Temmuz 2008 bebek bekleyenler

benimde karnımın alt kısmı kasıklarıma doğru ağrıyo genelde.doktor normal olduğunu söylemişti.

temmuz 27de bende.. çok midem bulanıyo ve kusuyorum hep, bıktım artık napabilirim kızlar

merhaba ben de aynı sıkıntıyı çok çektim. meptamil diye bir hap verdi doktorum aç karna alınıyo o çok iyi geldi bana. artık yemek yiyebiliyorum. 11 haftalık oldu benim ki.a.s.

merhaba temmuz anneleri nerelerdesiniz ??? bu çarşamba kontrolüm var,inşallah bebeğim sağlıklı sıhhatlidir.siz ne alemdesiniz ne kadar zamanda bi doktora gidiyorsunuz.bu sayfayı çok boş bırakmayalım yaa :)

Merhaba,

Herkese iyi seneler diliyorum. Ben de kısmetse takvime göre 25 Temmuzda anne oluyorum. Benim en büyük şikayetim mide bulantısı... Yediğim lokmalar geri geliyordu. Çok fazla çıkarmıyorum ama bulantı tüm gün aç-tok farketmiyor, hep var. Doktorun verdiği ilaçlar ilk bir iki gün işe yarıyor sonra yaramıyor. Ama neyseki bir kaç gündür azalmaya başladı. İnşallah yakında da tamamen kaybolur. İki hafta sonra 2'li testim var, şimdi onu bekliyorum heyecanla...

merhaba meralcim benimde doğum tarihi 29 temmuz görünüyor.inşallah hayırlısıyla kucağımızada alırız.bendede mide bulantısı hiç olmadı ama sabahları açken öğürme oluyor,sadece öğürüyorum yani çok ilginç :) bi iki lokma bişey yiyince geçiyor.bugün 5 te kontrolüm var çok heyecanlıyım.

genciza hemen hemen aynı tarihlerde anne olacaz, ne güzel :)) benim son yaptırdığım kontrol geçen haftaydı. ultrasonda bebeğin kımıldadığını gördüm resmen. kollar bacaklar nasıl oynuyordu. kalp atışını bile görebiliyorsun. öyle duygulandım ki... görüntüleri cd'ye kaydedip verdiler ve akşam eşime de gösterdim... o da öyle heyacanlandı ki... kontrolünde sanırım sen de bu hareketleri az çok görebilirsin, hazırlıklı ol :))) bayılma sakın :))

merhaba kızlar şimdi doktordan geldim.bebeğim iyi çok şükür kalbi pır pır atıyordu.kolları bacakları oluşmuş.önce öylece duruyordu uslu bebeğim sonra doktor karnıma biraz bastırdı başladı hoplayıp zıplamaya.allahım ne güzel duygu eşimde yanımdaydı çok mutlu olduk.darısı isteyen herkesin başına inşallah.bu arada s.a.t.'a göre 6 gün geriden geliyordum.arayı kapatmışız 2 güne düşmüş :)

genciza gözün aydın... inşallah isteyen herkes yaşar bu güzel duyguyu...

herkese selamlar

bende 2. bebeğimi bekliyorum. 4 yaşında bir oğlum var.

benimde 27 temmuz doğum gözüküyor ağustosada sarkabilir dedi doktorum biraz geriden gidiyoruz çünkü.

24 yaşındayım bursada yaşıyorum.

meral kocaelinde mi yaşıyorsun. Tetkiklerini nerede yaptırıyorsun? Doğum için hangi hastaneyi seçtin? Aslında doktoru da soracağım ama yasak mı bilmiyorum..

meral kocaelinde mi yaşıyorsun. Tetkiklerini nerede yaptırıyorsun? Doğum için hangi hastaneyi seçtin? Aslında doktoru da soracağım ama yasak mı bilmiyorum..

Sevgili gsy, ben tüm kontrollerimi tetkiklerimi Anadolu Sağlık Merkezi'nde yaptırıyorum. Doktorum da oradan... Doğumu da orda yapmayı düşünüyorum... Dilersen özelden verebilirim ismini...

Ben de Temmuz annesi olcağım..5 temmuzda doğumum var kısmetse..İkinci bebişim ,benimde şu anda 13 haftalık..
Sinop da doğru düsrüst doktor olmadığından Kastamonuda ki özel bir hastaneye gidiyorum..Herkes sağlıkla kucağına alır inş..

aa berşulecim gözünaydın canım çok sevindim.ya ilk adını burda görünce şaşırdım açıkcası yarışma bölümünde alışmışım sana.sanki sen hamile kalamazmışsın gibi, kendini siteye adamışsın gibi geldi bi an sonra güldüm kendime :dance: allah analı babalı büyütsün canım.a.s.

Teşekkür ederim arkadaşım:))
Evet KK ile öyle içli dışlıyım ki,sanki tek işim o gibi değil mi?Bilmem bi boş zamanımda bebiş yaptık işte..Hayırlısı bakalım..İyi dileklerin için tekrar teşekkürler,çok naziksin..

selam bende temmuz sonunda doğum yapıcam şimdiden ben ve eşim çok heyecanlıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…