tellwe.com'da bakılan fallar!

evet 40 lira fazla ama ne bileyim ben sevdim bu kadını da fallarını da bayağı uyumluydu benimle, verdiği isimler meslek vs .. de doğruydu

fatimanın taktik yaptığını düşünmüyorum, falının kapalı olduğu bir zamanda yalvar yakar açtırıp fal attım ve falım 30 küsürüncü sıradaydı , taktik olsa galım bu kadar geç sıralarda olmazdı ve tam 4 günde sıra geldi bana ..

ahaha ciddi misin? cidden bakabiliyor musun :)

binnazda ece gülen, kesira serel, benna kucukler, eylul acar, sevval ersal, selma aydın, bilge ozdogru, ece isik, meral saydama baktirmisim sildiklerim de var kayitli olan bunlar. en cok elif isigi begendim katina baktirmistim.

beklentin yoksa katina kartlarm var yanlislikla almistim izmir buyuculerini okuduktan sonra

ya canım ne beklentim olacak işte sitelerdekilerde aynı şey insan umut ediyor sadece tek bir sorum var hadsizlik yapıp terkettiğim sevgilim benimle barışacak mı diye sormak istiyorum :)

kumral 22 :) ................................

senin ayrilik karari almanda 2 kadin etkili olmus. ilk olarak aileden biri ama o ayrilman da etkili degil de daha cok bu kisiyle bir gelecek kurma konusunda sende supheler olusturmus, onun ailesi sanki daha feodal bir yapida, bu cocuk da biraz onlari tesiri altinda.

bir tanesi bunun bayan bir arkadasi, bu arkadasi acik tenli hos bir kadin. bu kisi kotu niyetli degil belki ama sizin de aranizi acmis, aranizdaki belirsizligin nedeni bu kisi gibi gorunuyor. ama eski sevgilinin sana karsi hisleri hala mevcut. onunla ilgili cok kisa bir surede haber alacaksin. 1 haftayi bulmaz. alacagin haber de bahsettigim bu kadinla ilgili ama o iliskide duygu yok canim. eski sevgilin sana cok kizgin, senin canini acitmak istiyor, kiskandigini bildigi icin bunu kullanacak sadece. bir tartisma ile baslayip tekrar bir araya gelebilirsiniz. cevrende de senden hoslanan 2 kisi var. ozellikle bir tanesi senin de dikkatini cekmis, sans verirsen bununla da bir iliski yasayabilirsin.

canım eline koluna sağlık bayan arkadası kım bilmiyorum ama bakalım yaşayıp göreceğiz :) benim ailemden biri ve yakın arkadasım etkili oldu diyebilirim dolduruşa geldim biraz.. ellerine sağlık çok teşekkürler

ahaha tam tersini soylemisim o zaman ama yaklasmisim anne ve yakin arkadas cikmisti ben ona yorumladim onu :) isallah cikar barisirsiniz ama senin kisi kartinin hemen ustunde mektup karti cikti kisa zamanda bi haber alacagini dusunuyorum ben :)

ahaha tam tersini soylemisim o zaman ama yaklasmisim anne ve yakin arkadas cikmisti ben ona yorumladim onu :) isallah cikar barisirsiniz ama senin kisi kartinin hemen ustunde mektup karti cikti kisa zamanda bi haber alacagini dusunuyorum ben :)

inşallah canım bende çok isterim çok sağol :) bişeyi merak ediyorum katina hep izmirle ilgili kişileri buluyormuş doğru mu?

inşallah canım bende çok isterim çok sağol :) bişeyi merak ediyorum katina hep izmirle ilgili kişileri buluyormuş doğru mu?

deste kisiyi secer diye bir inanis var daha cok. destesi olanlar genelde tesaduf eseri almis oluyorlar. ya biri hediye etmis oluyor ya da benim gibi yanlislikla almis oluyor. izmirli degilim ama anne tarafim rum kokenli.

deste kisiyi secer diye bir inanis var daha cok. destesi olanlar genelde tesaduf eseri almis oluyorlar. ya biri hediye etmis oluyor ya da benim gibi yanlislikla almis oluyor. izmirli degilim ama anne tarafim rum kokenli.

saol canım elne sağlık inşallah sevglisi falan olmaz da ağzını yüzünü dağıtmak zorunda kalmam

saol canım elne sağlık inşallah sevglisi falan olmaz da ağzını yüzünü dağıtmak zorunda kalmam

asdfghj yok yok illa bi sevgilisi olmak zorunda degil zaten demek istedigim su mesela bugun gider aksam fb da insta da biriyle foto paylasir seni kizdirmak icin gelme yani bu oyunlara :) daha cok seni arama konusunu gurur yaptigi icin senin bi adim atmani bekliyor gibi.

canım adminler kızacak burayı istila ettim ama arasam mı aramasam mı kararsızım bunun için bir kart çeker misin napsam bilemiyorum

canım adminler kızacak burayı istila ettim ama arasam mı aramasam mı kararsızım bunun için bir kart çeker misin napsam bilemiyorum

ben falci degilim ki cnm boyle bir karar icin yonlendirme yapmak istemiyorum ama benim kendi tecrubelerimden yola cikarak soyleyebilirim ki arama arayan kaybeder taviz verme sonucta bir nedenden dolayi ondan ayrildin simdi bunlar duzelmeden ararsan yine aklinda soru isaretleri olacak, aradigina da pisman olacaksin hem. kendin icin hayirlisini dile. katina enerjisi guclu bir faldir iletisim cikmis zaten ben onun arayacigini dusunuyorum. sen de inan.

canım kusura bakma walla sıkıntıdan sana zahmet verdim diğer arkadaslardan da özür dilerim başlığı zaptettim kusura bakmayın

kızlar bakınıyorum bakınıyorum bi falcı bulamıyorum öyle....falımda gelınce arıyorum resmen su aralar...telwe de veya baska bi sitede söyle alıştıklarımızın dışında birileri varmı önerebileceğiniz...mesela klothoyağmura baktırmıstım henuz dedikleri olmadı ama mantıklı ve tutarlıy sayılırdı dedikleri.

hepsini denedin yani? en çok hangisini beğendin? reklam falan yapmıyon değil mi

denediklerim epey var :) telwedw maestro çok iyi değildi
falimpir sitesinde medyum emine,derviş,medyum eşref,zac,semiha şehnaz,almira ,medyum beyaz
fakat derviş ve medyum beyaz bana en tutarlı yorum yapanlar dervişin su ve kahve falı çok iyi zac katina falında iyi ücret bakımındanda fiyatları uygun bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…