tellwe.com'da bakılan fallar!

Ayyyyy bilemedim simdi.

Kiraze olumsuz da konusabile bir insan, bana olumsuz konusmuslugu da vardir.

Bana dediklerinden cikanlar oldu, sallayip tutturan birisi degil bence, cidden guzel bakiyor.

Evet, kesinlikle olumsuzu da söyleyen biri. Olmayacaksa olmayacak diyor.
Bir de mesela ben şunu yapmak istiyorum dedim, o hayır sen önce başka bir şey yapacaksın falan dedi.
Ve cidden de dediği gibi yaptım. Birkaç ay sonra çıktı falı. Şok olmuştum.
Sonra da sonuç nasıl olacak diye baktırdım işte. Olumlu dedi ama olmayacak gibi duruyor.
Yani yine en iyi falcılardan biridir tabii. O kesin.

Kızlar ben fatıma abla nın yinede yeteneğine inananıyorum ama belki fal sayısı 40-50 olunca böle bi durum oldu çünkü ben sadece kahve katina diil online chat kısmında görüştüm eski erkek arkadasımın arkadasının mesleğini bilmişti mesela hani baya nokta atışları vardı bana yolladıgı son fal ( ben iki kez baktırdım ) ilkiyle çok benzerlik gösteriyodu yani aralarında çok fark yoktu o yuzden ben araya zaman koymayı düşündüm suan diil yani fiyatlarını artırınca veya yogunluk geçince baktırıcam eğer hala sitede olursa siZe sonucu yazarım..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar burda yazanlari dikkate alıp crayzwomen ı denedim su falı bayağı da bildi açıkçası memnun kaldım ama 10 tl yapmış falı yine de denenebilir.

canım sen tellwede ozzzlem nickli üyesin sanırım çünkü böyle bir üyenin de buna benzer bir yorumunu okudum, dün benim de 2. falımı yorumladı şahsi fikrimi yazacağım buraya sonuçta fatima benim anam bacım değil ki savunup destek çıkayım :) ilk falım olağanüstüydü gerçekten, 2. falımda da aynı soruları sormuştum diyebilirim ve 2. falım da ilkine benzer bir yorumdu. Ben bunu şöyle yorumluyorum, 2 fal arasında çok kısa bir zaman vardı ve bu süreçte köklü değişikliklerin olmayacağını düşünerek falların birbirine benzemesini normal karşıladım yani copy-paste olayı olarak görmedim bu nedenle .. ve yine bence ilk ya da ikinci falların bu kadar bize uygun yorumlanması isim bilgisi vermesi ki ben şimdiye dek hiçbir falcıdan direk çatır çatır isim duymadım genelde en muhtemel harfleri söylerler tutturmak için. Yani bu kadının bunları biliyor olması bana hala güven veriyor .. hatta 2. falımda da farklı bir konuda farklı bir ismi bildi yani .. ben bu kadının içi boş bir falcı olduğunu düşünmüyorum bu kadar sık aralıklarla fal yollarsak olacağı budur bence :)

evet canım , bende yeteğine ciddi anlamda inanmıştım çünkü gerçekten bişeyleri bildi güzel yorumladı ona lafım yok. 3 5 günde birde fal yollasak bu onların copy-paste yapma hakkını doğurmaz çünkü zaten paramızla baktırıyoruz her neyse parasında değilim ve hani bakmak istemiyorsa iade etsin yada falı bekletsin ki ben zaten fal elinde kalsın sorunum sorum olunca bakabilir misin demiştim. yani güvenin sarsılması var ya o işte çok kötü birşey. çünkü kopyaladıgı fal zaten durumuma uyuyordu ve bu resmen aldatmak oluyor , önceki fallarda inandırıp bunu kullanmak gibi bişey bu.

siz gerçekten geçmişinizde çok sıkıntılı zamanlar yaşamışsınız; ama bu kadar sıkıntıya ragmen ayakta dimdik kalmanız çok güzel. bir başkası sizin yaşadıklarınızı yaşasa ayakta kalacağını hiç mi hiç ihtimal vermezdim. bir dönem streslerle alakadar sıkıntılar yaşamış am yine kendinizi kendi başına iyileştirmişsiniz. şimdi hayatınız yalnız kalmamak istiyorsunuz ve size yoldaş olabilecek bir beyfendi olsun bana mutluluk aşk versin istiyorsunuz. ikizler burcu zaten aşksız yaşayan bir burç değildir. bir kişiye karşı karışıklığınız olmuş ama bu kişinin dengesizliği üzerine ilşkinin devamı akibeti olmamış. am bu kişiye oldukça emek harcamışsınız ama o kişinin engellerinden yana aşamamasından yana sıkıntılar olmuş. bu kişi gözardı etmeniz isabetli karar olmuş zaten sütten ağzınız zamanında yanmış ve yağümurdan kaçarken doluya tutuşmak istememişsiniz. ama hayatınıza yeniden bir adam girecek bu adam az uzun yaş olarak size yakın olucak sizin gibi bir boşanma süreci yaşamış babalığı tatmış ama çocugu yetişkin olan bir beyfendi olucak istinde e ve t harflerini görmekteyim. bununla bu yıl içinde 5 6 aya kadar tanışcaksınız. illa da evlilik isteyen bir yapınız yok. hayırlısı ise neden olmasın hesabındasınız ama korkularınız var bu yönde. karşınıza cıkacak adam az esmerce devletvari bir yerde çalışan kliderlğini olan birisi olucak. yakın zamanda olan ile ilgili bir gelişme aman aman önemli birşey görmemekteyim. zaten ilşki de denmezmiş ona.cıks yani. öte yandan bu e ve t harfi olan adam resmi bir yerde olabilir çıkıyor. burcu aslan ya da koç burcu olup yakışıklıca karizmatik biri olucak. sizin kadar genç gösteren biri ayrıca. zamanında sizin boşanabileceğinize kimse ihtimal vermemiş canım. ama bu hayırlısı olmuş. maddi anlamda sıkıntıları olmayan bir beyfendi. ayrıca mehmet gibi birini tanıyor musun ahmette olabilir sadece merak ettim. hisserim yönünde soruyorum size. şimdilik görüşmek üzere. kendine iyi bak canım

bunların bir ısmını fincana göre yada karta göre ve yaş ilişki durumuna göre değiştiriyor sanırım isim filanda bilemedi

hmm anladım kuzum yani bilemiyorum senin bu notunu gözden mi kaçırdı yoksa fal elimden çıksın mı dedi, benim demek istediğim çok sık aralıklarda gönderilen falların birbirinin benzeri olmasının normal olması çünkü kısa sürede insanın hayatında aman aman değişiklikler olmaz diye düşünüyorum mantık çerçevesinde o yüzden çok sık fal bakımını pek tasvip etmiyorum zaten öğrenmişim öğreneceğimi yollasam aynısı çıkacak karşıma en azından verdiği süreleri bekle sonrasında tazele falını .. tabi bunlar sadece şahsi fikrim :)

Kahınokeanos' a yollamıştım son kalan 5 kredimi. Kahve falı yolladım, hayatımda böyle kahve falı yorumlayan görmedim. Tarot kartlarının anlamlarını birebir yazıp yollamış. Süslü kelimelerle doldurmuş falı. Ne bir nokta atışı var, ne de başka şey. Hiç beğenmedim hem de hiç. Hatta tellwede baktırdığım en kötü faldı benim için

Alın size kahve falı
MERHABALAR, Kendinizi kontrol etme, duygusal kararsızlığınızdan kurtulma, disiplininiz ve güçlüklerin üstesinden gelme zaferinin peşindesiniz. Bu çizginizin sonucunda sevindirici olaylarla karşılaşacaksınız. Davranışlarınız kendinizi ispat etme yönünde değil, başarınızın devamı yönünde seyretmelidir. Unutmayın daha öğreneceğiniz çok fazla şey var. cevrenızdekı kısılerın takdırını toplayacagınızı,Başarı ve zaferi müjdeleyen falınız, harcanılan emeklerin ödülleneceğini anlatır. Seçimlerinizin ya da çaba harcadığınız bir idealin daha iyi konumlarda çözümlenmesi beklenir. Azimli tavrınız ve güçlü isteğiniz yüzünüzü güldürecektir. yalnız aldıgınız kararları partnerınızla paylasıyorsunuz ama bazı duygularınızı kendınıze sakladıgınız gorulmekte kartlar bu konunun yalnıslıgına degınerek acık olmanızın 2 taraf ıcınde daha saglıklı olacagını gostermektedır. sevecen sefkatlı durust sevgı dolu bır partnerınız var ve sıze sevgısı yogun bırlıkte engebelı tum yolları asacagınız cıkmakta bazen onun dengesız oldugunu dusunuyorsunuz ozellıkle hareketlerınde ama onunda basetmeye calıstıgı aılevı konuları oldugunu bılın.bunlar onu yeterınce sıkmakta.bu yuzden bazen dengesiz davranışlar sergileyebilıyor.el ele verip maddı manevı yukselısınızı goruceksınız.. Hayatın tadını çıkarıyorsunuz. İlişkinizde ise unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Yeten ve canlı duygularınız partnerinizle olan yakınlığınızı artıracak. Yaratıcılığınız had safhada. Kendinizden ve yaşamınızdan olan memnuniyetiniz çevrenizdekileri de mutlu edecek benım gorduklerım boyle guzel bır gelecek sızı beklıyorve kaderiniz bu beyle bırlıkte engellerı bır bır aşıp evlılıge dogru sağlam adımlarla ılerlıyeceksınız. herseyın hayırlısı dıyorum sevgıyle kalın..puanlamayı unutmazsanız sevınırım...

Son düzenleyen: Moderatör:
ya sorduğum soru üzerine baktı sanki falı öyle şunu şunu görüyorum demedi sende bildiği şeyler oldu mu bi soruyu diğer falcıların aksine yorumladı

ya söyleki benim falım promosyon olduğu için bir soru soramadım ama içinde bulunduğum durumu güzel özetledi tahliller iyiydi ama aşk hayatında biri görünmüyor falan dedi oysa yeni bir ayrılık geçirdim görmesi lazımdı kafamda bşeyler olduğunu o konuda yorum yapmamış. hep ucu açık herkese uyacak seyler yazmış maddi sıkıntı, kariyer dedi yok çekemeyen insanlar vb.

hmm bende kahve baktırdım ama yani bilmiyorm moralim de bozuldu açıkcası.dediği olursa yazarım ona benzer şeyi rezzan abla ve kiraze de söylemişti bakıcaz artık.beklemedeyim.

ayy banada 1 ay içinde dedi ve durum analizleri çok iyiydi psikolojimi halimii çok iyi bildi hadi inşallah :)

aynen kesinlikle canım, bu forumdaki yorumlar üzerine gönderdim su falını, kişilik, durum analizi ve ilişkimiz hakkındaki yorumları tutarlıydı verdiği sürenin tam dolmasını bekliyorum, o da tutarsa burda halay çekerim sevincimden

arkadaslar bu arada bende rhea nın falı patladı iş görüşmen olumlu sonuçlanacak karşı tarafta senden memnun kalacak dendi ama hafta başında olumsuz dönüş aldım bilginize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…