Temizlik çok büyük dert diyenler buyrun dertleşelim

evet o da kötü en çok sinir olduğum gelen misafirin çocuğuna sahip çıkmaması ilk evlendiğim zaman misafir geldi 3 çocuğu saldılar eve biri haliya meyve suyu dökmüş diğeri koltukların ahşap kollarında araba sürüyo kadının hiç umrumda değil ölmüştüm sinirime yaa sorumsuzluk kadar kötü bişi yok

bende 2 kişiyken zorlanıodum ama yapıodum evim çiçek gıbıydı bir tek ütümü bile kaçırmazdım kaçırmazdım ama şimdi
kızım 15 aylık ve çok pisletiyor gerçekten dahaada çok temızlık yapmama ragmen evım bır turlu toplu ve temız kalmıyor.
sinirlerim çok bozuluo şu hayatta en sevmediğim şey temzlik sanırım çok bencillll....

benim eşimde de şöyle bir problem var ne zaman kendime birşey alım mutlaka kendine birşey alır veya ister kendime birşey alıcam desem benim de şuna ihtiyacım var diyo artık gizli almayı düşünüyrm

kız bunların ortası yook yaaa ya hiç ilgilenmezler yada bir dk bos bırakmazlar

ben ilgilenmemesini tercih ederdim ilgilenme derken fedakarlık yapıyosa o güzel mesala yarın misafir var diyelim k.v bi çeşit yapıp getirir o güzel ama yada gelir yardıma oda güzel ama gelip şu nie böle su nie öle sunu yeni mi aldın felan emin ol kötü :)

aynen hiç karısmasın daha iyiazıcık asım agrısız basım karısan yok cook rahatım cook

ay sen aynı bana benzıyorsun yaw
bende hıc acele etmem sonra ellerım tıtremeye baslar

Evin işi kadar nankör bir iş yoktur dünyada. Yap yap bitmez. Ne kadar sorun edersen et, üstesinden gelemezsin. İyisi mi fazla kafaya takmadan yapabildiğin kadar yapacaksın.

bence hiç o konuyu açmayın hergün kim temizlk yapıyo ki topik boş kalır

senın gıbı olmak ısterdım mouusem ben cok kalmam erkenden gocerım bu dunyadan
ne zaman temızlık yapsam sonrasındakı 2-3 saat boyunca elım tutmuyor cekırdek yıcem o avucumda cekırdek tutuyom bılekten dusuyor :)

bence hiç o konuyu açmayın hergün kim temizlk yapıyo ki topik boş kalır

Temizlikle ilgili bir topik acilmisti zaten 2. Sine gerek olmaz heralde orada yaziyorlardi bugun ne is yaptim falan diye

Temizlikle ilgili bir topik acilmisti zaten 2. Sine gerek olmaz heralde orada yaziyorlardi bugun ne is yaptim falan diye

yok ben maddeden yanayım

madde madde yazacaklar oyle kuralları olacak ama gened ebı lınk atıverde bakalım nasılmıs o topic

yok ben maddeden yanayım

madde madde yazacaklar oyle kuralları olacak ama gened ebı lınk atıverde bakalım nasılmıs o topic

Sorular,sorunlar,tavsiyeler bolumunde canim hadi bayanlar her hafta temizlige diye bir baslik var

Sorular,sorunlar,tavsiyeler bolumunde canim hadi bayanlar her hafta temizlige diye bir baslik var

kikiriklinin konusu
bende takıntılıyım galıba her temızlık konusunun sagından solundan ben cıkıyorum
konu sah ıbınede ben actırdım konuyu
utanıyorum ben sen ac sor dedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…