Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Insaallahh arkadaşım. Ben 41 yaşındayım. Ve cok karışık bir gecmisim var hamilelik adina. Dilerim rabbim yüzümüze guler

Amin inşallah cnm ya kulun başka bir kula ettiği dua kabul olurmuş Allah dualarımızı hayırlı olacak şekilde kabul etsin . Yaşadıkların imtihanındır sabret Allah bunalandın karşılığı olarak inşallah tez Zaman'da bir Bebek'le sevindirir seni inşallah

Günaydın arkadaşlar yoldayım hastaneye gidiyorum bugün aşılama günü büyük gün geldi dualarinizi eksik etmeyin :dua:
aşılaman hayırlı olsun sonucu bebiş olsun inşallah hayırlısıyla
İnş canım..sen de aşılama mı yaptrdın
Bende gonol f igne kullandim 14 gun sonra ovitrelle asilamasiz denedik bu ay
Hsg ve ardindan hitreskopi oldum
9 gunu bugun bakalim ne cikacak bahtimiza beklemedeyim[/QUOTE]
tedavin hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın

E Ozamn senin hamile olup olmadığın belli olmuştur benden öndesin inşallah hamilesindir cnm ya
Evet canım ben 13. Günden beri biliyorum betahcg ama sağlıklı katlanarak artması gerekiyor. Çok şükür bir sıkıntı yok şimdilik. Erkenden umutsuzluk yapma.

ferngünş46261 .!.:
eger asılama veya hap tedavisi gördüysen ben ilk hamileliğimi asırı üsüme ve halsizlikle ogrenmiştim tutunurken olurmuş
Aşılamın 11.günü bugün inş bu sebebden dolayıdır. Genelde üşütüp hasta olacağım zaman böyle olur ama bilemeyorum şu an da bi kırgınlık var üstümde.

Aşılamın 11.günü bugün inş bu sebebden dolayıdır. Genelde üşütüp hasta olacağım zaman böyle olur ama bilemeyorum şu an da bi kırgınlık var üstümde.
benimde 10 günüm ama çatlatma ignesi gününü saymazsak 9 günüm hiç bi belirti yok dün yaptım idrar testi sırf silikte olsa görüyüm die oda silik cıktı güzel bi duyguymuş yapmacıkta olsa :)

X