Temizlik çok büyük dert diyenler buyrun dertleşelim

çocuklarım küçük. enufağım 2 buçuk ortancam 5, büyük 9 yaşında ha bide yakınımızın çocuğu 3 gündür bende . çok şirinler ama sürekli kavga ediyorlar elim işe güce kalkmıyo

ayy yaaaa 3 çocukkkk
aralarındada cok yokk ..
maşallah yaa..süperrr

benımde 3.5 ve 1.5 yaşlarında ıkı oglum var ama 10 cocuga bedeller

yinede hepsinin canları sağolsunn..

ay bende perde yıkıcam
bırde koltuk hangı deterjanla hanı teknık ıle sınılır?

canım ben perdeye normal deterjan ve kosla tül kullandım bi kere memnun kaldım

koltuğu da bi kere saç kremiyle sildim güzel koktu:)))

halıya koltuga perdeye bence en iyisi kosla

valla benim bebeler bana sinir krizi geçirtiyolar bütün günüm ev toplamakla geçiyo bitürlü esas işe geçemiyorum . ben kaçar dağlara doğru.:84:

ayy yaaaa 3 çocukkkk
aralarındada cok yokk ..
maşallah yaa..süperrr

benımde 3.5 ve 1.5 yaşlarında ıkı oglum var ama 10 cocuga bedeller

yinede hepsinin canları sağolsunn..

günaydın hanımlar
sempatikhatun benım 1 tane cocugum var oda 3 yasında
benım en zorlayan sey cocugumun ıse el atmasıdır
bı topicte resımlerı paylasmıstım supurgeyle once o supurecek sonra ben
toz bezı alır elıne sıler
yanı 3 yasında ama cıddı cıddı supuruyor evı halıların uclarını kaldırıp altalarını vs alır sandalye cekıp masa altı
onun dısında bende cok ınce detaylı işlere gıremıyorum uyanıkken mesela cam sılemem ılla bulasır
onun dısında halledıyorum
hafat ıcı aksamdan temızlık yapmak cok guzeldı
bilmiyorum sneın cocukların kucukmus ıkısıde akran ve kuduruyolardır

daha perşembe cuma temizlik yaptım..bugün evden çıkarkanki ev gözümün önünde her yer dağılmış vaziyette aman napıyım yaaa.ev dağılmasun diye diken üstündemi duralım

Bende daha 2 gun once dip derin temizlik yaptim sonra dun aksam misafir geldi evin bugunku hali yine savas alani ahh bu isler bitermi hic kizlarrr

bacılarım eve boyacı girecekmiş . bu gün bakıp, yarında boyayacakmış sanki evimin dağınıklığı bana yetmiyodu . ağlamak istiyorumadedimiz bu kadar bebe

bacılarım eve boyacı girecekmiş . bu gün bakıp, yarında boyayacakmış sanki evimin dağınıklığı bana yetmiyodu . ağlamak istiyorumadedimiz bu kadar bebe

mısaıfır olan cocuk neden sızde yahu gunlerdır?
bu hafta carsamba persembe oglan yok
o gunlerde esımde gececı :)
duvarları sılıop camları sılmem laızm mutlakaaa
cuma aksamı oglanı alıcam karsıdan cumartesı aksamı yakın ark dugunu pazar gunu abımın kızının dogumg unu var
cocukları bana almam lazımkı rahat hazırlık yapabılsınler :)
3 cocukla bakalım nasıl olacak

tatilin bir haftasını ailemin yanında yedikten sonra hayatın acı gerçeği temizliğe sıra geldi bu haftaya yaymayı düşünüyorum temizliği çünkü baya detaylı yapcam. bir odayı temizleyip diğerini ertesi güne bırakmak içime sinecek mi bilmiyorum hepsini aynı gün yapmak zorundaymışım gibi hissediyorum... bugün yatak odasıyla başlayalım bakalım:81:

valla çalışınca öle oluo kuzum...benimde içime sinmiyor ama yapacak bişeyde yok..
yatak odası, mutfak aynı gün, oturma odası ve salon aynı gün
banyo antre de iki dünden birinde seçtimi tamamdırr

Günaydın titiz hanımlar ev işi nankördür ömür biter iş bitmez e yapmasakta olmaz ama yavaş yapın benim gibi canınızı çıkarmayın boyun düzleşmesi çıktı bende daha 28 yaşındayım tüm evi 1 günde temizlemeye ugraşırdım. Ah kafam günler torbaya mı girdi dün tek dıştan dolapları sildim gece sabaha kadar uyumadım. Sağlık herşeyden kıymetli

yarıyıl tatili ya görümcemin kızı benim kızla sıkı fıkı oyüzden bende kalıyo ama bügün gönderecem hemde benim çocuklarıda eşantiyon olarak yanında...... nasıl fikir

Bende 7 aylik evliyim evde 2kisiyiz calismiyorum ama yinede herseye yetisemiyorum. Cocuk istiyorum kocam istemiyo sonrada bunu bahane ediyo. Sen daha evin isine yetisemiyosun diyo.
Bekarlara tavsiyem annesi cok titiz bi erkekle evlilik biraz daha zor.
Sorulara gelince ben koltuk ve halilari beyaz sabunla silerim deterjan kullanmam. Camlar kitlendikce ve vakit buldukca silinir, cadde ustuyse daha cok kitleniyo. Bizim apartman cevresinde cok kus var onlar da mahvediyo camlari. Beyazlarimdan bende cok memnun degilim o konuda bende tavsiye alabilirim.

Son düzenleme:
artık evi toplamam lazım . yataklar yorganlar bulaşıklar çamaşırlar offffff.. senle yer değiştirelimmi hı arkadaşım bidüşün bak çocuklarım çok tatlı anlatamam görmen lazım tadından yenmez o kadar

tadından yenmediği kesin kuzum...ama ben ve çocuk şu anda pek bağdaştıramadığım ikili...bizi bir arada bırakırsan ne olur bilemiyorum
eşimin bana dediği anne olmak için, çocuk bakmak için 40 fırın eklem yemen lazım çok haklıı
senin çocuklar ve ben bir araya gelirsek evin tavanı yer, yerde tavan olabilir..o şekilde alt üst edebiliriz yanii

canım benim süpersin ya gülmekten bayıldm . gel kız senide evlat edineyim , eksik olmasında fazla olsun . ama kavga yok tamammı tatlım .

bende ıkı odayı bı gun ıkı odayı bı gun yapamıyorum
ama ancak soyle olur tume vı supurursun
ama ıkı odayı sılersın
ama tuy ucusurmub ılemıyorum
bırde benım gıbı evın ehr alanı kullanım halındeyse bılemıyorum

yarıyıl tatili ya görümcemin kızı benim kızla sıkı fıkı oyüzden bende kalıyo ama bügün gönderecem hemde benim çocuklarıda eşantiyon olarak yanında...... nasıl fikir

bence uygulamalısın
benımde 2 hafta sonra oglanın dogum gunu var
bende yengeme gondermeyı dusunuyorum pazar kahvaltısında
dogumg unune gelırken getırsınler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…