Temmuz 2008 bebek bekleyenler

yatıyom canım hala...akıntılar devam.biz de evelsi gün aldık 2. nostaljik fotoyu :) kalbinide duyduk:) çok güzel bişeyyy yaaaa

slm kızlar kısmetse bende temmuzda alıcam bebişimi kucağıma ya sızın gögüslerde şişme varmı benimki felaket şiş ya cok rahfisfisfisatsız oluyorum

8. haftama girdim :KK70: 1 hafta önce kahverengi lekelenme geldi hemen doktora gittim 1 hafta rapor ve iğne verdi bebiş kaçamasın die. Bebişin etrafında kanama yok ama 4,5 cmlik bir kistim var o kanama yapıo olabilirmiş:KK70:
geçen hafta bebişin kalp atışarını da duyduk şükür. Haftaya yine kontrolüm var
bu arada benim bulantılarım yeni başladı ne güzel bulantısız bi hamilelik geçireceğim die sevinirken :KK70::KK70:
Biras depresifim :S
Göğüslerim ve karnımşişmeye başladı daha erken biliom ama belkide şişmanlıyorumdur :KK70:

tuba göğüslerin acıyomu? benimkiler cok şiş ve felaket acıyo daha erken ama neden böyle oldu bilmiyorum yarın muayeneye gidicem bebişimin kalp atışlarını ilk kez duyucam cok heycanlıyıma.s.

Eylül benim göğüslerim de çok şiş ve üzerine yatamıorum azıcık bir yere değseler hemen sızlamaya başlıo :KK70:

inşallah bebeğinin kalp atışını hayırlısıyla duyarsın ben geçen muayenede kalp atışına benzer şeyler duydum doktorum kalp atışı dedi ama ben pek anlayamadım ama ultrasonda pır pır eden bişey gördüm orası kalbiymiş.

yaa ben herşeye ağlıom yaaa
zor hamile kaldığım için nerede bebek isteyen birini görsem (tv, gazete veya canlı farketmio) ağlamaya başlıyorum sonra hepimiz için dua ediorum allah hayırlı doğumlar ve olmayanlara da bebişler nasip etsin die :KK70:
çok komiğim yaa bu aralar hem ağlak, hem şiş karınlı...

bu arada benim akıntım var yaa kokulu akıntı normal mi acaba ? Burnum çok keskin diemi koku alıyorum acaba ?
:KK70::KK70::KK70:

canım o akıntı bendede var ya pis kokuyo napcam bilemiyorum doktoruma sorucam yarın valla eşimden utanıyorum bazen oda bana saçmala olucak böyle seyler hem ben koku falan almıyorum diyo ama sanki bana yalan söylüyo gibi geliyo senağlama:uhm:

kızlar bende Allah nasip ederse temmuz annesi olacağım
bilgilerimizi buradan paylaşalım çok iyi olur ben 1 aralıkta kalp atışlarını duymaya gideceğim kesemizi gördük hayırlısıyla benim sadece göğüslerimde ağrı var o kadar bulantım falan yok siz ne alemdesiniz kızlar

:1hug:canım bende bugün gidicem kalp atışlarını duymaya bende 6 hafta 5 günlük hamileyim sana rahatsızlıklarımı anlatayım. Aşırı gaz sancısı göğüslerimde ağrı kabızlık miğde bulantısı bide her zaman olmasada arada bir baş dönmesi ama olsun artık bunlara dayanıcaz bebişim sağlıklı olsunda gerisi önemli deil.

kızlar 2 aylık hamıleyım ama gaz sancısı çekıyorum ne yapmam gerekıyor

canım rezene cayı içebilirsin ben öyle yapıyorum süper gaz çıkartıyo rahatlarsın yanlız biraz uyku yapıyo ama olsun gaz sancısı cekmekten iyidir değilmi? marketlerde sallama cay olarakata satılıyo rezene ama ben aktardan aldım cezveye 1 çay fincanı koyup içine 1 tutam rezene atıyorum kaynamaya başladıktan 1 dakıka sonra altını kapat cezvenin üstünüde bi cay tabagıyla kapat o 3-4 dakıka demlensin sonra cayi süz içinede biraz limon sık limonsuz belki içemeyebilirsin istersen şekerde atabilirsin işine yarıycaktır ben bunu sabahları içiyorum bana yetiyo bide dene istersen.:kahve:

Selamm Arkadaşlar Siteye Yeni Katildim Bende Kismetse Bir Aksilik Olmazsa Bende Temmuz Ilk Haftasi Ilk Kez Anne Olacağimm :

teşekkürler canım deneyecegım gaz sancısından oluyom hamıleyken maden suyu içeniniz var mı?

Evvett birde ben bekliyorum nasip kısmet olursa inş :)

06.07.2008 tarhinde bebegimi kucagıma alıcam allahım nasip kısmet ederse eşimde

07.07 dogumla belki 07.07 de dogum yapabilirsem eşimle bebegim aynı günde dogmuş olucaklar :)

Merhaba. Ben de 7 haftalik hamileyim. 4 haftalik hamileyken, hamile oldugumu bilmeden, baska bir arastirma icin alttan ultrason muayenesi olmustum, ve bir kac gun sonra da hamile oldugumu ogrenmistim. Endiselenip internette arastirmistim alttan ultrason muayenesi ve dusuk iliskisi hakkinda. Siteyi tam hatirlamamakla birlikte bir doktorun asagi yukari suna benzer bir degerlendirmesini okumus ve gulmustum: "Alttan ultrason muayenesi dusuge yol acsaydi, cinsel iliski de dusuge yol acar diye hamilelik boyunca tehlikeli diye uyarirdik hastalari. Cinsel iliski 8. aya kadar tehlikesiz diyorsak, demek ki alttan ultrasonda da bir sakinca yoktur."

hoşgeldin,hayırlı olsun gülsene:)
hafsaacım,asitlişeylerden kaçınmamız gerektiğinisöylüolar ama bilemiyorum yine de,sen sor dr una nolur nolmaz..
benim de kahverengi akıntım devam edio az az ...15 gündür hep var...sürekli progestan içiyorum ve bebe asprini..

Merhaba. Ben de 7 haftalik hamileyim. 4 haftalik hamileyken, hamile oldugumu bilmeden, baska bir arastirma icin alttan ultrason muayenesi olmustum, ve bir kac gun sonra da hamile oldugumu ogrenmistim. Endiselenip internette arastirmistim alttan ultrason muayenesi ve dusuk iliskisi hakkinda. Siteyi tam hatirlamamakla birlikte bir doktorun asagi yukari suna benzer bir degerlendirmesini okumus ve gulmustum: "Alttan ultrason muayenesi dusuge yol acsaydi, cinsel iliski de dusuge yol acar diye hamilelik boyunca tehlikeli diye uyarirdik hastalari. Cinsel iliski 8. aya kadar tehlikesiz diyorsak, demek ki alttan ultrasonda da bir sakinca yoktur."

benim doktorumda 9 haftaya kadar alttan bakmamız gerekiyor çok küçük dedi bencede çok mantıklı ,cinsel ilişki ile ilişkilendirmek sonuçta her ikisede aynı sey sayılabilir :)

X