tellwe.com'da bakılan fallar!

:):):) ikisi de olabilir bitanem ama tek gerçek çok yetenekli biri olduğu.. Sen gerisini düşünme..

Evet yani şaşırtıyor dedikleriyle, gerçi önemli olan gelecek hakkında birkaç şey tutturması onu da göreceğiz ama ne bileyim az biraz tırstım.

Evet yani şaşırtıyor dedikleriyle, gerçi önemli olan gelecek hakkında birkaç şey tutturması onu da göreceğiz ama ne bileyim az biraz tırstım.

Farkettim çok tatlısın yaa :) wala ben şuanki duruma da önem veriyorum sonuçda sordugum kişinin ne yaptıgını benim hakkımda ne düşündüğünü bilmek istiyorum :)

Farkettim çok tatlısın yaa :) wala ben şuanki duruma da önem veriyorum sonuçda sordugum kişinin ne yaptıgını benim hakkımda ne düşündüğünü bilmek istiyorum :)

Haklısın tabii, şimdiye kadar ben de çok fal baktırdım ama kadın hakikaten dehşet bi'şey. ( iyi anlamda) Nesibeleer, Rezzan ablalar geldi geçti ama onun kadar ayrıntıyı bilen olmadı. Bi'de dedikleri oluursa şahane gerçekten. ( ama tekrar kendisine baktırmaya cesaret eder miyim bilmiyorum )

yani olumsuz konuştu ama bir kaç şeyide çok iyi bildi:/ sen ne falı baktırdın milenaaya cnm benmki tarottu.Fatima ewet isim konusunda çok başarılı ben ona kahve atmıştım ama kendisi kart seçip destekledi.benm ona tekrar baktırmam lazım cvp alamadığım sorular var çünkü:/

arkadaşlar tüm sayfaları tek tek okuyamadım ama sanırım genelin memnun kaldığı falcı fatima. Tellwe'de arattım ama ben rastlayamadım. Profilinde Türkan Şoray resmi olan dediğiniz aynı kişimi ? Onun adı klothoyagmur diye yazıyor.

cnm medyumfatima diye ara mavili bir profil resmi var.

Ben kahve falı attım,çok yazık oldu parama... dediğim gibi çok geneldi.

Bende biraz önce c.içi yakaladım katina attım ne zaman yorumlar acaba 8. sıradayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…