tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar konu açtım ana topic e bakar mısınızzz ☺️☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Klithoyagmurda 11.siradayim ne zaman cevap varir ?

cnm sırasıyla bakıyor şahsen ben bekliyorum memnun kaldığım için sallama bir fal yorumu almaktansa bana beklemek uygun geliyor. ama tabi acelen varsa başkasını tercih et

Klothoyagmur'un dedikleri olmadı. Vurucu bir yanı da yoktu. Baktırdığımda beğenmiştim ama yok yani.
Bir daha kesinlikle tercih etmem.

Medyumfatimayı tam 5 gün bekledim ve bugün gelen fal beni tatmin etmedi açıkçası. Eğer isteyen olursa özelden atarım o kadar sıradan bir fal ki 5 gün beklememe yanıyorum şu an.

Eğer geçersem o taraflara aklımda olsun canım bu arada ana topic e bakar mısınız siZe bi teklifim vaaarr

Melekler kahvesinin karşısındaki mekân Sembol taksim şubesi.Meleklerde de Sembol de de dediğin gibi sağlam falcı yok.10 yıl kadar önce Melekler de bi Selçuk vardı,full dolardı zaten,herkesin bildiği isimdi,oda yok oldu gitti.Velhasıl sadece o iki kafenin değil Ayhan Işık Sokağın gelmiş gecmiş en iyi falcısıydı.Yolun düşerse Asmin cafe Buket iyidir diyebilirim,denenir.Bu arada Binnaz'a yazdım burda yineliyim.Falalem Sinem Seçkin yeni isimlerin en iyisi ,benim baktırdıklarım arasında tabiki.Akıl almaz detaylarıyla beni şaşırttı.Çok abartmayıda doğru bulmuyorum,falın garantisi yoktur ,kişiye göre başarısı yükselir yada düşer,aklınızda bulunsun sadece.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hasan iyidir gerçekten,yüzeysel bakmaz emek verir.Sarmaşık'ta o iyi zaten,Ayşe'yi asla tavsiye etmem.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sinem Seckin e ne baktirdin sekerim?

Bu arada tellwe'de Galen ve SarayliHanim a baktirip jubile yapicam, maddi durumlar yuzunden

Son düzenleme:
bu arada Kallista'nın baktığı kahve falı gerçekten çok iyiydi,3tl ye çoğuna bin basar bence..ama uzun zamandır girmiyor nete keşke girsede baktırsam

kızlar Venüsamber mi,saraylıhanım mı? hangisini deneyim sizce?

Ben Venusamber e ilk baktirdigimda begenmistim ama simdi o kadar da begenmedigimi goruyorum. Hem olabilir hem olmayabilri diyor.....yani net bir sey yok. Tarotunu zaten begenmemistim.

SarayliHanim in kahvesini cok begendim. Tarotunu denemek isterim.

saraylının kahvesi kapalıydı en son,ben onu deneyim tarotta bakalım :)

Sekerim aynen benim iliskimin ayriligimin ozeti olmus bu fal ben baktrsam ne der acaba benzer seyleri soyler mi:) adim atma konusunda haklisin valla onlar atsinlar artik

Sekerim aynen benim iliskimin ayriligimin ozeti olmus bu fal ben baktrsam ne der acaba benzer seyleri soyler mi:) adim atma konusunda haklisin valla onlar atsinlar artik

Zaten aslında hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz bu falı ayrılan 10 kişiye yolla 8 ini tutturursun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…