Temmuz 2008 bebek bekleyenler

temmuz 27de bende.. çok midem bulanıyo ve kusuyorum hep, bıktım artık napabilirim kızlar

sabahları tuzlu cubuk kraker ye canım bide ekşi bir meyve iyi gelicektir. fazlada yorma kendini daha yenisin düşük riski var cünkü bu haftalar riskli dönemler sürekli uzan rahatına bak yerimseniben

Allah nasip ederse benim doğum 11 Temmuzda olacak.Şu an çok küçük 2 aylık karnımda bebeğim.3. veya 4. aylara bir getireyim rahatlayacağım.Mide yanması ve sürekli mide bulantısı benimde en büyük derdim.İlerleyen aylarda azalacağı söyleniyor.Sabrediyorum şu an...Birde alttaki takvimleri nasıl ekliyorsunuz?

temmuz 27de bende.. çok midem bulanıyo ve kusuyorum hep, bıktım artık napabilirim kızlar

Aynen sabah uyanıyorum akşam yatana kadar devam ediyor ama kusma yok bende allaha şükür Canım ..Muhakkak sabahları yataktan kalkmadan çubuk kreker ye çok iyi geliyor 5/10 dk sonra kalk.ama çokda çaresi yok benim doktorumun verdiği vitamin çok iyi geldi bana biraz azalttı bulantımı.

arkadaşlar herkese hayırlı olsun öncelikle,hayırlı doğumlar diliyorum şimdiden.
bende Allah nasip kısmet ederse temmuz annesi olacağım:)
acayip heyecanlıyım...bende eşimde yengeç burcuyuz ve bebeğiminde yengeç burcu olacağına çok seviniyorum.

sana da hayırlı olsun cansınsen:)
ben de 5 temmuzda kısmetse doğurucam...3 -4 aylara gelelim bi, o zaman rahatlıycam herhalde..ilki gibi karnımda ölecek diye çok korkuyorum..

Ben içmiyorum fakat doktorum çok sindirim problemi çektiğimde soda içebileceğimi söyledi. Bu arada kola içmenin faydalı bişey olduğunu düşünmüyorum

Kizlar Hepinize Merhaba..nasipse Bende Temmuzun Ilk Haftasi Kollarima Alicam Kelebeğimi.şimdiden çok Heyecanliyim.allah Hepimize Kavuştursun Sağ Salim Yavrularimizi..

Herkes şikayetlerini Yazmiş Bende Belirtmek Istiyorum.öyle Aşiri Bulantim Yok Ama Akşam Yemeğini Yedikten Sonra Mutfağa Kesinlikle Giremiyorum.sofrayi Eşim Toplayip Götürüyor.çünkü, Burnum Inanilmaz Hassas Oluyor O Zaman Ve Kokular Midemi Altüst Ediyor.çok Ağir Geliyor.onun Dişinda Ezelden Beri Sevip Tüketmediğim Yumurtayi Binbir Zorlukla Yemeye çalişiyorum.sütüde Hiç Sevmem Onun Yerinede Ayran Peynir Vs..benim Göğüslerimde Hemen Hemen Hiç Bi Değişiklik Yok.hafif Rengi Döndü.acimada Yok.kasik Ağrisi Ve Akinti Olayinida Yaşamadim Henüz.en Son Kontrolüme 4-5 Haftalikken Gitmiştim.vajinal Ultrasonda Keseyi Görmüş Fakat Embriyoyu Görememiştik.üzerinden Iki Hafta Geçti.nasipse Sali Günü Gidicem Kalp Atişlarini Duymak Için.yinede Kelebeğimi Kozasinda Görememekten çok Korkuyorum.benim Için Dua Edin.hepinizi öpüyorum.

sana da hayırlı olsun cansınsen:)
ben de 5 temmuzda kısmetse doğurucam...3 -4 aylara gelelim bi, o zaman rahatlıycam herhalde..ilki gibi karnımda ölecek diye çok korkuyorum..

benim ilk bebegim çok heyecanlıyım allahım inşallah saglıklı ve hayırlı evlatlar verir uzun ömürler verir yavrularımıza..aynı şeyleri bende yaşadım ve bende korkuyorum rabbim mutlu olalım

selam arkadaşlar benimde kısmetse temmuz 16 gibi olcak bebişim allah hepimize sağlıklı ve hayırlı doğumlar nasip eetsin inşallah

Selam güzel temmuz anneleri
Aynı duygular,heyecan ve bazende elde olmayan korkularla sizler gibi bebeğimi bekliyorum temmuzda....
İnşallah hepimiz problemsiz sağlıcakla alırız minik yavrularımızı kucağımıza.
Ben ilk bebeğimi 3 yıl önce düşük yaptım. Bu yüzden korkularım ve tedirginliğim hat safhada,psikolojim çok bozuldu,hemen hemen her gece kabuslar görüyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bu sıkıntıların sonu mutluluk olur inşallah hepimiz için...

kızlar benim adetlerim çok düzensizdi benim hesabıma göre bebeğim 8haftalık ama doktorum adet düzensizliğin olduğu için yumurtlama günün belirsiz ve bebeğin 6haftalık dedi yani bu normal bi durummu yoksa bebeğimin gelişimimi geri çok üzzgünüm

canım adetlerin düzensiz olduğu için geç döllenme olmuştur hiç korkma sen bi dahaki gidişinde büyümüş göreceksin bebeğini :)

korkma canim benim de gec dollenme oldu ondan bende su an olsa 10 haftalik falan olmasi gerekiyordu benim hesaplarima gore ama ben yanlis hesaplamisim gec dollenme oldugundan 8 hafta 4 gunluk yani ama tam ne zaman dogacagi da 11.01.2008 de ogrencem insallah yani bende temmuz annesi olcam insallah bende haziran saymistim :)kafamçokkarıştı

Kızlar benim ki 8 haftalık oldu. Bütün et yemeklerinden tiksiniyorum bir haftadır. Ekşi şeyler yemek istiyorum. Göğüslerim bu hafta felaket şişti, hem de büyüdü. Kendimi de patlayacak gibi hissediyorum. Yediklerim midemde taş gibi duruyor. Hatta hiç yemesem daha iyi olacak sanki. Ama bir yandan da açken bulantılar oluyor. Bu çocuk bağırsaklarımı falan oynuyo galiba :)Kilo alacağım diye de ödüm kopuyor.Tembellik ve uyku nöbetlerini de sayarsam ben sanki başka biri oldum..

Ins. bir aksilik olmazsa ben de ilk kez temmuz annelerinin kervanina katilicam. Dogum 16-17 Temmuz gibi ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…