tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar reklamini yapıyor falan diye sakin dusunmeyin yeni forumda mesajlarimi aratabilirisiniz hicbi falcidan kolay kolay memnun kalmadim bu zamana kadar nakta ve chitra iyiydi diyebilirim ama eger basirly kullaniyorsaniz orda Hümeyra diye bir falci var oncesen bedava kredi aliniyordu gunluk, ama simdilik kalkti.
Bedava biriktirip kahve atmistim harikaydi cok memnun kaldim en cok ondan memnun kaldim yani fal hayatimda ama bence parayla kredi almayin yani degmez cunku 10 kredi 38 tl gibi bir sey, bedava kredi geri gelcek diye dusunuyoruz gelirse biriktirip bir deneyin derim
Hatta basirly basliginda yorumum vardi pek kimse takmamis buraya da atayım o yorumumu, ama dedigim gibi parayla kredi almayin bence sonra memnun kalmazsiniz falan. Ve atacaksanız tarot atip karsi tarafin dogum tarihi ve anne adini da verin ben kahvede bunlari vermememe ragmen cok ilginc seyler bildi beni baya sasirtmisti

Nakta ve chitra benim de favorim. Dolayisiyla seninle falci enerjimiz tutuyor olabilir :) merak ettim cok simdi humeyra yi.

Benim falim geldi kizlar. Ben begenmedim kehribani. Sorularima tam cvp vermedi yeni fal yönlendirdi
Ben begendim ama dusundugumden cok daha kisa yazmis. Ani bilmis. 4 ay cok kritik onunde demis ayrilmayi isteyecek ama sen isteme. Olmayacak bisey olsa yurut demezdim demis. Sonumuzu guzel gormus... Insallah cikar kizlar ben nasil geciririm onumdeki 4 5 ayi bilmem ama icinizden gelirse bana kucucuk bir dua gonderin ne olur.

Nakta ve chitra benim de favorim. Dolayisiyla seninle falci enerjimiz tutuyor olabilir :) merak ettim cok simdi humeyra yi.
Basirly genelde cok tırt aslinda bir cok falciya baktırdım sacmaydi. Hümeyrayi da rastgele denedim yani cidden sasirdim iyi ki denemisim. Bedava kredi gelirse biriktirip deneyebilirsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…