Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

valla zaten onu yapıyoruz ama yenı basladık ıste. artık ne kadar fayda ederse.
Canım benim eşim 4 ay proxseed plus kullandı daha sonra bıraktı doktorumu değiştirdim o da trental evicap klomen mukozero diye 4 ılac yazdı 6 ayı geçti hala kullaniyo ayrıca keçiboynuzu özü var eczaneden aldim günde 6 7 kasik yediriyodum Çakşir suyu var ondan iciriyodum gece yatmadan esin çok sıcak suyla yikanmasin ve banyoda cikarken o bölgesine bi kaç tas soğuk su döksün ayrıca gece yatmadan önce sert bi Türk Kahvesi yap içir ilişkiden bi 45 dakika bir saat önce filan

Yararını gördük biz canim

biz morfoloji bozuklugunu 1,5 sene sonra ogrendık canım. daha once 2 test yaptırmıstık. ama who ya gore olcum yapılmıs. sorun gorunmuyordu. varıkosel muayene fılanda oldu. problem yok demıslerdı ılacta vermedı.
sayısı fılan ıyı aslında ılk asılamada 450 mılyon sperm vardı yıkama sonrası 98 hareketlı 100 mılyon spermle asılama yapıldı ama olmadı.
2. asılamada sayı kotuydu 20 mılyon 100 hareketlı ıle yapıldı yıne olmadı. ama ıste morfolojının dusuk oldugunu bu asılamada ogrendık

sımdı 3 . asılamayı yapıcaz. tup bebek ıcın 2 ıgnelı asılama gerekıyormus. benım ılkı femera ıle olmustu. hemde son kez sansımızı deneyelım dedık. kecı boynuzu kürü yapıyorum. vıtamınde alıyor. ballı fındıklı fıstıklı karısım var onuda ıcıyor.
ama haftaya kadar etkı edermı bılmıyorum. tatılden donduk ordada sıgaranın dıbıne vurduk. sımdı ıkımızde bıraktık. ben cok ıcmıyordum gercı ama .

bakalım ne olacak. elımızden gelenı yapıyoruz

Nasil çıktı okadar mümkün değil yanlışlık olmadığına eminsiniz dimi
faydasi oldumu bilmyrm ama fndk fstk kuru dut yemsti birde keci boynuzu kuru yapmstm onu brakali baya oldu ama argi men bence bu kdr yukseltti eczanede satlyo 98 tl sbh ogle aksam 1er tane iceck tok karnna bze dr.verdi

faydasi oldumu bilmyrm ama fndk fstk kuru dut yemsti birde keci boynuzu kuru yapmstm onu brakali baya oldu ama argi men bence bu kdr yukseltti eczanede satlyo 98 tl sbh ogle aksam 1er tane iceckin tok karnna bze dr.verdi
Benim esimin de 18 milyon sperm sayısı en son yatirdigimda öyleydi yani ama doktorumuz hiç bişey vermesi

İnşallah hayırlısı ile olur canım ya rabbim gönlünde olanı hakkında hayırlı etsin
aminn canim insallah sagolasin sende hayilrisiyla tedavine baslar sorunsuz olursun insallah asilamani
Kızlar yarın sabah asilamam olacak inşallah allahin izniyle çok heyecanliyim çok :)
benmki bu gün yapildi canim hadi hayilrisi bakalim insallah güzel haberler vermek nasip olur birbirimize

aminn canim insallah sagolasin sende hayilrisiyla tedavine baslar sorunsuz olursun insallah asilamani

benmki bu gün yapildi canim hadi hayilrisi bakalim insallah güzel haberler vermek nasip olur birbirimize
Amiinnnn inşallah cnm kaç dakika yattin asilamadan sonra

Arkadaslae benim esiminde gecen yilki ilk tahlili cok ic acici değildi bunun ustune varikosel baslangicinda oldugunu ogrenmistik finduk fistuk:) keciboynuzu ozu ginsengli bi macun ve valli pilenli bi macun dahs vermisti esime aktarci esimde ara ara aklina geldikce iciyordu sobra baska hastanede detayli olmayan sperm analiz i yapildi sayi artmıştı ancak iki hastanenin laboratuvar kitlerinin farkli olnasindanmi yoksa ilaclarin faydasindnmi anlayamadik tam dr iyi dedi..ardindan tribestan aldik eczaneden kendi kararimizla onu da yine aklina geldikce aliyordu sonunda asilama gunu laborant degerler eskisine gore cok iyi demis artik tribestan in etkisi.i finduk fistuk un mu yada asilamadan uc gun onve kadar icirdigim turk kahvesinin mi bilemem belkide sans

evet canim 1200 lerde 1000 in ustune ciktigi icin artik bakmana gerek yoj dedi dr ama usgde gorunmedigi icin supheleri var bi hafta kadar sonra muayenesine gidecegim
Usg için erken zaten canım hiç panik yapma daha çok küçük bekle biraz daha çok mutlu oldum canım dua et bizlere de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…