tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar chitra bana komşularımla sıkıntı yaşayabileceğimi söylemişti tuttu valla. Bugün sözlü bir atışma geçti giriş kattakiyle aramda büyük bir şey değildi ama aklıma geldi hemen
Bugun bende chitraya attigim fallari okudum ince ayrintilar bilmiş gercekten bos bir falci degil

Siz chitraya ne attınızda bu kadar ayrıntı verip tutturdu arkadaşlar? Ben Peri tarotu baktırdım ama ne ayrıntı vardı ne şöyle şöyle olacak diye bir gelecek yorumu. O da olabilir bu da olabilir diye kafamı iyice karıştıran belirsiz birşey bakmış bana.Başka fal türünde iyiyse ondan baktırayım.

Ben bütün falları attım ona. Kahve, tarot, yıldızname, hint astrolojisi, peri tarotu. Hepsinde iyiydi bana. Yalnızca sinastri baktıramadım çünkü karşıdaki kişinin doğum saatini bilmiyorum

Ben kahve falı atmıştım.

Kızlar çıkan fal haberleri soranlara son olarak sadece falınustası ve chitranın çıktığını söyleyebilirim benim için. Fal orucundayım ama bozasım gelmedi değil

Ayrintilar bilmis derken cikan mi var? Vade ne zamandi?
Zaman olarak soyledigi degil de karsi tarafin düşüncelerini vs. soylemisti ilk okuduğumda alakasiz gelmisti simdi anliyorum ki gercekten dedigi gibi ilerliyor, yani tutturdugu boyle ince seyler var. Vade olarak ise daha zaman gelmedi geldiginde tekrar yazarim

Kızlar çıkan fal haberleri soranlara son olarak sadece falınustası ve chitranın çıktığını söyleyebilirim benim için. Fal orucundayım ama bozasım gelmedi değil
Bozma orucunu bence azcik sabret. Ben edemiyorum sen sabret :))) aradan birsey cikti ama asil olay beklemede degil mi? Sindi atsan bile yine ayni seyleri soyleyecek. Ben chitra ilk kahve attim geri geldi. Sonra tarot bakti. Sonra yildizname. Arkasindan katina attigimda bana soyle dedi: en son baktigimdan beri bir gelisme yasamadiysaniz faliniza bakmayayim iade edeyim ayni seyleri soyleyerek paranizi bosa harcamak istemem ama egerufak da olsa bur gelisme yasadiysaniz acayim falinizi. Ben de yasadigim bir konusmayi aktardim ona. O zaman bakti. Dolayisiyla sende eger yeni birsey olmadiysa bekle dayan azcik :))

bende de oldu o ilk peri tarotu gönderdiğimde yeni gelişme olmadıysa bakmayayım dedi yoktu o zaman iade etti
sonradan bir gelişme oldu farklı konuyla ilgili gönderdiğimde baktı. zaten chitraya her şeye baktırdım falınustası konusunda kararsızım çok fazla. çünkü o da tartışma yaşayacağımı söyledi bir de gözümün önünde arkadaşım onun söylediğini yaşadı yani son bir kez daha baktırıp bitirsem diyorum ama hep birkez daha birkez daha uzatıyorum böyle de. şimdi profiline baktım bir de kredi fiyatları için iskambil falı bakıyorum yanılma payı çok azdır falan yazmış atsam mı diyorum atıp öyle mi bitirsem acaba

Chitra nin eylul ekim hricinde verdigi vade var mi? Herkes mi ayniydi bekliyoruz? Ban simdi yildizname okuyunca 6 haziran tarihinden bahsetmis. Daha dogrusu soyle demis 6 hazirana dek calkanti devam edebilir ama sonrasinda cok ufak gelismeler yasamaya baslayacaksiniz. Benim asil vadem eylul ekim ama ekimden sonra tamamen hersey duzelecek demis. Allahim insallah dogru cikar.

bana eylül verdi. bir de tavsiyede bulundu eğer temmuzda dediğimi yaparsan şöyle olacak gibi ama o bütün fallarımda eylül görmüş. inşallah çıkar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…