tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben devamlı dua ediyorum sana namazlarda. Allah kolaylık versin inşallah

Kızlar, bir şey söylemek istiyorum. Belki bana kızanlar olabilir, burası yeri mi diyenler olabilir ama şu topicte hepimiz kaynaştık, hepimizin de dertleri var. Hayatımda hep dönem dönem fal baktırdım yani sürekli baktıran biri değilim. Biz kadınlar en çok aşık olduğumuzda ya da ilişkimiz kötü gittiğinde fal baktırıyoruz. Ben de böyle birkaç dönemimde fal baktırırım sonradan aklım başıma gelir hemen bırakırım. Diyeceğim şu ki, bu fal baktırdığım dönemlerde işlerim ne kadar kötü gidebilirse o kadar kötü gitti, hep huzursuz oldum, iyi gelişmeler yerine hep kötü gelişmeler yaşadım. Sadece o konu için değil genel tüm hayatımda kötü şeyler oldu. Bu arada ara ara bıraksam da liseden beri namaz kılan biriyim. Bu fal baktırdığım dönemler genelde namazı bıraktığım dönemler oldu. (İnsan birini sevince sapıtabiliyor.) Fakat aklım başına geldiğinde Allah'a şükür namazıma tekrar döndüm. Ve size yemin ederim ki (böyle bir konuda yalan söylenmez) hayatımda her şey o kadar güzel gitmeye başladı ki. Olmaz dediğim şeyleri teker teker yaşadım, her yerden şansıma bir kapı açıldı, fal baktırırken yaşadığım başıma gelen bir olay için Allah'a çok yalvardım ve bıçakla kesilmiş gibi kesildi o olay. Hem de insanın içi rahatlıyor yani. Fallara ve falcılara umut bağlıyoruz ama eninde sonunda onlar da bizim gibi insan yani. Allah'a yalvarınca onun gerçekleşme ihtimalini biliyoruz ve hep huzurlu oluyoruz bence. Yani asıl demek istediğim, namaz kıldığım dönemlerde her şey muhteşem gidiyor Allah'a şükür, tüm isteklerim oluyor, rahat ediyorum. Bir dileğimiz varsa en mantıklısı namazımızı kılıp Allah'tan istemek, hatta internette her sorun için dua var, onları bulup namazlarda okumak. İşte o zaman Allah hiçbirimizi geri çevirmiyor ve vaktinden bile önce gerçekleşiyor her şey. Çok uzattım ama sizlere de bunu söylemek istedim.

Cok guzel yazmissin. Allah butun dualarini dileklerini kabul etsin. Ibadet en vuzel terapi sekillerinden biri aslinda. Allahtan istemek yani. Haklisin.

Bende bugun bir arkadasima (buradan tanistigim ve arkadas diyebildigim birine) soyledim hatta. Hepimizin baska dertleri var kimi daha kucuk kimi daha buyuk ama bu forumda cok samimi icten yorumlar var. Iyi ki falla kafayi bozup buraya uye olmusum. Beni psikolog parasindan kurtardi. Buradaki herkesein gercekciligu ve samimiyeti beni duygulandirdi hep. Yalnizlik duygumdan kurtardi.

Allah herkesin gonlune gore versin.iyi ki uye olmusum.

fal baktırmak isteyen varsa telweden firuzzeye baktırsın ben bugün bakırdım sesli yapıyor kahve 20 ilişki su falı 30 ben su falı baktırdım ve benimle ilgili bi konuda nokta atışı yapması çok şaşırttı iş hayatımla iligili kaç kez işten çıktığıma kadar söyledi bakalım size ne söyleyecek herkeste gayet memnun yorumlardan ama çıkar mı syledikleri bilmiyorum tutarlıydı yani

Sırası tüp kuyruğu gibi bitmiyoooo

bende baktırdım iyi detaylar vardı

cherrycoco kötü bakıyor kahinismette mesela kötü bakıyor canları istediklerine bakıyor ve bu ikisi arkadaş yani birbirlerine haberleşiyorlar afreus var oda çok kötü bakıyor yaşamkoçuvedat var biri daha vardır bestyılmaz mıydı ne oda iyi bakıyor 5 tl baktı tutarlıydı bi çok şeyi bildi hatta dediği bişey oldu bugün ilk kez şok oldum firuzede bi çok şeyi bilmesine ama çok sıra var çıkarmı tutar mı bilmiyorum zaman göstercek iş değişikiliğimi bilmesi şaşırttı ayrılış sebepleri falan sesli fal bide daha inandırıcı copy paste yapmamış ama atar ama tutar bilemem :)

dün kahve baktırdım iptal ettim bugün attım daha yeni sıra geldi düşün ama değdi biraz pahalıda olsa evim cafede sinemle aynı şeyleri syledi nerdeyse o kadınında bende atışları tutuyor sinemin oda 35 bakıyor kahve tarot

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…