tellwe.com'da bakılan fallar!

Zaten kadının kredisi yüksek, memnun kalmadıklarında sanki sorumlusu benmiş gibi hissediyorum :) çünkü bana gelen fal gerçekten iyiydi ki o sitenin promosyonları genelde hep kötü olur, o yüzden önerdim fakat beğenmeyenler olduğunda sorumluluk hissediyorum :)

Bu arada benim falimda bu tanitimi yapmamisti. Bones and Stones da da yok. Biz ilk baktiranlardaniz. Sadece "bu saatte (gece yarisindan sonra) gonderdiginiz iyi oldu daha iyi bakim yapiyirum bu saatlerde" demisti. Sonradan fallarina eklemeye basladi demek ki bu cumleyi.

Bütün fallara bu şekilde başlıyor ama bunda bir sakınca görmedim ben. Diğer falcılar da yapıyor. Ben olumsuz da olsa söylerim, umut vermem, kartlar ile desteklerim uyarılarını başka fallarda da gördüm ki. Benim falım gayet uzun ve ayrıntılıydı. Gecenin bir yarısı gaza gelip atmıştım ama çok çok beğendim. O ilk birkaç gün atanlar gerçekten şanslıymış. Sonrakiler pek memnun kalmayınca eski falları ve soruları okumadığı da anlaşılmış oldu. Ve kadının üst üste fal bakmaktan abandone olduğu da. Ama ertesi gün ona yönlendirdiğim arkadaş hiç beğenmedi. Zaten falı da geç geldi. Benimki 15 dakka sonra gelmişti. 3. Sıradan sonrasını iade etmeli sahiden de.

Benim falda da vardı bu tanıtım kısmı. Yeni tanıştığımıza göre kendini tanıtması da gerek bence. Sana falı atarken bu kısmı kesmişimdir. Direk falın esasına odaklan, okurken sıkılma diye zaten bayağı uzundu.

Katılıyorum bence de enerji alamadığını iade etmesi gerek sanırım öyle çok daha iyi bakıyor.

Ben buraya daha yorum yapmayacagim. Iyi günler herkese kimse alinti yapmasin artik. Herkes bi korumaya gecmis ilginc yani. Iyi günler

evet senin önerdiğin chitra ile leylanın önerdiği naktayı beğenmedim. Bizim beğendiklerimizide arakadaşlarımız elbette beğenmeyebilir. Baştaki tanıtım kısmı bendede var ama ben rahatsız olmadım açıkçası.Fal sepetinde sesli bakan nesibe var bir ara çok meşhurdu, o da falına 2-3 dk kendini ve fal bakım tarzını tanıtarak bakar.Bundan rahatsız olanlarda vardı o dönem. Ben daha önce dediğim gibi kadının kendini nadasa çekmesini,üst üste fal bakmaması gerektiğini düşünüyorum. Belliki performansı başa göre düşmüş. Ama gördüğüm fallar içinde en ayrıntılı baktıkları leyla ve bones arkadaşlarımız. Diğerleri cidden kısa olmuş. Şu da varki anda iyi olması nokta atışlı olması gelecekte başarılı olup olmayacağını da göstermiyor.Zamanla göreceğiz artık.

Ben buraya daha yorum yapmayacagim. Iyi günler herkese kimse alinti yapmasin artik. Herkes bi korumaya gecmis ilginc yani. Iyi günler

Valla hiçbir falcı benim babamın oğlu değil o yüzden kimseyi körü körüne savunmam yani. Boşuna alınganlık yapıyorsun bence. Ben senin harcadığın paraya üzüldüğüm için ve o falcıyı öneren kişi ben olduğum için böyle bir yorumda bulundum. Kendin bilirsin.

Korumak değil de uyarıda bulunmak diyelim. Yeni bir falcı olunca çözümlemeye çalışıyoruz sadece. Demek bu falcı üst üste bakamıyor ama bakınca da iyi bakıyor. Sevgili B BASAKZ ' ı da ben gazladım baktır diye ama beğenmedi mesela.

Aynı falcının aynı kişiye farklı zamanlarda baktığı fallar arasında bile dağlar kadar fark olabiliyor. Yaklaşık altı aydır fallara takılmış biri olarak ilk falında beğenip te ardından tekrar tekrar fal gönderdiğim ve daha sonraki fallarını bastan savma bulduğum ve hatta çuvallayan en az üç dört falcı sayabilirim size. Canlıda da bunu yasadım. İyi falcıyı doğru zamanda yakalamak önemli belki de... Bu da falcının o an yoğun olmaması, motivasyonumun yüksek olmasıyla ilintili. Biraz da şans yani

Bugün ilk defa Derin' e mail ile baktırdım, çok memnum kaldım ya. O da çok uzun ve ayrıntılı bakmış. Çok başarılı bir çalışmaydı o da:) Son defa da Geysu' ya attım. Perşembe bakacakmış. Ondan sonra bir süre inzivaya çekilmeyi düşünüyorum. Yazı en güzel şekilde planlayıp eylüle kadar fal atmayacam( umarımmmm)

Canım Derine ne baktırdın ve medyumnameye göre nasıldı? pembeci mi gerçekçi mi?

Ben de ben de (aynen ben de umarim sozumu tutarim)

Benim ki oyle başlıyor hatta koydum burda var bakabilirsiniz
Akşamda sorumu sordum yolladığı fala göre neden beni istemiyor sebeb ne başka biri mi var diye cevabı hattında kimse yok ben size başka birini gördüm bu kadar kısa ve net

Açıkçası ben duvarında ki kendi ile ilgili yorumlardan yola çıkarak yolladım fakat fal ortada enerji tutmadiysa geri iade etmesi gerekirdi fal olumsuz olabilir bunda da razıyım kendinden bu kadar emin olan falci ayrılık sebeblerini siralamaliydi bence ikinci kez sordum cevabı mı yine alamadım

Arkadaşlar, ben anlamıyorum ki ne olduğunu. Ben kimseyi savunmuyorum ya Allah aşkına. Ben burada her falı doğru düzgün şekilde anlattım ya. Ben sadece diyorum ki, bu falcıyı ben önerdim burada siz beğenmeyince kendimi sorumlu hissetmiş oldum, benim önerimle yolladınız diye belirttim bunu. Tek sorun bu yani. Beğenmeyenler iade alsın bence.

Canım üzülmene gerek yok. Falcı kötü baktıysa bu sorumluluk onundur.Senin değil. Takma kafana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…