tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar bakınıyorum bakınıyorum bi falcı bulamıyorum öyle....falımda gelınce arıyorum resmen su aralar...telwe de veya baska bi sitede söyle alıştıklarımızın dışında birileri varmı önerebileceğiniz...mesela klothoyağmura baktırmıstım henuz dedikleri olmadı ama mantıklı ve tutarlıy sayılırdı dedikleri.

falimpir sitesi için yazdıklarımı özellikle dervişi deneyebilirsin

SarayliHanim, eyifer, Galen ve CrimsonLady guzel bakiyor sekerim. Bir de Seruven var. Tellwe'de geriye kalanlar bence de i-ihhh diyorum.

valla madem gerçeği biliyosun niye hala fal diyorsun diyeceksin bana ama....gectiğimiz iki sene o telvede ne fallar baktırdım aman Allahım ne paralar dötum milyar oldu heralde....en son bir baktım bir tane falcınındamı tutmaz...uzun bi ara vermiştim..bu aralar geldi işte yine falım :)

SarayliHanim, eyifer, Galen ve CrimsonLady guzel bakiyor sekerim. Bir de Seruven var. Tellwe'de geriye kalanlar bence de i-ihhh diyorum.

ya seruveni söylediğiniz gün baktırdım lakin cok dandikti ben hiç iade istememiş insandım seruvene falımı iade ettirdim ilk kez. çünkü benimle uzaktan yakından alakası yok ama enerji meselesi heralde

ya seruveni söylediğiniz gün baktırdım lakin cok dandikti ben hiç iade istememiş insandım seruvene falımı iade ettirdim ilk kez. çünkü benimle uzaktan yakından alakası yok ama enerji meselesi heralde

Ben de tarotunu pek begenmemistim ama yildiznamesi 10 numaraydi. Inanilmaz nokta atislari vardi, cikarsa hepinize baktirin dicem :KK1:

ben baktırmadım ama sitede yorum yapmıslar onun için önceden.agzı bozuk ve ciddiyetsiz demiş birisi,sonrada zaten yeni baslamış tellweye cokta iyi değildir falan demişler bende okuyunca baktırmadım :)

ya bu zamana kadar baktırdıklarımla tamamen zıt konuşmuş ve en sonrasında evlilik hayatın olmucak olsa bile çok uzun sürmücek falan demişte dedim bende acababaşka baktıran var mı :) tşkkürler :KK70:

ya bu zamana kadar baktırdıklarımla tamamen zıt konuşmuş ve en sonrasında evlilik hayatın olmucak olsa bile çok uzun sürmücek falan demişte dedim bende acababaşka baktıran var mı :) tşkkürler :KK70:

Edepsiz ve psikolojisi bozuk birisi belli ki, dikkate alma.

Hele Asli diye bir falci buraya takilmisti, ne kadar edepsizdi anlatamam, ona da kesinlikle baktirmayin.

burdan birine daha evlilik hayatın olmayacak demiş ama kimdi hatırlamıyorum :) kızların tursusunu kurup kendine harem yapacak herhalde :KK70:

ayy valla süpersin nasıl rahtaladım başkasınada aynısını söylediğini duyunca her ne kadar umursamıyrum desene de insan etkileniyo ya :KK43:( :p

etkilenirsin tabii ki, hatta yakın bi tarihte oldu bu muhabbet senin evlilik hayatın olmayacak demiş kıza, ve daha nice alakasız şeyler söylemiş. Seni gözüne kestirdiyse haremine saklamıştır şimiden psikolojik baskı uyguluyor :KK70:

kızlar ben aynisa yı da tavsiye ederim..5 krediye bakıyor ve o fiyata uygun geldi bana açıkcası..iş ile ilgili yaşayacağım değişimi bilmişti. ama aşk konusu hala beklemede..haber veririm

kızlar fatima 30 ve 40 yapmış fiyatını bence iyi de yapmış, böylelikle baktırabilirim istersem :KK52::KK52: peki kızlar dediği çıkan eden oldu mu? yorumlar neler?

kızlar fatima 30 ve 40 yapmış fiyatını bence iyi de yapmış, böylelikle baktırabilirim istersem :KK52::KK52: peki kızlar dediği çıkan eden oldu mu? yorumlar neler?

Merhaba arkadaşlar oğlumun bugün ygs sınavana gitti dün gece hiç uyumadım gece 4 falan sıkıldım int dolaşıyorum , fatimanın chat i açık
daha önce baktırmıştım da bazı soru işaretleri vardı hayal kırıklığı oldu benim için demiştim her neyse dayanamadım girdim Allah inandırsın ezan okundu biz hala görüşüyoruz :) katinadan girdik, suya kadar kafama takılan sorular önceki faldaki yorumu hk yazıştık da chat li yorum ilk kez denedim ve gerçekten çok farklıymış olumsuz bir şey ise mesala niye olduğunu soruyorsun laf laf açtıkça kadına sordum da sordum ilişkimden oğlumun sınavına kadar bu arada (bu arada yüklediğim kredi 5 dakiyaya yetmez) ben chat bitip yatağa giderken sırıtan bir tip çünkü inşallah ön görüleri çıkar özellike oğlum için dedikleri çünkü istediği bölüme gireceğini öğrendim. Kısacası arkadaşlar eğer merakıma yeni düşmezsem fal olayı benim bundan sonra bitmiştir :) belirli zaman aralıklarla
eğer sitede olursa sadece Fatima hn ile görüşürüm
Siz de beni yanlış anlamazsanız o kadar paralar döüyoruz bir kez chatli deneyin kaybedecek bir şeyiniz yok.

X