Temizlik çok büyük dert diyenler buyrun dertleşelim

tumos ha
ıyımısss
bend un aksam yaptım catlayında patlayın
ben aksam buraya ara ara aktıf olur yazarım ):
ne fenasın yaaa yumoş demek istedimmm
misafirleri olanlar çatlayında patlayınnn

sün akşam miss gibi temizliği yaptım birtek salon kaldı..
bu akşam pasta yapıcakatım....annem aramış hepsini yapmış bana sen dinlen dedi..ohhh misss
ya ne kadar şanslısınız yaa benim annem sağolsun hiç yapmaz biz herşeyde tek başınayız hep yalnızız yaaa

galıba yazarların cogu yenı ve acemı evlı :)
o sebebten bu tutusma
mesela yarın mısafırı gelecek olan bayan bır elınde bezı(camsıle yapılan temızlıgı temızlıkten saymam :))) :) bır elınde tel ve bura
6 aylık evlı

ne fenasın yaaa yumoş demek istedimmm

ya ne kadar şanslısınız yaa benim annem sağolsun hiç yapmaz biz herşeyde tek başınayız hep yalnızız yaaa
canım benım annemde yapmaz normalde
gecen hafat halı sılkemeleye geldı evı kaldırdı gece 10 bız ev supuruyoz dusun 12 ıdı yattıgımızda basımız done done
sonrakı gune hosafım cıktı 4 cesıt yemegı aksam 5 kadar yetıstıremedım ya
püh bana ne dıyım ben :)

temızlık gereksız bsıe mousem bu gozlukler 3d'li

bugun hangı ev ıslerınızımı yaptınız dıyemı bı konu acsak napsak

Bence sondan başlamalısın yapmaya. Saçtan sonra bu kadar iş yaparsan hem terlesin hem de bozulur, hem de yemek kokusu sinebilir…

evet kuzum ama sonra gidemem üsenirim eşimde geç gider sabah k.v görümcelerimde gelecek şirrin ve bakımlı hamarat kız olalıyım:)

haftasonu halılarımı silsem mii yoksa yıkatmaya mı versem cok kararsız kaldım

yıkatmaya verefek kadar gozun donduyse sılmeyle hallolmaz
buarada abımın halı yıkama fab var .. yerı demıyım yanı profosyonel yıkıyolar
bızım ıcın halı dert degıl cunku haılı yıkamak :)cocuk cıs yaptıı
yolla yıkmaya :)

benimde 1 yıl 3 ay oldu evleneli en çok zorlandığım yemek yapmak hiç sevmiyorum yemek yapmayıda o yüzden daha da çok zor geliyo her ay camları elden geçiriyorum çok zorlanmayayım diye diğer türlü arındıramıyrm avizelerin camlarını söküp prilli suda yıkayıp parlatıyorum beyaz çamaşırları yüksek derecede 2 saat yıkıyorum tertemiz oluyorlar bunu ayda bir yapıyrm her seferinde değil yıpranmasınlar diye beyaz mobilyaları güneşten uzak tutmak gerekir yoksa diğer türlü sararmazlar koltuklar içinde özel bir bez aldım sade suda sıkıp siliyorum

bence artık kendimiz için bişi yapmıyoruz ya... açılan konu bugün evin, işin ve çocuğun için naptın OLSUN

en son eylülde yıkatmıstım mutfak halımı bide oturma odamın halısını ara ara sildim ama olmayack vereym de yıkasnlar barisende ne sanslısın valla ahhh ahh hiç böyle akrabalarm olmadıki işe yarasınlar

bir elimde ayna , bir elimde cımbız umurumda mı bu dünya ?

diye bir şarkı vardı sanırım bende
ona istinaden yazmıştım öyle birşey yaptığımdan değil.. evet yeni evliyim ve acele etmiyorum yarın akşama çok var.
bugün ev süpürmem yarın halılar yeni olduğu için gene tüylerini salacak bende sabahtan yapacağım, menü zaten belli sıkıntı yok yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…