tellwe.com'da bakılan fallar!

Kocaalem cevrimici idi katina attim. Sanirim goru yetenegi yok ama cok uzun yazmis. Kartlari yorumlamis. Tekrar atmam.

Kızlar fal atmayacağım dememe rağmen son olsun en azından kredim sıfırlansın diye falınustasına uyum falı gönderdim dün akşam. Bugün yorumlamış başka hiç baktıran var mı? Ben kahve atmıştım daha önce ona memnundum da ama sanki bunda daha iyi hatta baya iyi gibi geldi bana. Söylediğim kişiyi görse bu kadar tarif edebilirdi yani çok detay şeyler söylemişti ve olacağını söylediği şeyler de baya bana ve aileme göre gelişecek şeylerdi o yüzden tutacağını düşünüyorum. Tabii benim yorumumu görüp yollamayın sonra beğenmeyenler oluyor üstüme kalmasın :KK70:

bugün chitra nın geleceğe dair sorduğum bir soru üstüne söylediği durumla karşılaştım. Bir işlemim için beklediğinden uzun olacak demişti. İşin uzayacak falan. Aynen de öyle oldu saçma sapan bekletmişler evraklarımı haliyle de işim uzadı. :sinirli:

bugün chitra nın geleceğe dair sorduğum bir soru üstüne söylediği durumla karşılaştım. Bir işlemim için beklediğinden uzun olacak demişti. İşin uzayacak falan. Aynen de öyle oldu saçma sapan bekletmişler evraklarımı haliyle de işim uzadı. :sinirli:

senin adına üzüldüm ama demek ki tutturuyor kadın, darısı başıma inşallah

belki de başka biri daha vardır adım atacak bekleyip görücez :)
Sacma mi bilmem ama aklima su geldi. Ben chira ya ilk kab e attigimsa bana iade etmisti faliniza karsilik birsey hissedemedim diye. Ben ayni kahve falini 3 kisiye daha atmistim. Acaba bakilmis fal oldugu icin mi his olusmadi. Kim demisti chitra gercekten hisli bir hatun diye :) oyle mi cikacak acaba. Ben eylul ekim e kadar birsey soyleyemecegim ama umarim vadesi erken dolanlardan iyi haberler aliriz. Assyranta1 haric herkes olumlu idi bende. Hepsinin vadesi beklemede ama.

X