tellwe.com'da bakılan fallar!

Kim ayni kisi dedi ki?

merhaba ; evet bende okuyunca çok tereddüte düştüm tekrar baktım benimde çok farklı iki fal var , nakta olumsuz konuşmuştu ama daha net ve gerçekçiydi

Kim ayni kisi dedi ki?
Ben dedim ben :) Aslinda demedim ama acaba mi dedim. Medyumname nin bendeki nokta atislari arasinda o kadar sasirtici olanalri vardi ki. Bir tanesi 6 gun once sanirim nakta ya sordugum sorunun cevabi idi. Obyuzden oyle yazmistim ama nilmil e de ikisi farkli fal gondermis. Bende ki vadeleri ve gidisati tarifleri ikisinin de ayni idi.

Ah withoutyou neredesin yaaa promosyonla denk gelip sanirim bir cevher yakalayip paylastin ama sen yoksun. Medyumname pek cok kiside anda iyi ama tabi gelecek icin henuz bilemeyecegiz cunku cok yeni. Henuz cikan fali olamaz kimsede.

Sen attın mı birine?
attım cnm şimdi haseki35 kahve falı attım sadece sorduklarıma cvp vermiş ben fal göremedim açıkcası herkes olumsuz şeyler söylüyor bence bana olumsuz dedi başka o kişiyle olcak mı dedim oda karakterine baktığım zaman baskın karakterli olmayı seven, kişileri gözlemleyip ona göre hareket eden mantıklı bir çocuk olarak görüyorum. Seni ise hep aşk yönünden şanssız ama umudunu yitirmeyen, dikkat çeken bir insan olarak görüyorum. Sizin ilişkinizde baskın olma savaşı çok önde olacak.Sana karşı sevgisi var ama ölçülü davranmayı tercih ediyor. Aranızda bir ilişki olma olasılığı yüksek ama evlilikle sonuçlanmayacak olarak görülüyor. Sen daha gerçekçi ve gizemli bir erkekle evleneceksin. İş hayatına gelince önce özel sektörde bir deneyimin olacak, ardından devlet kapısı olacak. Biraz zamanı var. Sabret ve pes etme. Çabaladığın an her şeye ulaşacaksım gibi duruyor. Falında hissettiklerim bunlar, güzel bir gelecek var önünde soru sordum snr aynen şunu sordum Anlayamadığım ilişkiniz yüksek ama evlilik olmayacak demişsiniz sizce neden biz 5 aydır görüşmüyoruz tekrar geri dönüşü olucak mı bi şuan birde hayatında birisi var mı? İkili olur ama bir son yok. Kafasını karıştıranlar var ,birisi var görüyorum. Ama sana geri dönecek. bunu dedi anlamadım sen sizden olmaz diyor hem geri döncek diyor? oda işin içinden çıkamadı

Ya evt ortaya karışık olmuş bu ne tarafa cekersen. Bu arada Banu Yılmaz dan memnunum, kısa öz ve nokta atışlı bakıyor. Ama daha yeni atmıştım ona o nedenle başkasını deneyim dedim de yeni falcılar yok bu ara.

Gecti Bor'un pazari diyeymis arkadasin. Senin mutlu ve aydinlik gunlere yol aldigini. Gecti artik

Bu arada bana nakta da tugce de eylul veya ekim demisti :) insallah hakli cijarlar. Daha once cijarlarsa da kabulum valla

Gecti Bor'un pazari diyeymis arkadasin. Senin mutlu ve aydinlik gunlere yol aldigini. Gecti artik

Bu arada bana nakta da tugce de eylul veya ekim demisti :) insallah hakli cijarlar. Daha once cijarlarsa da kabulum valla

ayrıntıları whatsaaptan atıcam sana inanamayıp arkafaşımdan ekran görğntüsü bile istedim ciddi ciddi sormuş ya ahahahhdhsj Beni heryerden engelleyip merak etme yetisine sahip kendisi İnşallah tutar seninki de canım. Ama bana herkes sonu yok da dedi. Umutlanmıyorum o yüzden.

Nakta benim için çok önemli olmayan bir vadeyi tutturdu , Tugrul melih ile benzer şeyler söylemişler ikisinin dediği çıkmış oldu , olumlu olanlar çıkar sadece inşallah

Cok fazla ayrintili degil sanirim ama iliskideki duygu yogunlugundan vs bahsetmis,size karsi ne hissettiginden adim atip atmayacagindan normal bir fal yorumu bence
Kesin bir ayriligimiz olmadı bitirmedik ben soruda öyle sordum diye onun üzerin den gitmiş kendi duygularımı ise chitraya yolladigim soru kısmı açık kalmış falci duvarında görünüyor chitraya sorduğum soruları ifade etmiş gibi bizim şehirlerimiz ayrı ortak arkadaşımız yok ikimiz arasında laf taşıyan biri enerji tutmamış olabilir öyle olduğunda fali iade etseydi ben cevabımı bulamadım bu falda

ben bir tek o sitede gelecegin şifresine baktırıyorum diğerlerinde hiç bir şey çıkmadı onda tutanlar var tam olarak çıkmasada gerçege yakın dedikleri nakta çok olumsuz şeyler söyledi korkup bir daha atmadım

profesyonel baktırdığım falcı var dedikleri çıkar ablamın evlenecegi insanı 2 sene önce tarif ve ismini söyledi ve çıktı bu sene baktırdım gelecegin şifresi ile aynı şeyler söyledi beklemedeyim çıkarsa buraya yazıcam inş olur

Ah withoutyou neredesin yaaa promosyonla denk gelip sanirim bir cevher yakalayip paylastin ama sen yoksun. Medyumname pek cok kiside anda iyi ama tabi gelecek icin henuz bilemeyecegiz cunku cok yeni. Henuz cikan fali olamaz kimsede.

Geldiiim inşallah öyledir ya ama genel olarak herkese iyi galiba

Önceki sayfalarda öyle okuyarak tereddüte düşmüştüm göndermeden önce. Biri olumlu biri olumsuz konuştu.
Yorumlarınızı bekliyorum ben bu falda ne an ne geçmiş bulamadım

Kizlar bende baktirdim medyumnameye hic begenmedim zaten ilk yazdiklari lepis75 ile ayni. Araya benim düsüncelerimi katmis biliyorum ne düsündügümü net degil sallamis. Iade istesem ayip olur mu 30tl bi fal degil bu !

Kizlar bende baktirdim medyumnameye hic begenmedim zaten ilk yazdiklari lepis75 ile ayni. Araya benim düsüncelerimi katmis biliyorum ne düsündügümü net degil sallamis. Iade istesem ayip olur mu 30tl bi fal degil bu !
Sevindim benim gibi aynı düşünceleri görmek ben sorumu sordum akşam aynı ozensizlikle cevaplamış

Kızlar bence beğenmeyen iade istesin çünkü az para değil falın fiyatları. Yalnız sallama yaptığını da düşünmüyorum çünkü benim ücretli değil promosyon falıma bakmış çok nokta atışları ve doğru şeyler vardı hisli biri olduğunu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…