canım aslında biz her ay hamile kalıyoruz da bakma sen sonra ya artık yediğimiz yanlış bir besin yüzünden ya da hiç olmadı çok stresten düşürüyoruz:KK45:Galiba kabullenmek istemiyorum tersini.Olur beyaw bigün gerçekten hamile kalırız dostum:KK66:
:KK70: hayaller hayatlar işte manyak gibi her ay aynı seyler normal bir insan olmayı çok isterdim normal bi kadın olmayı çok isterdim kafayı yemenin kiyisindayim galiba :KK70: :KK70:

kilim ve tohum canım sağol tekrar yazını buraya koymuşsun.Peki göğüs hassasiyetin devam ettimi.Bende de bu yazdıkların birebir sanki oldu da.Göğüs hassasiyeti 2 3 gün sürdü geçti.Şuanda sanki yok gibi(bu arada devamlı yoklamaktan acımayada başladı sanki:oops:)
Canım evet hassasiyet devam ediyor uçları da acıyor ara ara. İNŞALLAH küçük mucizen seninledir.

İlerde birgün bütün bu yaşadıklarımı ve sizleri evladima anlatırken ve ayaklarimi ovdururken hayal ediyorum kendimi :KK70: :KK70: ayaklarimi da ovdurcam sirtimi günde 5 öğün kaşitacam evi ona toplatcam perdeleri ona taktiracam :KK70: intikamım acı olacak
:KK70::KK70:
canım benim biz bu gidişle bu yavrucakları şımartırızda geç buldukg güç bulduk diye ,Tersi olmasın nazarnur onlar bizim tepemize binmesin.Ezmesin altında seni masaj yapacam diye:KK35::KK70:

:KK70::KK70:
canım benim biz bu gidişle bu yavrucakları şımartırızda geç buldukg güç bulduk diye ,Tersi olmasın nazarnur onlar bizim tepemize binmesin.Ezmesin altında seni masaj yapacam diye:KK35::KK70:
Öyle olur zaten simartmiycam diyorum ama herhalde senin dediğin gibi olacak zaten ben yapmasam babası deli gibi simartir beni duyuyosa eğer ona sesleniyorum seni çok seviyoruz meleğim gözümüzü yolarda koyma artık :KK43:

Öyle olur zaten simartmiycam diyorum ama herhalde senin dediğin gibi olacak zaten ben yapmasam babası deli gibi simartir beni duyuyosa eğer ona sesleniyorum seni çok seviyoruz meleğim gözümüzü yolarda koyma artık :KK43:
inşallah canım inşallah olsunda şımartsak öyle acılı acılı kafa sallama bakim.Aşılamalarımızı oluyoruz ,sonra tüp bebek falan olacağız sırayla , inşallah olacak sonra dönüp kilim ve tohum gibi arkadaşlara yardımcı olacağız.:KK36:

inşallah canım inşallah olsunda şımartsak öyle acılı acılı kafa sallama bakim.Aşılamalarımızı oluyoruz ,sonra tüp bebek falan olacağız sırayla , inşallah olacak sonra dönüp kilim ve tohum gibi arkadaşlara yardımcı olacağız.:KK36:
İnşallah canım benim inşallah :KK66:

Ateşinizi hiç ölcuyormusunuz .kizlar
Ben kendimi çok çok sıcak hissediyorum her gün ölçme ye başladım
36.3
36.5
36.7
Hergün artarak devam ediyor bu bile umut oluyor bana

X