Temmuz 2008 bebek bekleyenler

Selam tub,
Eğer gebeliğinde bir komplikasyon yoksa geç kalmış sayılmazsın aslında. Yine de bir an evvel gitmende fayda var..

Arkadaşlar, bir şey soracağım.
Ben gebeliğim 5+3 iken doktora gittim. Doktor keseyi, ve yolk sac'ı gördü. 2 hafta sonraya randevu verdi ve 2 haftanın sonunda bebeği ve kalp atışlarını görürüz dedi.
Ancak okuduğum bazı yazılar, ve forumlar, 6. haftada bebeğin kalp atışlarının görünmesi gerektiğini söylüyor. Hatta bir soru cevap alanında, 5,5 haftalık olduğu halde kalp atışlarını duymamış olan bir gebeye, doktor, o zaman muhtemelen boş gebeliktir diyordu, sin,rlerim bozuldu. Siz ne zaman duydunuz acaba? 5,5 hafta civarında duymayan oldu mu hiç kalp atışlarını?
Teşekkürler şimdiden..

çok teşekür ederim cosette bebeğin ve sana sağlıklı günler dilerim boş gebelik olsa kese görünmezdi kafana takma bence normal 6.afta ve sonrası

selam beyfe hayırlı olsun çok sevindim kısmetse bende 18temmuzda anne olucam peki sen hiç doktora gittinmi

herkese selamlar kısmetse ben de temmuz annesi olucam ve 27 temmuzda doğum yapıcam hepimize şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

evet dün gittim kan falan aldılar iki tane tahlilin sonucunu aldım ama biri bebek içinmiş o 3 günde çıkarmış bide ultrasona girip kalp atışlarını duydum bebişimin çok şekerdi:)

bende temmuz annelerindenim.Sali gunu ilk defa doktora gittim.bulati ve kusmalardan cok kilo kaybettim.Doktorum hastaneye yatirdi ve iki gundur 6 serum yedim halada yiyorum simdi eve gectik ve serumlarim cumartes yada ben yemek yiyene kadar devam edicekmis.Kabus gibi anliyicaginiz yurt disinda yasiyorum ve burda bize cok iyi bakiyorlar.Ozellikle ikiz bekledigim icin sanirim daha bir ozel davraniyorlar.Hala ikiz bebeklerim olacagina inanamiyorum cok guzel br duygu su anda 7 hafta 6 gunluk hamileyim.bir an once ikizlerimi kuacgima almak istiyorum.

slm merhaba canim bende temmuz annesi olucam kismetse,cok gecmis olsun allah en kisa zamanda derman versin sana,yemek yemen cok onemli gercekten,insallah gecer kusmalarin,biseyi merak ettim bende yurtdisindayim ama ilgilenmiyorlar,hangi ulkedesin canim merak ettim,allah hayirlisiyla kucagina almak nasip etsin,

beyfe kac haftalik hamileyken duydun kalp atislarini son adet tarihin ne bende duyabilirmiyim acaba gidince benim su anda 6 hafta 2 gunluk 7 hafta 3 gunlukken randevum var duyarmiyim kalp sesini acaba???????,

beyfe kac haftalik hamileyken duydun kalp atislarini son adet tarihin ne bende duyabilirmiyim acaba gidince benim su anda 6 hafta 2 gunluk 7 hafta 3 gunlukken randevum var duyarmiyim kalp sesini acaba???????,

mehay slm canim,6 haftalikken bebek kalp atislari basliyormus yani duyabilirsin,ben 8 haftalikken gittim,gobegimden bakti doktor ama goremedik cok kucuk oldugu icin,alttan bakalim kabul edersen dedi bende onu kabul etmedim ama cok pismanim keske baktirsaydim diye,son adet tarihin en son adetinin ilk gunu,benim hic bir bilgim yoktu hani bebegimde beklemedigim acemi zamanimda oldugu icin korktum alttan kontrole benden sana tavsiye usten gorunmezse sen alttan baktir,sonra benim gibi her gece yatarken acaba neden gorunmedi acaba biseymi oldu diye dusunup durma,:1hug:

geçmiş olsun, dikkat et kendine, moralini yüksek tut. Çift yumurta ikizi mi?
benim de ikizlerim olcak inşallah temmuzda, ama ikizlerde her risk teklere göre daha fazlaymış, belirtiler de bulantı filan da daha fazlaymış. Benim yediklerimi etkilemiyor ama bazen çok oluyor.

ben de bebek bekliyorum ama temmuz sonu mu ağustos başı mı emin değilim,daha yeni öğrendim ne kadarlık olduğu kesin değil

ya nerden biliyorsunuz bu kadar kesin,kaç aftalık kaç günlük....çok şaşırdım yani....gününü bile yazmışsınız....ben o kadar bilemiyorum,zaten sürpriz oldu,bu gününe kadar bilen arkadaşlar planlayarak yapanlar galiba...

ebtuna sende öğrenebilirsin bak bi adres veriyim sana

tub83 seninle hemem hemen aynı günlerdeyiz sen neler hissediyorsun canım varmı birseyler bulantın falan ben hiçbirsey hissetmiyorum yarın görmeye gideceğim bebeğimi çok heyecanlıyım kalp atışlarını duyacağım inşallah

semras canım evet aynıyız seninle ama ben daha doktora gitmedim senin ilk doktor ziyaretinmi bendede öyle mide bulantısı aşerme falan yok göğüslerim çok ağrıyo canım benim sana ve bebeğine sağlıklı günler dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…