Temizlik çok büyük dert diyenler buyrun dertleşelim

bu kısıylemı alakalı cocuk sayısıylamı bılemem
yengemın 2 cocugu var
bırı 6 dıgerı 3 yasında
ev sureklı dagınık oyuncak ayrı yatak odası ayrı
mutfak ayrı
gec saate kdar calısıyolar
ve annesı evde ona ragmen bu duzen boyle veya huy meselesı

ben 1.cocukta gayet basarılıyım yanı anck bı kac yerde tozum olur oda mutfka banyo ve wc harıcı dıyım
ama 2.cocukta nasıl olur bılmem
bende kendımı 2 cocuklu dusunemıyorum

canım benim süpersin ya gülmekten bayıldm . gel kız senide evlat edineyim , eksik olmasında fazla olsun . ama kavga yok tamammı tatlım .

kavga etmemmm edermiyim hiççç
bir kere kuzenimim bebeğini bana koymuşlardı..2,5-3 yaşındaydı..bundan 2-3 sene çnce..
çocuk ağkıyor durmuyor..napsam susmuyor..en sıonunda oturdum bende ağlama numarası yaptım..ben ağladıkça onun sesi daha yükseldi aynen benimde..en son avazım geldiği gibi bağırıyordum..sonra bir baktım çocuk sustu baan bakıyor kesti ağlamayı gülüyor ağlama diyor bana..anlayacağın gibi çocuk ben bakıcı o oldu...sondan sonra çocuk ağladığı her zaman hemen ağlar numarası yapıodum susuodu...annesi isyan bunu nasıl başardın diyordu...meslek sırrı diyofrdum bende

daha perşembe cuma temizlik yaptım..bugün evden çıkarkanki ev gözümün önünde her yer dağılmış vaziyette aman napıyım yaaa.ev dağılmasun diye diken üstündemi duralım
orasu öyle bende bazen amann kendimimi paralıcam 3gunde bir pasaklanan ev için azcık daha dursun dedim akşam bir başadım işe gece 3 te yattım olmuyo bende ya:18:
Kolay gelsin abla nediyim seninde çok işin var aslında benimde cam kapıalrı silinmesi lazım ama :18: camlar yüksek kat benmki izin vermiyor kaıdn çapırsa daaha kız yagmur yagar silmesem aman önunu slerim arkası kalır yada o gidince yaparım camları
yapamıyorumbende bunu ya gunlere ayıramıyorum temizliği içim rahat etmiyor

günaydınnn hanımlarrrr
ev,m berbat durumda ve hiç temizleyesim ve toplayasım yok yaniii
cuma akşamı yine temizlik yapıcam..hastada 1 yeter yaaa
çalşıyoruz yoruluyoruz..
bu hafta sonu 3-4 kez çamaşoır mak. çalıştırcam sanırım

ben bu hafta sonu beyaz ve renklı ve yunlulerı yıkadım
dunde sıyah bımakına bırde acık renklı yıkadım speet gene dolu
ne yapıyosak artık cozemedım

çocukları gönderdim bende temizliğe başlıycam boyacıda gelmedi . sefam olsun , kaç gündür neçektim valla

yakınmı oturuyolar
en kucugun kac yasında
kalacaklarmı gun ıcındemı yok?
buarada benımde oglum yarın seferı 1.5 saat uzaktakı teyzeme gıdecek annemle

ben hafta sonu hiç temizlik yapmadım eşimle kardeşim yaptı sağolsnlar. hasta olduğum için kafama bi yastık üstüme yorgan verdiler evimis gibim yaptılar

acsammı bugun hangı ıslerımızı yaptık

önce sana çook mutlu olmanı diliyorum... ben kendi tekniklerimi aktarayım sana sen istersen uygula koltıklarımı elma sirkesi ile siliyorum hiç deterjan kullanmıyorum sonuç süper evimde bütün mobilyalar beyaz bimden aldığım çok ucuza bir yağ çözücü var onunla siliyorum hiç sararmadılar ayrıca 14 yıılık evliyım mobilyalar hala bembeyaz çamaşırlarına gelince beyazlarını mutlaka önceden deterjan kullanmadan soğuk suda yıka ve daha sonra ön yıkamalı bir program seç beyazların hep beyaz kalıcak camlarına gelince pimapen ise yine aynı yağ sökücü ile kenarlarını sil camları sadece su ile sil ne sıklıkla sileceğine gelince bu senin tercihin avizeleirin için minik bir kovaya sirkeli su yap sadece sil bırak uzun süre toz tutmayacak ve parlak kalıcak mutfaktaki avize için ise yine yağ sökücüyü kullan sakın temizlik malzemelerine çok harcama yapma ben çoooooook ürün denedim boşa ve çöpe atılan paradan başka bişey değil denemek istersen buyur kolay gelsin hep mutlu ol

Selam hatunlar dun buyuk banyomun duşakabınlerini wc temizledim yatk odamın çarşafalrı kılıfları değiştirdim oranın wc sin duşakbını yıkadım

Bugun mufragı temizlicem dolabı felan

yenidendoğdum banamı sordun anlamadımda yinede cevaplayım çocukların yaşları 9, 5,2 buçuk canım evet dedesigil yakın oturuyorlar .ben küçük bir şehirdeyim . burda en uzak yer bile 15 dakika

ben ayrı bı konu acayaım bakalımmmm
ama sohbet donmeyecek ıcınde tek mesajın devamına yazabılırsınız yok buzdolabnıım aktı koktu vs gıbılerınden

sempatik hatun kucuk olan kucukmus o gelmeden sen ısleırnıb ıtır :)

maşallah hatunlarımız pek hamarat....
ben de bugün uyandım, eşim hala uyuduğu için yatak toplamaktan kurtuldum
sonra zayıflama olayına taktığım için 1 bardak lahana suyumu içtim ve acaip geç kaldığım için bardağı tezhahın ortasına bile değil ucuna koydum çıktım.

bütün evi temizledim, çook yoruldum keşke hep böyle temiz kalsa temizlik yoruyor ama temizlediğim yerlere baktıkça mutlu oluyorum

evet baya yaptımda şuyeni konu olayı bende var buzdolabım su damlatıyo hemde 13 senedir. yeni eve çıkınca inşallah arçeliğin 4 kapılı bi modeli çıktıya ondan almayı düşünüyorum malum kalabalık aileyiz bizi anca o paklar tatlım bu arada kullanan varmı arkadaşlar

benımkı arcelık ıkı kapak buzlugu altta olanlardan sımdılık agyet memnunum :)
cocuklar geldımı badanacı geldımı ne oldu naptınn

beyaz mobılyaların sararmasını bende ıstemıyorum

camasır suyuyla sılınınce beyaz mobılya degıl lamınat bıle renk acıyor bızzat sahıdım kuzenımden

Dün büyük temizliğe başladım. Yani halı koltuk silme dolapları silme falan. Bugün ellerim ozon dan mahvoldu kendimi bir ara gundelige gelmiş gibi hissettim. Temizlik yapmaktan nefret ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…