tellwe.com'da bakılan fallar!

pericancım çok teşekkürler bizleri bilgilendirdiğin ve falını paylaştığın için.. gelişmelerin hepsi çok güzel ..inşallah gönlüne göre olur ki zaten bu ayın sonu demiş, çok zaman da yok.. az bir zaman vermiş.

Ayyyy sen böyle konşnca daha cok merak ettim ama hala 8. Sıradayım

bekle canım muhtemelen bugün sıra gelir ve inan bana gerçekten beklediğine değecek. Bana sevdiğimin adını verdi direk ya. Başvuru yaptığım bankanın da adını verdi pes diyorum. muhakkak bekle tatlım

kızlaaar, artık bu da fiyatını arttırır .. baktıran herkes lütfen yorumlarını yazsın da bilelim

kızlar ben şimdi kafaya taktım ya fal yorumlanmadan rahat edemem.. Ama kızlar yani bu son olsun.. Tellwe de fal geçmişime baktım yaklaşık 1 sene içinde 50 kez fal baktırmışım :)) ama promosyonlarda var için 10 tane filan.. Az önce fal geçmişime baktım bana verilen en son tarih nisan.. Bide 7. ay diyenler var.. Ama kızlar az kaldı eger nisan ayı da geçer ve dedikleri olmassa baktırdıgım bütün falları buraya çarşaf çarşaf dökücem yazıcam falcılarıyla birlikte.. Ha bu arada yani dedikleri çıkmadı diye deil tamam o önemli sorumun cevabını tarihini belki bilememiştir ama hani o an ki durumu veya baska bişey bilmiştir size hepsini anlatıcam :) Çok eğlenicez.. Şimdi bitane örnek vericem allah askına şu fala bakarmısınız ?

falcı : kehanetperisi
fal : kahve falı
ücret : 4 TL yazıyor suan sayfasında ama ben daha fazla diye hatırlıyorum düşürmüş galiba :))

merhaba ozlem hanim yasadiginiz gergin olaylarin hayatinizin geneline yayilmasinai onlemek tamamen zizinn iradenizde umutup yeni bir iliskiye baslamakta sizin elinize kendi icinizde cozumlemekte zorluk cektiginiz konularda samimiyetine guvendiginiz insanlarin fikirlerine basvurun genel bir isteksizlik hali fiziksel takintilar gun boyu sizi rahatsiz edebilir boyle bir kisir dongu icinde kendinize haksizlik ederek yanlis kararlar alabilirsiniz ve bu durum sevenlerinizi derinden uzecektir sikintilarinidan kurtulcaksiniz sizi gercekten seven biriyle guzel bir birliktelik olacak her sey gonlunce olsun

Son düzenleme:
Bir de eski fallara bakarken serüven in falı dikkatimi çekti bence seruven kesinlikle denemeye değer hemde ücreti de ucuz 5 TL imiş. En azından çıkmasa bile üzülmez insan.Hem de seruven gerçekten iyimiş tekrar ona baktırsam mı diye düşündüm yani :)) Kısa ama isabetli fal bakmış.

Hangi fali baktirmissin sekerim?

SEruven i ben de begeniyorum, bence isabetli bakiyor. Sana dedikleri cikmis mi?

Son düzenleme:

aynen canım, dün chatte sorularımı sordum inanmayacaksınız ama sevdiğimin ismini bildi şok oldum bu kadın kesinlikle bu işi biliyor. Şimdiye dek hiç bir falcı harf dahi vermemişti kadın direk ismini bildi ya

merhaba canlarım bende fal baktırmayı sevenlerdenim fal serüvenim benimde kısa ama su sekilde

TELWE
kocaalem:cok genel geldi bana pek beyenmedim hep gelecekten bahsetmişti
hislerenerji:nokta atışları iyi beyendim
aysegullu: genel bakıyor ama nokta atışlarınıda beyendim

FALALEM
Rezzan: bu abla işini biliyor cok güzel ve kibar bir anlatım sekli var
sinem seçkin: yeni falcı yazıyor ama beyendim detaylı bastan savma deil

FALİMPİR
falcıberfu:güzel ve özenli beyendim açıkçası
lebuda: nokta atışları cok iyi hayran kaldım gerçekten

başka önereceğiniz varsa bilmek isterim bebiş için baktırmak isityorum bende tövbemi bozup şimdiden tşk ederim

Kızlar falım geldi.. Ben ne online da ne gerçek hayatta böyle bir fal baktırmadım hiç.. Suan saat çok geç ayrıntıları yazarım ama.. Olamaz gerçekten böyle birşey.. MedyumFatıma diyorum baska birşey söylemiyorum...

kızlar falımda bazı özel durumlarda var buraya kopyalayamıyorum ama tek kelimeyle bu kadın muhteşem diyorum.. Senelerdir bu kadar fal baktırırım ilk defa inanamadım ilk defa.. 2 gün bekledim ama 2 hafta da beklenir.. Ayrıca bu kadar cuzi bir ücrete inanamıyorum.. Bu sitede nice uyduruk fallara 20 TL 50 TL para ödedim.. Onların yanında bu hanıma 10 katı ödesem gözüm açık gitmez.. İnşallah fiyatlarını arttırır çünkü orada haketmeyen onlarca kişi insanları kandırıyor.. İşte gerçek emek işte gerçek hisler.. Hala şoktayım.. Hiç bilinmeyecek sallamayla asla tahmin edilemeyecek şeyleri bildi.. Yani örnek verecek olursam annemin tarafıyla daha yakın olup çalıştıgımızı mesela...

nickin aynıymış cnm bende memnun kaldım,biraz aceleye geldi bnm ama olsun inşallah dedikleri çıkar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…