Temmuz 2008 bebek bekleyenler

ay o biçim doktormuş öyle rüzgarım yaaa,,,tam davalık walla,yazıklar olsun onun aldığı diplomaya da ,kendisine de!!!
canım kan testi dediğin beta hcg mi yoksa gebelikte dr un istediği değerler mi,yani kolestrol,açlık-yokluk...vb

miniksincap merhaba, ben de beta hcg yi soruyodum. diğer testleri de yaptırdınız mı?

Oooo,kimler Gemiiişş,hayalkiz,hamişsin Ha;tebrikler Canim çok Sevindim! :) Dr A Gittin Mi?

GİTTİM YAVRUCUM
HAMİLEYIMMM:)
AMA CANIM ÇIKIYO HEP UYUYOM KASIKLARIM AĞRIYO ULTRASONA GİRDİM DAHA MINIK DEDI DOKTOR GÖREMEYIZ DEDI HAFTAYA CUMA BAKACAK O ZAMAN GÖRÜ:1hug:RÜŞ

merhaba kızlar ben 2 yıllık uzun uğraşlardan ve tedavilerden sonra hamile kalabilenlerdenim :KK70:

Allah izin verirse temmuzun ilk haftası bebeğimi kucağıma alabileceğim :KK70:

kızlar bende temmuz annesı olacagım bı aksılık olmazsa 6 hafta 1 gunluk temmuz 4 Allah sag salım kucagımıza almayı nasip etsın

canım benim,,hamilesin demek !! okuyordum yazdıklarını,çok sevindim:) ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN..ARAMIZDA 1 GÜN VAR.bizim de doğum 5 temmuz..gördün mü keseni??şikayetin var mı?

merhaba kizlarrr forumda yeniyim ve bende 12 temmuz dogurcam allah izin verirse .. hamile oldugumu iki gün önce ögrendimm doktor 6 haftalik dedi

tebrik ederim
kızlar benım belım agrıyo ve karnımda batma hissi var sizlerdede böle birsey var mı yazarsanız sevinirim...
kusma falan yok....
arada bi baş dönmesi....
öyle işte yazarsanız sevinirim

tebrik ederim
kızlar benım belım agrıyo ve karnımda batma hissi var sizlerdede böle birsey var mı yazarsanız sevinirim...
kusma falan yok....
arada bi baş dönmesi....
öyle işte yazarsanız sevinirim

canim bende hic öyle belirtiler yok yani gayet normal hersey .. yani günümü gecirmesem doktor hamilesin demese bilemicektim hamile oldugumu .. allah size kolayliklar versinfisfisfis

selamkızlar...bende de batma gibibişey var kasıkta..
ŞEKER,BENDE DE ARA ARA KANAMALAR VAR VE KAHVERENGİLEKELER...PROGESTAN VERDİ DR...HEP YATICAN DEDİ..KORKUYORUM YA..

selamkızlar...bende de batma gibibişey var kasıkta..
ŞEKER,BENDE DE ARA ARA KANAMALAR VAR VE KAHVERENGİLEKELER...PROGESTAN VERDİ DR...HEP YATICAN DEDİ..KORKUYORUM YA..

kötü düsünme güzelim allahin izniyle biseycik olmaz icini ferah tut.. dinlen yerimseniben :nazar:

kızlar ben haziran annesiyim doğumum allah izin verirse 27 haziran.yalnız ultrasonda internette yaptığım hesaplamadan 1 hafta geç göründü.bundan sonraki kontrolümdede böyle olursa doktorum düzeltilmiş gebelik haftası dedikleri şeyi uygularız dedi.kısacası temmuz anneside olabilirim.birşey dikkatimi çekti,birbirinizin kaçıncı haftada olduğunu göremiyorsunuz sanırım.gebelik takvimi yapsanızda bende temmuzun başında doğum bekleyenlerle düşüncelerimi paylaşsam.bilmiyorsanız yardımcı olabilirim

evet cnm yaa bebek takvimi yapmak istiyorumda nerden nasil bilmiyorum yardimci olursan züper olur :teytey:

:nazar: temmuz anneleriii nasil gidiyo bakim nerelerdesiniz hic kimsenin sesi solugu cikmiyoo .. yarin doktora gidicem bebegimin ikinci siyah beyaz nostalji fotosunu alirim saniyorum :dance: :teytey:

X