tellwe.com'da bakılan fallar!

Ya fatıma abla yı hiç yakalayamıyorum fal kısmı hep kapalı nası yollicaz ki fal :KK43: baktırabilen var mı kızlar ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya fatıma abla yı hiç yakalayamıyorum fal kısmı hep kapalı nası yollicaz ki fal :KK43: baktırabilen var mı kızlar ?

Bugün açacak sanırım canım.1-2 tane kalmıştır elinde falı.bu arada fatima abla bende de alışkanlık yaptı ona danışmadan duramıyorum:)ondan başkasına da tellwede baktırmıyorum artık

Bugün açacak sanırım canım.1-2 tane kalmıştır elinde falı.bu arada fatima abla bende de alışkanlık yaptı ona danışmadan duramıyorum:)ondan başkasına da tellwede baktırmıyorum artık

Fatimanın kaç gündür duvarı kapalı. Kendisiyle iletişime de geçemiyoruz. Bari duvarını açık bıraksaydı, hangi gün fal alımı yapacağını yazsaydı, oda yok :KK25:

Canım rhea ya baktırdıgım fal aşağıda tutarlı yerleri var ama tutarlı olmayanlarda orta derecede bir faldı benim için kötü diyemem gerçekten dediği gibi onun iş hayatı çünkü :) hosuma giTmeyen tarafı bana adım at demesi oldu sadece.. MERHABALAR, HOŞ GELDİNİZ BİRAZ DA BEKLETTİM SİZİ KUSURUMA BAKMAYIN YOGUNLAŞARAK BAKMAK İSTEDİM FALINIZA.ŞİMDİ ÖNCELİKLE OLARAK İLK DİKKATİMİ ÇEKEN KAFA KARIŞIKLIGINIZ ÇOK FAZLA DÜŞÜNCE YAPMIŞSINIZ BU ERKEĞİ KENDİNİZE.HER ANINIZ HER GÜNÜNÜZ ONU DÜŞÜNEREK GEÇİYOR BELKİDE ONDAN UNUTAMADIGINIZ ANILARINIZ VAR YÜZÜ GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNE GELİYOR BİR TÜRLÜ BU AYRILIK SONRASI RUH HALİNDEN KURTULAMAMIŞSINIZ ASLINDA ZAMAN ZAMAN ARTIK BİTTİ ÖNÜME BAKIYORUM DEYİP BU GERÇEĞİ KABULLENSENİZ DE YİNE DE ONUN HAYATINI MERAK ETMEKTEN KENDİNİ ALAMIYORSUNUZ.KENDİSİ KENDİ HALİNE ASLINDA, SÜREKLİ İŞ YA DA OKULLA İLGİLİ BİR BİNA GİDİP GELİYOR ONU HEP YOLLARDA GÖRÜYORUM.ETRAFINDA BİR KAÇ BAYAN VAR AMA O İLGİLENMİYOR ONLARLA.O YAPTIGI İŞİNE YOGUNLAŞMIŞ.ARADA SİZ DE AKLINA GELİYORSUNUZ ÖZELLİKLE GECELERİ YALNIZ KALDIGINDA.SİZİN İÇİN KÖTÜ BİRŞEY DÜŞÜNMÜYOR ALSINDA İYİ BİRİ OLDUGUNUZU KALBİNİZİN TEMİZLİĞİNİN FARKINDA AMA HER NEDENSE ONUN BAŞKA SORUNLARI OLMUŞ HAYATINDA.İLİŞKİNİZ BAŞLARDA ÇOK İYİYMİŞ AMA ARADAKİ ANLAŞMAZLIKLAR VE TARTIŞMALAR VE ONUN YAŞADIGI BİRTAKIM KENDİ İÇİNDEKİ SORUNLARAN DOLAYI BU NOKTAYA GELMİŞSİNİZ.ZAMAN ZAMAN HAYATINDA BİRİ VAR MI DİYE AKLINIZDAN GEÇİYORSUNUZ AMA YOK EN AZINDAN DUYGUSAL BOYUTTA DEĞİL.ONU İNTERNET ÜZERİNDEN TAKİP ETTİĞİNİZ OLDU MU HİÇ.SANKİ O BUNUN FARKINDA.SİZ DAHA ÇOK SEVMİŞSİNİZ ONUN DA SEVGİSİ VARMIŞ AMA SİZİN SEVME KAPASİTENİZ DAHA FAZLA.BU KİŞİYLE NET ÜZERİNDEN KONUŞABİLİRSİNİZ ONU SÖYLEYİM BUNU DA BELİRTMEK İSTERİM Kİ SİZ EPER BİR ADIM ATARSANIZ BU BEYE O DA SİZE ADIM ATACAKTIR.DİREKT OLARAK ONDAN BİR ADIM BEKLEMEYİN BİRAZ AGIR KANLI VE İNANTÇI BİRİ O YÜZDEN SİZ BİR GİRİŞİMDE BULUNURSANIZ O DA SİZE BİR ADIM GELİR.SİZİN RUHSAL ANLAMDA GİTGELERİNİZ DE ÇOK FAZLA BİR ANINIZ BİR ANINIZA UYMUYOR HANİ ŞÖYLE DEYİM ŞİMDİ MUTLUYSANIZ 2 DK SONRA AKLINIZA BAŞKA BİRŞEY TAKIP ÜZÜLEBİLİYORSUNUZ ÇOK HASSASSINIZ.BEN SİZİN KALBİNİZİN TEMİZLİĞİNİ VE GERÇEK SAF SEVGİNİZİ GÖRDÜM .BENCE BU BEY DE GÖRECEK ZATEN FARKINDA AMA İŞTE BİRTAKIM SORUNLARLA İLİŞKİNİZ YIPRANMIŞ AMA YENİDEN CANLANACAK SİZİN SAYENİZDE EMİN OLUN.SORUNUZ VARSA LÜTFEN SORUN FİNCANINIZA BAKIP YANITLARIM OY KULLANIMINI DA LÜTFEN ES GEÇMEYİNİZ.ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Bana gelen fallarin yüzde 90 su sekilde aynen.
Yani bu falda kendimi taniyamadim dersem yalan olur.
Acaba hepimiz ayni seylerimi yasiyoruz yada falcilar her duruma uyan satirlarimi yolluyorlar herkese :KK43:

Bana gelen fallarin yüzde 90 su sekilde aynen.
Yani bu falda kendimi taniyamadim dersem yalan olur.
Acaba hepimiz ayni seylerimi yasiyoruz yada falcilar her duruma uyan satirlarimi yolluyorlar herkese :KK43:

Offf kızlar offf ne diyim halimiz vahim..

kiraze bana beklediğim bir konunun olumlu olacağını söylemişti ama görünen o ki olmayacak dediği şey. :KK70:
Öyle olursa bir daha baktırır mıyım emin değilim. Favori falcılarımdandı kendisi. :KK14:

canım özel mesaj gönderemiyorum burdan cevap vereyim. Bahsettiğim falcı MedyumFatima henüz yeni sitede ve kadın yoğunluktan falı kapattı şimdilik ama tekrar açacakmış. Gerçekten şiddetle tavsiye ederim özellikle şu sıralar kaçırma vip+ olunca fiyatını uçurur gibime geliyor bu rağbet karşısında.
nokta atışı var demek bile az kalır her dediği doğruydu kadının.Sorumu şöyle sordum ben ''Falımı biten ilişkime niyetlenerek kapattım bu yönde yorumlarsanız çok sevinirim.Misal takrar barışma var mı ? Evetse,ne zaman olur ve evlilikle sonuçlanır mı ? Bana duyguları ne durumda ? Gibi sorularıma cevap bulursam çok sevinirim. Şimdiden emeğinize sağlık,hislerinize kuvvet dilerim :)''

aldığım yorumu da yazıyorum şimdi

Merhaba hayata erken atılmışsınız ve siz oldukça fedakar bir yapıya sahip bir insansınız. Çevrenizdeki insanlarla diyalogunuz gayet güzel ve insanlara pozitif olmaya çalışıyorsunuz. Öte yandan duygusallığınız var oğlak yani toprağın bir özelliğidir. Zamanında hayatınızdaki kişi oldukça emek harcamışsınız ve ona karşı çıok sabırlı olmuşsun. bu kişi kendi ayakları üstünde duran bir kişi ve işinde liderliğe yatkın bir krakter. hiç kendini hatalı olarakdan görmemekle beraber sürekli kendi,ni haklı çıkaran bir yapısı var. ama sen aşklarda ilşkilerinde hep emek harcıyansın ha oluyor ha olucak derken işte güzel yoldayım derken birden tepetaklak oluyorsun kendini yalnızlığın tarafında buluyorsun. bu adamda da en başında gayet güzel giderken birden ortalık karışmış ve bu kişi kendini birden çekmişş. bunun üstüne çok gitmişsin ve bir konuda kendini anlatamamışsın ve onunla konuşmak istemişsin. bunun çevresinde isminde e si olan bir kişiyi hiç sevmiyorsun. aklında kesinlikle ciddi anlamda başkası yok ve geri dönüş süreci yaşayacaksın. bu süreç bu ayın sonuyla kendini gösterecek ilk başta saçma bir nedenden seni arayacak ve o zamandan sonra tekrardan iletişim süreci yaşayacaksınız. duygularında bir değişiklik görmedim ama gördüğüm kafasının karışık oldugunu sana tekrar güven konusunda sıkıntı yaşadığı. ama bu senin onu sevdiğini bildiği için garanticilik oynuyor. yani senin vazgecemediğini bildiği için oldukça rahat bir yapısı var. öte yandan bununla yeniden başladığınızda daha ciddi ilşki olucak. hemen üstüne gitme. farklı yapısı olan bir hanesi var ama ilerki evlilik sürecinde bir olumsuz etkisi ortada olmayacak bu adam kendi kararlarını alacak. seni seçeceğini görmekteyim. ayrıca bunu bir yerden sürekli takip ediyorsun aman ne yapmış neyi begenmiş kim begenmiş bakıyorsun. ama bu da aynı şekilde seni izliyor. inatlaşma ugruna bu hale gelmişsiniz. sürekli yogunluğunu söyleyen bir adamın dilini görüyorum tabakta ama ileride ayrılık gibi bir süreç görmedim bununla. çünkü tek bir evliliğin sadık bir kocan olucak ve bu o adam ayrılığın kişi. evlilik klararını ağoustosa kadar alıcaksınız ilk adımlar o zaman atılacak. sen işinde yeni bir süreç yaşayacaksın bir başlangıc iyi bir gelişme içinde olucaksın. ama kesinlikle ilk çocugu kız evladı olarak gördüm. evlilik zamanı 1 yılı aşmayacak canım. n r harflerini gördüm. harf konusunda zorlandım sende çünkü fincanın tam istediğim doğrultu da yazkın değil :) kendine çok iyi bak sevgilerimle.

artık soruya ve yoruma göre sen kendince bir yorum yap :KK70: benimle ve zalım sevdiğimle ilgili yazdığı her şey gerçekten de doğru

merhaba kızlar , aranıza yalnızca yukarıdaki mesaja cevap vermek için bugün katıldım.
Fatıma ablaya 3.kez fal baktırdım. ilk falımda isim bilmişti söylediği birçok şey doğruydu , ikinci falımda da aynı şekilde. Ve bi hevesle 3-4 gün önce yine fal yolladım , ilişkime yogunlaşarak tarot attım ama soru sormadım dedim abla sıra geç geliyor yogunsun diye hani danışmak istediğimde sorum oldugunda hemen hızır gibi yetişebilesin diye vs. Gece pc yi kapattım yattım tam mail geldi falım okudum ve gerçekten beni anlatıyordu. KAlktım yeniden pc yi açtım oy verdim ve sorularımı sordum. sorulara cevap vermedi yogunlugundandır diye düşündüm. öglende bakalım burda neler konuşuluyor diye araştırdım , benimde fal merakım vardır ve sizlerden çok tavsiye almışımdır dışarıdan okuyup. ve yukarıdaki mesakdaki fal gece bana gelen falın aynısı. sadece "oğlak" yerine "aslan" yazıyor , sonunda ve başında bikaç değişiklik filan. fal gerçekten çok iyi uyuyor bana, ama buraya bakınca anladımki sadece copy-paste ve biraz düzeltme. keşke bakmasaydı ama bu olmasaydı. gerçekten çok inanmıştım. sizlere diyeceğim 2 de bırakın 3te onlar bırakıyor zaten.

merhaba kızlar , aranıza yalnızca yukarıdaki mesaja cevap vermek için bugün katıldım.
Fatıma ablaya 3.kez fal baktırdım. ilk falımda isim bilmişti söylediği birçok şey doğruydu , ikinci falımda da aynı şekilde. Ve bi hevesle 3-4 gün önce yine fal yolladım , ilişkime yogunlaşarak tarot attım ama soru sormadım dedim abla sıra geç geliyor yogunsun diye hani danışmak istediğimde sorum oldugunda hemen hızır gibi yetişebilesin diye vs. Gece pc yi kapattım yattım tam mail geldi falım okudum ve gerçekten beni anlatıyordu. KAlktım yeniden pc yi açtım oy verdim ve sorularımı sordum. sorulara cevap vermedi yogunlugundandır diye düşündüm. öglende bakalım burda neler konuşuluyor diye araştırdım , benimde fal merakım vardır ve sizlerden çok tavsiye almışımdır dışarıdan okuyup. ve yukarıdaki mesakdaki fal gece bana gelen falın aynısı. sadece "oğlak" yerine "aslan" yazıyor , sonunda ve başında bikaç değişiklik filan. fal gerçekten çok iyi uyuyor bana, ama buraya bakınca anladımki sadece copy-paste ve biraz düzeltme. keşke bakmasaydı ama bu olmasaydı. gerçekten çok inanmıştım. sizlere diyeceğim 2 de bırakın 3te onlar bırakıyor zaten.

:KK43:( çok üzüldüm gerçektennnn :KK43:(

kiraze bana beklediğim bir konunun olumlu olacağını söylemişti ama görünen o ki olmayacak dediği şey. :KK70:
Öyle olursa bir daha baktırır mıyım emin değilim. Favori falcılarımdandı kendisi. :KK14:

Ayyyyy bilemedim simdi.

Kiraze olumsuz da konusabile bir insan, bana olumsuz konusmuslugu da vardir.

Bana dediklerinden cikanlar oldu, sallayip tutturan birisi degil bence, cidden guzel bakiyor.

Fatima ile ilgili ilk yorumum bu güveni tamamlayabilmesi yönündeydi.Devamının bu şekilde gelmesi üzücü.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar fatımayı buradaki yorumlara bakarak tam 5 gün bekledim. Tam bir hayal kırıklığı yaşadım. Ne bir nokta atışı var ne de başka birşey. Tamamen genel bilindik kelimeler. Ve ayrıca perican arkadaşa yazdığını aynen bana da yazmış. ''Hayata çok erken atılmışsınız''. Daha benzer cümlelerde var.

Benimkini iade etmiş düşük verdim diye. O yüzden kopyalayamadım ama pericana yazdığının biraz değiştirilmiş hali neredeyse. Fiyasko...

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimkini iade etmiş düşük verdim diye. O yüzden kopyalayamadım ama pericana yazdığının biraz değiştirilmiş hali neredeyse. Fiyasko...

Allah allah kizlar, acaba Fatima ilk baktiklarina guzel bakip sonra mi sallamasyon yapmaya basladi?

Cidden sok olan insanlar var........yani bilemedim acikcasi, bu da mi Salu vakasi diyorsunuz? :KK1:

Allah allah kizlar, acaba Fatima ilk baktiklarina guzel bakip sonra mi sallamasyon yapmaya basladi?

Cidden sok olan insanlar var........yani bilemedim acikcasi, bu da mi Salu vakasi diyorsunuz? :KK1:

Madamsaludan memnun kalmıştım ben. Ama fatıma pericana baktığı falı bana kopyala yapıştır yapmış, değiştirerek. Yok hayata erken atıldınız, yok çok emek vermişsiniz. Hep bilinen kelimeler. Nokta atışı 0. Hadi o kadar beklemesem, sırf emeği için 5 yıldız verip geçicektim. Ama 5-6 gün bekledim. Yolladığımda 44. sıradaydım düşünün.

merhaba arkadaşlar bende bugün yeni üye oldum. fala inanın bende meraklıyım tellwe den haberim yoktu sayenizde öğrendim.üye oldum ve falımı bekliyorum buarad falimpir diye bir site var orda derviş mükemmel kahve falı bakıyor tavsiye ederim tarotta ise medyumbeyaz epey iyi parası olanlar içinse medyum eşrefi önerebilirim. hepsine denedim memnun kaldım. dervişin kahve falı 5 tl bideneyin bence

Madamsaludan memnun kalmıştım ben. Ama fatıma pericana baktığı falı bana kopyala yapıştır yapmış, değiştirerek. Yok hayata erken atıldınız, yok çok emek vermişsiniz. Hep bilinen kelimeler. Nokta atışı 0. Hadi o kadar beklemesem, sırf emeği için 5 yıldız verip geçicektim. Ama 5-6 gün bekledim. Yolladığımda 44. sıradaydım düşünün.

Bi de Madam copy paste yapmamıştı ki..Sırada bekleyen 50 kişide olmadı hiç.Nokta atışları çoktu ama hiç kimseye bi dediği çıkmadı.Yani daha anlaşılabilir bi durumdu onunki.Madamı geçmış ve anda bende beğenmiştim.

Bi de Madam copy paste yapmamıştı ki..Sırada bekleyen 50 kişide olmadı hiç.Nokta atışları çoktu ama hiç kimseye bi dediği çıkmadı.Yani daha anlaşılabilir bi durumdu onunki.Madamı geçmış ve anda bende beğenmiştim.

aynen madam salu emek vermişti cidden. bence madamsalunun hisleri var ve mantıklı yazıyor. gelecek için daha beklemedeyim, gerçi olmayacak gibi çünkü verdiği zamana az kaldı. ama olsun yine de emek vermişti açıkcası. tellwe'den Medyumselena, Ugga ve madamsalu'dan memnun kaldım. Efsunlar da denenebilir. Ama falcıalim ve fatıma'ya bir daha asla baktırmam.

Rhea'ya attım şimdi. Kahve falı. Kendi kartlarıyla desteklemiş ve uzun yazmış. Hem de 5 tl. İçeriğini okuyup memnuniyetimi bildiricem size. Ama tutmasa bile 5 yıldız veririm. Çünkü emek harcamış 5 tl için belli.

Rhea için de denenebilir diyebilirim. Emek vermiş. Birkaç tane de tutturduğu noktalar var. Kibar biri. Ama çok çok şaşırtmadı. Olsun 5 tl'ye yine iyi bence.

X