tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben bugün falaniyet hakkaniyete fal yolladım o kadar nokta atışlar yaptı ki ağzım açık kaldı.falaniyet hakkaniyet bayanmı erkekmi arkadaşlar biliyormusunuz?şundan dolayı soruyorum ben tellwede bi bayana fal baktırmıştım ve biraz özelimi açmıştım şimdi falaniyet çaattt diye bu durumu söyleyince neye uğradığımı şaşırdım acaba 2 farklı hesabımı var diye içimden geçirdim o derece ağzım açık kaldı yani ...

Ne baktirdin sekerim kahve mi tarot mu?

falaniyet hakkaniyete ben de baktırdım o anki ruh halimi tam tamına bilmişti annem bile bu kadarını bilemezdi o derece yani ama asıl sorumun cevabı için baharla birlikte mart ayı gibi dedi sabırsızlıkla martı bekliyorum

Bana da nisan dedi canım:) gelsin bahar ayları:))) cherrycim bence bi kahve falı at derim bakalım neler diyecek sana

En son demuas'a kahve falı baktırmıştım.
Beğendim. Güzel baktı. Sorularıma güzelce cevap verdi.
Etkilendim.

Sekerim bana Chloe yi sormustun, simdi durum netlesti, yorumumu hemen yapayim:

Bana en gec marta kadar yeni tanistigin biriyle iliski icinde olacaksin, evleneceksin , asik olacaksin bibibibi demisti. Tutmadi.

Sordugum kisiyle ilgili karakter analizi yapmisti, ama her kelimesi yanlismis. Adam icin karaktersiz biri tablosu cizmis, alakasi yok, aksine mukemmel kisilikli ve ilkeli bir insanmis, simdi iyice anladim. Olaylar soyledigi senaryo seklinde de gitmedi.

Yani ne ani tutturabilmis, ne de gelecek tuttu. Bir daha baktirmam.

Son düzenleme:

:44::44:

Bana dediği birkaç şey aynen dediği gibi oldu.
Hala favorilerimden biri chloe.
Bir de kiraze, chloe ve ilkay gür bir konuda aynı şeyi dedi.
O olursa bunlardan iyisi yok derim. Ben seviyorum üçünü de.

:44::44:

Bana dediği birkaç şey aynen dediği gibi oldu.
Hala favorilerimden biri chloe.
Bir de kiraze, chloe ve ilkay gür bir konuda aynı şeyi dedi.
O olursa bunlardan iyisi yok derim. Ben seviyorum üçünü de.

Ilkay Gur bence de muhtesem. Tanidigim yuz yuze bakanlarin hepsine 100 tur atar.

Kiraze nin bana dedikleri cikmadi ama bence cok tatli, onu ben de seviyorum.

Ilkay Gur bence de muhtesem. Tanidigim yuz yuze bakanlarin hepsine 100 tur atar.

Kiraze nin bana dedikleri cikmadi ama bence cok tatli, onu ben de seviyorum.

bu ilkaydan memnun kalmayan bir en mi varım :/ tamamen benimle alakasız şeyler söylemişti .. İlkayı beğendiyseniz tellwedeki medyummerale ayılıp bayılırsınız o zaman

Ben dün metalist e kahve falı baktırdım mantıklı tutarlı şeyler söyledi.Allahın izniyle inşallah yapmayı düşündüğüm şeyleri sıraladı.bir de söylemediğim bir detayı bildi.beğendim cidden.tavsiye ederim gerçekten

klothoyagmuru çok nokta atışları olduğu için beğendiğimi hep yazdım ve deiklerini yaşıyorum.bir de geçenlerde hydra baktırdım kızlar memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…