tellwe.com'da bakılan fallar!

Binnaz Abla; Firuze tarihleriyle birlikte çıktı ama tam netice için süre var
Rezzan Abla çıktı
Mert Reiki çıktı
Melek Öz çıktı
Falaniyet Hakkaniyet çıktı
Arnisa Bahadır

Aslında ben kime baktırdıysam çıktı benim sorunum 4 ay kadar önce biten ilişkimin tekrar başlayıp başlamayacağı ve bu ilişkinin resmiyet dökülüp dökülmeyeceği ile ilgili forumlardan beğenilen tüm yorumculara baktırdım hemen hemen hepsi barışma var kimi resmiyete dökülür kimi dökülmez dedi sonuç olarak barışma adına ilk adımlar atıldı şu an dostane bir şekilde de olsa görüşmeye başladım (yorumlardaki denildiği gibi) tarih olarak ta yukardaki yorumcular tutturdu
sonucu da bekleyeceğiz ya evlilik ya ayrılık :) hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun

fiyatlara baktım da maaşallahları var :) melek öz ve mert reikiyi bulamadım bir türlü

vay bee çok iyiymiş valla, kartların anlamlarını bildiğin halde o nasıl olumlu yorumladı acaba şaşırdım şimdi :) kız sende mi fal bakıyon yoksa he :)

Ben katina bakarım :) ama öyle profesyonel değil hobi olarak arkadaşlarıma falan ama cidden müthiş bir kartlar ve şuna inanıyorum belki de tesadüf ilk çektiğimi kartları bozar tekrar açarım bu bir totem gibi oldu çünkü 2. açtığım kartlar ın yorumlarıdığımda çıkmıştır. Firuze de açtığım kartları kendim yorumladığımda çok olumsuz du ama o farklı bir bakış açısı yla sundu ve gerçekten çıktı birde kızın sesi cıvıl cıvıl ne bilim sanki onu yıllardır tanıyor dertleşiyormuşum gibi enerji tuttu derler ya öyle bir şey

ben tavsiye yorumlarınızı bekliyorum :)
Binnaz abladaki sahra hanim mesela o anki durumu cok güzel bildi zamanlamaylan beraber woww dedim müthis süppelendim hatta bizimi gözlüyor😄😄 lakin süre gecti dedikleri cikmadi firuze keza öyle ikiside süperdi anda ama sonuca bakarsak ikiside cikmadi fallarda zamanlama olayina cok bakiyorum verdikleri süre doldu bu ay cikmalari icin mucize olmasi gerek:)

Ben katina bakarım :) ama öyle profesyonel değil hobi olarak arkadaşlarıma falan ama cidden müthiş bir kartlar ve şuna inanıyorum belki de tesadüf ilk çektiğimi kartları bozar tekrar açarım bu bir totem gibi oldu çünkü 2. açtığım kartlar ın yorumlarıdığımda çıkmıştır. Firuze de açtığım kartları kendim yorumladığımda çok olumsuz du ama o farklı bir bakış açısı yla sundu ve gerçekten çıktı birde kızın sesi cıvıl cıvıl ne bilim sanki onu yıllardır tanıyor dertleşiyormuşum gibi enerji tuttu derler ya öyle bir şey

evet enerji uyuşmasına inanıyorum ben, müsait olduğunda bana da bakar mısın canım ? kartların sıralamasını adını ve ters-düz durumunu yazarsan ben de az buz yorumlayabilirim netten anlamlarına bakarak :)

Binnaz abladaki sahra hanim mesela o anki durumu cok güzel bildi zamanlamaylan beraber woww dedim müthis süppelendim hatta bizimi gözlüyor😄😄 lakin süre gecti dedikleri cikmadi firuze keza öyle ikiside süperdi anda ama sonuca bakarsak ikiside cikmadi fallarda zamanlama olayina cok bakiyorum verdikleri süre doldu bu ay cikmalari icin mucize olmasi gerek:)

geçmiş ya da anın yahut karakter analizi vs .. tutması elbette önemli ama geçmişi yaşamışım bitmiş, anı zaten yaşayıp biliyorum ben biraz gelecek odaklıyım açıkçası :) o yüzden fikrini almak istedim ..

ben tahmin ediyordum bu kadar artıracağını açıkçası iyi de yaptı, bu kadar iyi bir falcının ne copy-pasteciliği kaldı ne başka şeyi, bundan sonra sadece gerçekten beğenenler kıyar parasına baktırır lafını da yapmaz o da yorulmaz ve uğraşmaz enerjisini sadece sevenlerine harcar ..

Slm arkadaslar falkolik olarak bende fikir edinmek amaciylan okuyordum ve herkese zamanla baktirmisim desem yalan söylemis olmam ama en basta bir arkadasin yazisinin okuyunca ben bu fali bir yerden taniyorum dedim hakikaten banada kelimesine kadar ayni sanirsam bi yeri haric arkdas herhalde üniverste okuyor ben ise calisiyorum orasi sadece degisikti ve bu falci tellwedeki hydra fikriniz olsun diye dayanamayip söylim dedim kim hangi falci hakkinda bfikir istiyorsa söyliyebilirim cogunu denemisimdir bilginize:)

Söylediğiniz doğru olabilir bazı falcılar bu yöntemi çok kullanıyo.Ben zaten daha ilk başta işkillendim bu durumdan sayfasını sürekli alıma kapalı tutması çok yoğunum diyerek insanlarda merak uyandırması ......Hep aynı taktikler..daha önceden medyum emel aynısını yapmıştı sürekli fal alımını kapalı tutup çok yoğunum diyordu ve herkese de bakmıyordu .İnsanlar da haliyle merak ediyolar ilgi duyuyolar böyle falcılara.o yüzden bu tür aldatmacalara inanmayın hepsi sadece REKLAM!!

fatima bana cok basma kalip cevap verdi begenmedigimi soyleyip 1 yildiz verince de falimi iade etti. ben onun keziban abla oldugunu dusunuyordum birbirine cok benzeyen cumleler kurmuslardi ayrica kendim de tarot ve katina biliyorum tabi cok iyi degil ama cektigim kartlarla yorumlarin alakasi yoktu 2sinde de

tellwede klotheyagmuru begendim ama fal baktiracaksam bir daha kesinlikle falalemde rezzan abla olur.

tellwe macerama augur ile başladım beğeniyorum kendisiini tavsiye ederim.
hilkat eh işte fena değil gibi 5 lira zaten denenebilir
rhea beğenmedim tavsiye etmem
desia eh yani analiz manaliz tamam da ayrılalı 5 gün olmuş ask hayatınızda bişey görünmüyor dedi yuh dedim ://
hydra memnun kalmadım kendisinden nedense halbuki olumlu şeyler yazmış ama yok onun adı benm adım doğum tarhleri vb istedi. ona sordugm soru ve verdim bilgilerle bende yazardım bunu kendime zaten beğenmedim.
crayzwomen sevdim kendisini inşallah dediği gibi olur lakin herkesin aksine bana ilk adımı atmamı söyledi. bilmiyorum yapar mıyım ama karşı tarafla ilgili dedikleri doğru çok gururlu ve çok kızgın
ve son olarak medyumfatima açıkçası gelen yazıdan memnunkalmadım ama chatte fena değildi sevglimin adını bilemedi ama o var mı bu var mı ite kaka oldurduk, kariyer konusunda doğru şeyler yazmış aşk hayatında da mesela ''bu zamana kadar beklemişsin kendini paralamışsın, üzmüşsün ama neredeee bu adam. gelen yok giden yok; ama gelecek tatlım bu. '' yazmış halbuki bana geleli 10 gün olmuyor falan ne bliym elektriğini sevdim ama güven vermedi abla böyle yazmışssın deyince çevir kazı yanmasın oldu sanki... 40 lira biraz fazla olmuş tabi siz bilirsiniz :)

fatima bana cok basma kalip cevap verdi begenmedigimi soyleyip 1 yildiz verince de falimi iade etti. ben onun keziban abla oldugunu dusunuyordum birbirine cok benzeyen cumleler kurmuslardi ayrica kendim de tarot ve katina biliyorum tabi cok iyi degil ama cektigim kartlarla yorumlarin alakasi yoktu 2sinde de

tellwede klotheyagmuru begendim ama fal baktiracaksam bir daha kesinlikle falalemde rezzan abla olur.

sizi arıyodu galiba keti siz misiniz :) açıkçası bende beğenmedm ama herkes çok memnun olunca bende mi bişey var dedim verdim 5 yıldızı :)

sizi arıyodu galiba keti siz misiniz :) açıkçası bende beğenmedm ama herkes çok memnun olunca bende mi bişey var dedim verdim 5 yıldızı :)

ahahah :) kotu degildi ama herkese simdiki zamanla ilgili dogru seyler soylemis, meslek harf vs bende yoktu boyle seyler, ayrica cektigim kartlarla hic falin alakasi yoktu. belki buyuk beklentilerle baktirdik.

keziban daha iyiydi cok ayrintili bakti chatta isabetliydi daha cok, evet bendim o siteye yeni uye olmustum chati zor bulmustum.

ayrica utanarak soyluyorum ki binnazdaki da nerdeyse herkese baktirdim :)))

ahahah :) kotu degildi ama herkese simdiki zamanla ilgili dogru seyler soylemis, meslek harf vs bende yoktu boyle seyler, ayrica cektigim kartlarla hic falin alakasi yoktu. belki buyuk beklentilerle baktirdik.

keziban daha iyiydi cok ayrintili bakti chatta isabetliydi daha cok, evet bendim o siteye yeni uye olmustum chati zor bulmustum.

ayrica utanarak soyluyorum ki binnazdaki da nerdeyse herkese baktirdim :)))

binnaz da memnun kaldığınız oldu mu:)

X