tellwe.com'da bakılan fallar!

Leyla bana kızacak ama Kehriban'ın falını iptal ettim iyi bile dayandım bence. 12 gündür girmemiş Allah bilir ne zaman girecek
Kizmadim valla. Alakasiz fal gonderdikleri olmus ya. Yakinda yazildi. O yuzden kizmadim. Ben de chitra yi bekliyorum. 40 yilda bir kahve ictim dun attim. Girmedi dun. Umarim iade etmez.

Arkadaşlar tarot baktırmak istiyorum. Tercih ettiğiniz tavsiye ettiğiniz biri var mı
Kizmadim valla. Alakasiz fal gonderdikleri olmus ya. Yakinda yazildi. O yuzden kizmadim. Ben de chitra yi bekliyorum. 40 yilda bir kahve ictim dun attim. Girmedi dun. Umarim iade etmez.
Leyla bana kızacak ama Kehriban'ın falını iptal ettim iyi bile dayandım bence. 12 gündür girmemiş Allah bilir ne zaman girecek

Ara vermis gorunuyor. B de yorumlari hemen 1 yil oncesine gidiyor. Yilda bir girip gidiyor onda da sen yakaladin herhalde. Kacirdik galiba. Yeni mi baktirdin? Yoksa eski baktirdin cikti mi?
Güniçi aktif yazıyor bende bi de öyle zar zor denk gelinen biri değildi şu 2 gündür az girdi sanırım gece ye doğru atmıştım ben. Bir de bugün de yorum yazmışlar duvarına ara ara girmiş sanırım

Aklima simdi isim gelmedi valla. Bakmam lazim ama chitra ya baktirmissin. Tikandim. Elysiaa nasildi? Anda iyi mi detayli ve uzun mu?
Fena değildi. Elysiaa yeni biriyle tanışacağımı 2 yol olduğunu benden bir kaç yaş büyük olduğunu söyledi. Kişilik analizlerini beğendim. Eğer sevdiğini seçersen zor olacak yol dedi. Diğerini seçersen ferah dedi. Sende bitiyor dedi. Sonra bana hakaret ettiğini söyledim. Yazacak sana ama gerisi gelmeyecek dedi. Kafam karıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…