Temizlik çok büyük dert diyenler buyrun dertleşelim

Bugün canın çıkasıya kadar temizlik yapsanda yarın herşey aynı oluyor
Yahu bir evin işi neden hiç bitmez imreniyorum evi çiçek gibi olup da hala vaktini başka şeylere harcayanlara
Nasıl yapıyorsunuz o kadar kısa sürede anlamıyorum
Saat 5 oldu benim işlerim anca bitti ki daha yemek yapmadım
Şaka gibi :KK25:

bu aralar hiç birsey yapmak gelmıyor ıcımdennnnn en basta yapmam gereken sey mutfagım buyum mutfak dolaplarımı ve fayansları ciflemek temızlemek sonra da sırada camlar var yanımıza bina yapılıyor camlarım leş gibi olduuuu malesef

bu aralar hiç birsey yapmak gelmıyor ıcımdennnnn en basta yapmam gereken sey mutfagım buyum mutfak dolaplarımı ve fayansları ciflemek temızlemek sonra da sırada camlar var yanımıza bina yapılıyor camlarım leş gibi olduuuu malesef

canım sen hamişsin cok yorma kendini:KK34:

senın gıbı olmak ısterdım mouusem ben cok kalmam erkenden gocerım bu dunyadan
ne zaman temızlık yapsam sonrasındakı 2-3 saat boyunca elım tutmuyor cekırdek yıcem o avucumda cekırdek tutuyom bılekten dusuyor :)

valla öyle pis değilim doğruya doğru ama çook titizde değilim tatlı canımı üzemem :KK1:

Tum evi supurdumm yemek yedimm ( gecistirdim ) bi oglanin odasi supurulmedi cizgi film ixliyo cunkuu
Silkelicem seyleri silkeledim sigaradan sonra devamm bakalim napcamm bugun icinde birken temizlik sevdasiyla :)))

ay sen aynı bana benzıyorsun yaw :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bende hıc acele etmem sonra ellerım tıtremeye baslar :KK49:

:)))

Valla mutfağı temizledim saat 6 ya kadar.
Fırını , bulaşık makinasını , ocağı , dolapları , her yeri sildim.
Sabahtanda su böreği yapmıştım kayınpederim istemişti , şimdi ellerim tutmuyor resmen ya :KK43:(

Baska,ne is yaptinn ne kaldi yanii ?
Ben tum odalarin mobilyalrini ve kapilarini sildim yerler kaldi iki hafta sonra dogum guby var oglumun kapilaru bida silcemde
Kendime engel olamiyorum :)) makineyr camasir attim asicam mutfak alaboraa banyo ve wc yikicam abovvv

amanin. daha yeni oturuyorum. yarın için yaprak sardım , muhallebili kadayıf yaptım. banyolari. temizledim. ven geberdim ellerimin agrisindan. 2 agri kesici içtim:KK43:(

Bu saah yarim kalan islerimi yaptim ve hersey bitti yemegide koydum simdi oglumla tv izliuoruz :) bi iki saat sonra gezmeye gidecegiz
Duvar ve koltuk silme isini hala yapmadim hafta ici annem oglumla kardesine gidecek uc aksam olmayacak o zaman hallederim diye dusunuyorum aksamlari birer iki camda silerim 17 subatta oglumun dogum gunu vae son ana boyle is birakmak istemiyorum
Ellerim donestos kokuyo :))

Bugun annemle beraber evi dip bucak temizledik buyuk evin temizligi insani daha cok yoruyor:-) camlarin silinmesi bir iskenci gerci camlarin ic kismini ben dis kismini annem siliyor evimiz 15.kat bn korkuyorum:-) annem uzun firca ile siliyor havalaarda 1haftadir gunluk guneslik butun halilar havalandi,pvc,ic kapilar fayanslar silindi yorgunluk oturunca ortaya cikiyor:-)

Ben ev temizlemeye bayııyorum şahsen . Camalr hariç haftada 1 defa bayram teziliği gibi büyük temizlik 1 günde nrmal temzilik yapıyorum.

Dün yaptım saat 6 kalkıyorum

kahvaltı yap

ortalık toparla

mutfag toparla bulaşıkları yııka,

çamaşır makinesine çamaşır at

balkonu yıka

koltukların üstünü minderlerini çek makineyle altları üstleri ( köpeğim oldugu için diidik didik yapmak zorundayım)

büütn evi süpür

paspas yap

toz al

kapıları sil çok tozlu olmadıkaları için kolay oluyor

büyük banyo wc duşakabınle temizle

çamaşır makinenin odasını temizle boş şişeleri at :KK9:

köpeğin odasını temizle düzenle

oyun odasıda ayrı dert tvler sil vs vs

yatak odası temizle ordaki banyo wc duşakabin temizle arka balkonu temizle

misafir odasını bi geç :KK9:

köpeğe yemek ver dışarı çıakrt

eve alışveriş yap yemek yap

tıkın banyo yap :KK25::KK25::KK25:

Ama çok seviyorum bu telaşı temizliği misss :KK16::KK16:

valla benim bebeler bana sinir krizi geçirtiyolar bütün günüm ev toplamakla geçiyo bitürlü esas işe geçemiyorum . ben kaçar dağlara doğru.:84::KK53::KK53::KK53:

bugün salonumu temizlicem ama o temizlik kokusu yarına kalmıyor..misafirlerim geldiğinde böle temiz kokması için ne yapmalıyırm..oda parfümü demeyin bende alerji var..haprşurup duruyorumda :2::2::KK1::KK1::KK1::KK1:

kuzum bir kaba tarçın başka kaba lavanta koy bir kabada karbonat koy evinin muhtelif yerlerine koy. kimyasallardan olabilidgiince uzak durun kızlar:KK76:

kuzum bir kaba tarçın başka kaba lavanta koy bir kabada karbonat koy evinin muhtelif yerlerine koy. kimyasallardan olabilidgiince uzak durun kızlar:KK76:

öyle yapınca güzelmi kokuyo . sıpalarım o yazdıklarını yer içer .ah güzel anam ,ben ne zaman sizin gibi iş yapacam ne güzel şeyler yazıyosunuz:KK5::KK5::KK5:

öyle yapınca güzelmi kokuyo . sıpalarım o yazdıklarını yer içer .ah güzel anam ,ben ne zaman sizin gibi iş yapacam ne güzel şeyler yazıyosunuz:KK5::KK5::KK5:

Cocuklariniz cok mu kucuk sizin dilinizle sipalariniz:-) :-) :-) cocuklarinizin gormedigi yere portakal,mandalina,limon kabuklarini soyun onlari koyun dogal koku olur oda parfumlerini tavsiye etniyorum kanserojen oluyorlar.

Cocuklariniz cok mu kucuk sizin dilinizle sipalariniz:-) :-) :-) cocuklarinizin gormedigi yere portakal,mandalina,limon kabuklarini soyun onlari koyun dogal koku olur oda parfumlerini tavsiye etniyorum kanserojen oluyorlar.

çocuklarım küçük. enufağım 2 buçuk ortancam 5, büyük 9 yaşında ha bide yakınımızın çocuğu 3 gündür bende . çok şirinler ama sürekli kavga ediyorlar elim işe güce kalkmıyo

X