tellwe.com'da bakılan fallar!

Bana da olumsuzdu ama alakasız değildi gayet olabilecek şeylerdi o kişinin ağzından :))) karşısına almış adamı konuşuyor gibiydi ))))

Nakta olumsuz diye beğenmemek değil enerjisi çok kötü bakım tarzı sorumu bile okumamış annemin isimiyle konuşmuş .karşı taraf düşünceleri anlık olarak doğru ama insanın düşünceleri günden güne değişir bakış açısı bu kadar olumsuz enerjiye gerek yok diye düşünüyorum sende olumlumuydu bu kadın?

Ilk falinda olumluydu (tarot)r vade eylul. Sonraki fallarda karsi taraf odakli baktirmaya basladim (ask kartlari) yine vade eylul goruyor ama eylul de bir degisim olarak goruyor oldugunu soyledi. Sizi fazla umutlandirmak istemem hicbir fal yuzde yuz degildir ben duzelecek gibi dusunuyorum ama duzelmezse eger elimden geleni yaptim dersiniz dedi... Sonra katina baktirdigimda o da olumluydu. Sanki ne zaman kendimle ilgili baktirsam olumlu karsi taraf odakli olunca olumsuz cikiyor gibi geldi. Ben olumlu olmasini diliyorum gonulden tabi. Enerjiler degisir umudundayim. Ani iyi bilenlerin geleceginin patladigini cok okudum. O yuzden baktigi fallarin vadesi gelene kadar bilemeyecegim birine patlayan baska birine de cikabilir bilmiyorum yani bem soylediginiz negatifligi ve kotu enerjiyi sassyranta1 de yasadim. Ve ona bir daha baktirmadim. Cok iyi anliyorum sizi.

bana orta yaşlı biriyle evleniceksin dedi yani olumsuz şeyler söyledi geçmişimle ilgilide çok kötü yazdı sevdiğim kişiyle belli olmaz dedi barışma olabilir dedi yani anlaşılmıyordu orta yaşlı biri dediğinde psikolojim bozuldu o arada çok aşk acısı çekiyordum üstüne kötü gitti hep agladım 25 yaşındayım 34 yaşında biriyle evleniceksin dedi baya kötü oldum bu naktanın falıydı

Olumsuz falalri dusunmemeye calismaliyiz. Nasil kotu oluyor insan biliyorum. enerjimizi olmasini istedigimiz seye yoneltmeliyiz yapabilirsek. Ama beynimiz surekli aradan gicik detaylari cekip duruyor biliyorum ( guzel fallariniz guzel istekleriniz gercege donsun dilerim. Hepimiz icin tabi.

Son düzenleme:
Bende nakta çıkmasın istiyorum olumsuzu düşünmek çekmek istemiyeoum ama gerçekler de saklansın pembe fal da istemiyoruz tabi

İyi pazarlar herkese :) Serüven e gümüşlü su, Basirly de Hümeyra ya da tarot baktırdım. İkisi de birbirine benzer şeyler söylediler, karşı tarafı tarif edip onun düşünceleriyle anlattılar, verdikleri vadelerde neredeyse aynı. Hümeyra verdiğim doğum tarihinden burcu yanlış söyledi ama olsun olur o kadar :) Serüven e kitap falı baktırıp hiç memnun kalmamıştım, ama bu sefer çok daha özenliydi uzun uzun bakmış ayrıca yazılı değil sesli yorum gönderdi. Bundan sonra arada sesli yorum yapacakmış öyle söyledi bilginiz olsun. Geçen sayfalarda Medyumname konusunu okudum ne yalan söyleyeyim benim içimde de bir şüphe vardı, tellwe ve bu arada ki kullanıcı adım, mail adresim, sosyal medya hesaplarım kilitli ancak Nakta ya sorduğum sorunun aynısını falında okuyunca aklıma bir şüphe düşmüştü. Bu arada Nakta konusunda gelecek benim içinde beklemede ama ben memnun kalmıştım, enerjimiz uydu galiba

Bu medyumname nakta olmasın buralarda gezinip reklam yaptırdığına göre biri sesli biri yazılı yorum yapıyor içime kurt düştü ama yine söylüyorum benim falımdaki detayları hiçbiryerde bulamaz...Buna adım gibi eminim...

Binnazdan kim canım baktırmadığım kalmadı maalesef (Taraça bana güven vermiyor bilmiyorum hiç baktırmadım...

Zaten hertürlü düşünüyoruz olumlu da olumsuz olsada....

32 yaşındayım bana 48 yaşında evli ama mutsuz bi adamı gördü gelde inan şimdi:)))

Gençsin güzelsin niye ortayaşlı adam alasın kız. Giyin süslen gez ortayaşlı adam yanaşırsa da almazsın olur biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…