tellwe.com'da bakılan fallar!

Arkadaslar yesil cingeneyle ilgili bisey sormak istiyorum, bana baktigi fal detaysiz soyle boyle olacak tarzi bir faldi ve cok kisa surede bakti yolladi. Herkese boyle mi oluyor acaba? Iyi ki kotu mu gelecekte gorecegim ama bir ozensiz geldi.
Ben de hiç beğenmemiştim. Ne geçmiş ne kişilik analizi vardı. yeni birini tarif etmiş sadece. Ballandıra ballandıra...

Ben 4 kez baktirdim hatta ondan önce birinden hoşlanıyordum olmayacak arkadaş gibi görüyor dedi doğruydu ne dediyse yesilcingeneyle enerjim tuttu garip şekilde

Cikip cikmadi diyemem henuz gelecekte anlayacagim ama ozensizdi bunu diyebilirim. Cok kisa surede bakti. Ama belki de cikar o yuzden hakkini yiyemem

Sorduğun kişi için "hayırsız, boşa bekleme" diyip geçti mi yoksa?

Yok hayir hatta tersi sayilir. Hatta benim sorum tam olarak boyle bisey degil :)) Sadece cok cabuk bakilan, detaysiz bir faldi. Belki de yesil cingene cok ovuldugu icin ben farkli bekledim. Boyle de olabilir.

kızlar bende fal atıcam 3 seçenek soruyorum AŞK KONUSUNDA atıcam
NAKTA mı GEYSU mu AKREPGÖZ mü? baktıranlar buyurun:)))

kızlar bende fal atıcam 3 seçenek soruyorum AŞK KONUSUNDA atıcam
NAKTA mı GEYSU mu AKREPGÖZ mü? baktıranlar buyurun:)))

Ben nakta'ya 2 kere baktırdım sesli baktığı için begendim ve karşı tarafın soyleyebilecegi tarzda cümleler kurdu yani o kişinin tarzıydı.
Ve o kişiyi çok iyi analiz etti
Ve o kişinin hayatında biri olduğunu bilen tek kişi nakta ydi
Ha facebooktan ordan burdan bulunacak bilgiler de değildi, çünkü benim kullanıcı adlarım farklı ve facebook kullandığım mail adresimle kayıtlı değilim.

Ama 2. faldan emin değilim. Belkide ilk faldan sonra işin büyüsü kaçıyordur :işsiz:

Arkadaslar yesil cingeneyle ilgili bisey sormak istiyorum, bana baktigi fal detaysiz soyle boyle olacak tarzi bir faldi ve cok kisa surede bakti yolladi. Herkese boyle mi oluyor acaba? Iyi ki kotu mu gelecekte gorecegim ama bir ozensiz geldi.
Bendeki fali da iyi degildi onun. Zaten gelecekle ilgili de yorum bile yapmamisti dogru duzgun. Ismimi bile dogru okumamis falda. Annemin ismiyle seslenmisti bana. Yazdin daha once de. Merhabalar x hanim deyip annemin ismiyle baslamis. Fiziksel tarif ve 3 harf vererek (zaten ismim 5 harf) beni anlatmis ve esimin aklinda bu tatifte biri oldugunu soylemisti. Ben de yanlis isimle bakmissiniz acaba benim ismimle tekrar bakar misiniz aklinda dediginiz kisi benim tarifim dedim. Ama tekrar bakmadi. Sen olsan sensin derdim dedi. Ama fala baska isimle baslayinca zaten inanirligini yitirdi. En azindan tekrar baktim ama oyle cikiyor deseydi. Demedi yani. Bir daha atmadim.

Bendeki fali da iyi degildi onun. Zaten gelecekle ilgili de yorum bile yapmamisti dogru duzgun. Ismimi bile dogru okumamis falda. Annemin ismiyle seslenmisti bana. Yazdin daha once de. Merhabalar x hanim deyip annemin ismiyle baslamis. Fiziksel tarif ve 3 harf vererek (zaten ismim 5 harf) beni anlatmis ve esimin aklinda bu tatifte biri oldugunu soylemisti. Ben de yanlis isimle bakmissiniz acaba benim ismimle tekrar bakar misiniz aklinda dediginiz kisi benim tarifim dedim. Ama tekrar bakmadi. Sen olsan sensin derdim dedi. Ama fala baska isimle baslayinca zaten inanirligini yitirdi. En azindan tekrar baktim ama oyle cikiyor deseydi. Demedi yani. Bir daha atmadim.
Benim iade etmişti 4 kez ?)))))

Arkadaşlar nakta çok mu olumsuz? Ona fal atanlar veya çıkan var mı? :/
Yaa bu nakta olayi cok karisik. Pekcok kisi olumsuz ve alakasiz dedi begenmedi. Ben attim coook hem de. Gelecek hep beklemede. Bana soylediklerinden benimle ilgili hic onemli olmayan bir detay yasadim (isle ilgili biriyle tartisma tarzi b sey yadayacaksiniz dedi ama ben ayni insanla arada bir yadarim zaten onu. Yani 6 ayda 1 8 ayda 1 gibi. O yuzden bu tesadufde olabilir tam o zaman denk gelmesi. Isyerindeki bu olayla ilgili chitra da soylemisti) ama asil olay daha eylul ekim. Ama bende her zaman karsi tarafin agzindan duyduklarimi doktu. Hatta karsi tarafin cumle yapisiyla... Ben karsi tarafi okuyabildigine inaniyorum ama gelecek belli degil. Benim yuzumden atip pisman olutsan uzulurum. O yuzden arat burada ve icinden geleni yap bence.

X