Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

AyE="fernaz, post: 47492857, member: 635880"]İnş canım..sen de aşılama mı yaptrdın[/QUOTE]
Bende gonol f igne kullandim 14 gun sonra ovitrelle asilamasiz denedik bu ay
Hsg ve ardindan hitreskopi oldum
9 gunu bugun bakalim ne cikacak bahtimiza beklemedeyim[/QUOTE]
İnş canım hayırlısıyla çift çizgiyi görürsün aynen hep beraber beklemedeyiz

Kızlar bugün aşılamamın 13. Günü . Tabi aşılama gününü de sayarsak 13gün . Benim kasık ve karın Ağrı'm bel Ağrı'larım var heran adet olacak gibiyim test de de negatif çıktı . sizde de 13-14 günler de Ağrı'larınız oldu mu . Adetime 3 gün kaldı ondan mıdır sizce .

Canımmmmm aşılmadan sonra saymanı tavsiye ederim. Ben de aşılama sonrası özellikle 9/10/11. Günler çok sancı çektim. 13. Gün idrarda çok silik bir çizgi çıktı. Kan verdim 21,7 çıktı. Keşke doktorun dediği tarihi bekleseydim. Sen de idrarda baktıysan henüz erken olabilir zira 20 ml/mu geçmedikçe idrara geçmiyor betahcg

Dün gebelik testi yaptım negatif çıktı kan testi vermedim daha negatif çıkınca sonuç yaptırmadım ama sanki heran hasta olcak gibiyim çok Ağrı'm war . Senin kaçıncı gün bugün

Dün gebelik testi yaptım negatif çıktı kan testi vermedim daha negatif çıkınca sonuç yaptırmadım ama sanki heran hasta olcak gibiyim çok Ağrı'm war . Senin kaçıncı gün bugün
Canım ben de öyle diyordum adet olacakmışım gibi ağrıları hissettim hep. Benim bugün 20. Gün oldu.

Benimde 12ci günüm. Ama 5ci günden beri bel karın kasik agrim var. Az önce kan verdim.bakalım hayırlısı.

Benimde 12ci günüm. Ama 5ci günden beri bel karın kasik agrim var. Az önce kan verdim.bakalım hayırlısı.

Ayy inşallah hamilesindir cnm ya Allah hayırlısını versin ... Benim aşılamamın ertesi günden beri yani 12 gündür Ağrı'lar çekiyorum bitmedi Ağrı'lar

Aaa aynı gün aşılama olmuşuz canım 22 sinde oldun dimi bende aşılama yapılan günü sayiyodum 13. Gün filan diyodum ama 12. Günümüz ozaman bugün. Test yaptinmi sen

Ayy kızlar benimde 12. Günüm siz öyle diyince beni de bi merak sardı soncu bildirin nolur benim hiç ağrım filan yok niyeki acaba ara sıra çok hafif bi ağrı oluyo sadece ama goguslerim fena belinde ağrıyo ara ara

Ayy inşallah hamilesindir cnm ya Allah hayırlısını versin ... Benim aşılamamın ertesi günden beri yani 12 gündür Ağrı'lar çekiyorum bitmedi Ağrı'lar
Insaallahh arkadaşım. Ben 41 yaşındayım. Ve cok karışık bir gecmisim var hamilelik adina. Dilerim rabbim yüzümüze guler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…