tellwe.com'da bakılan fallar!

Chitra nın gelecek kesin patladı mı??

Chitra'nın patlaması beni feci üzdü çünkü çok inanıyordum ona ama bana falinustasi ile benzer şeyler söyledi yani chitra patlarsa falinustasi da patlar ben de. Sizde ne tuttu falinustasinin?

Chitra'nın patlaması beni feci üzdü çünkü çok inanıyordum ona ama bana falinustasi ile benzer şeyler söyledi yani chitra patlarsa falinustasi da patlar ben de. Sizde ne tuttu falinustasinin?
Promosyon bakmış sadece adında şu harf var boyu şöyle falan tarif etmiş böyle biri giricek hayatına falan demiş dediği gibi oldu ayrıca sen kahvede atmışmıydın chitraya yada tarot falan peri tarotu uzun mu yazıyor

ben chitraya bütün falları gönderdim uzundu falları hep

vay be diyorum o zaman yani burada falcıları fazla da övmek istemiyorum burada falınustasından hiç memnun kalmayan da var ama falinustasinin bana gönderdiği fal çok iyiydi yeni baktırdığımdan henüz bir şey yaşamadım ama arkadaşıma çıktığına canlı şahit oldum. dün de fal orucuna girmiştim ama yine aklım karıştı şimdi

ben chitraya bütün falları gönderdim uzundu falları hep
Canım inşallah chitra aksilik olmuş barışıcaksınız dediğimin arkadasındayım falan der yani ben ona bitince mesaj attım böyle oldu diye mayısta netleşicek dedi ama mayıs bitiyor be imkanı yok chitranın hangi falını öneriyosun atıyım şimdi

en son peri tarotu atmıştım onu önerebilirim bence iyiydi yani söylediğim kişinin tüm özelliklerini saydı bana

Chitra bana da nazar var dedi. Bunun için de adak adamalisin falan dedi. Gördükleri doğru olabilir birşey diyemem de bana çok geldi ya ben canlı falıma beklerim diyenlere hiç karşılık vermiyorum

Chitra bana da nazar var dedi. Bunun için de adak adamalisin falan dedi. Gördükleri doğru olabilir birşey diyemem de bana çok geldi ya ben canlı falıma beklerim diyenlere hiç karşılık vermiyorum
Evet bana da aynen nazar ve sadaka olayini soyledi. Mantiksiz gelmedi soyledigi. Canli falda dersimi saglam aldim ben :)

Kızlar, uzun süredir fal baktırıyorum. Konuyu yeni okuyacaklar adına bilgi vererek açıklayayım kimin hangi falından memnun kalmışım.

Fallarkraliçesi: Bu bayan fallara çok uzun ve detaylı bakıyor. İlk olarak 1 yıl önce baktırmışım, söylediklerinin hiçbirini yaşamadım. Patladı yani.
Cicekcii: Bu ablamız da patlamış.
Sabrinaa: Promosyon falmış zaten, kısacık göndermiş o da "rahatlayacaksın" tarzı klasik şeyler.
Kehanetci: Bu bayana yıldızname baktırmışım ama hiç güzel değil yani. Bana uygun bir şeyler bulamadım içinde.
Medymemine: Hiç güzel bir fal değil. Zaten devamlı "potansiyeliniz çok fazla" gibi şeyler söyleyip durmuş.
Azizeninsesi: Aslında falı çok kötü değilmiş ama tarih olarak bu şubatı vermiş ve hiçbir şey olmadığına göre patladı falı.
Esaret1: Hiç beğenmedim. Zaten bu yaşta da evlenmeyi düşünmüyorum Patlayan bir fal daha.
Ruhlaralemi: Bunu da hiç beğenmedim. Tavsiye etmiyorum.
Pirayesultan: Bununla tartışmışım hatta. Tamamen kendi içinde çelişen bir faldı. "Esmer bir erkek beyaz tenli" gibi bir cümlesi vardı siz düşünün. Asla tavsiye etmiyorum.
Chitra: Tellwe'de sevdiğim iki falcıdan biri. Her falı gönderdim ve hepsi bana uyuyordu. Çok fazla detay bildi, sorduğum kişiyi ise resmen bana anlattı ve aramızda problem yaptığı şeyi söyledi. Vadelerine henüz var çıkarsa onu da yazarım.
Zanale: Hiç beğenmedim. Tavsiye etmiyorum.
Falinustasi: Tellwe'de beğendiğim diğer bir falcı. 1 yıl gibi bir süre önce baktırmıştım ilk olarak, söylediği şeyi hiç ummasam da yaşamıştım. (Kavga) Yeni de attım, çok tutarlı ve Chitra ile benzer şeyler söyledi fakat daha vadesi var çıkarsa yazarım. Yalnız, arkadaşım Katina gönderdi ve orada sevgilisiyle arasındaki bir kızı tarif edip sevgilisinin soracağı bir şeyi söyledi. Bu da oldu. Fakat burada beğenmeyenler de var yorumları dikkatli okuyup gönderin bence.
Cherrycoco: Ben bunu da beğenmedim ama emek harcamıştı onun için baktırmayın diyemem. Burada beğenenler var fakat falı bana hiç uymamıştı.
Mayadert: Çok fena sayılmazdı. Bana sorarsanız kesinlikle baktır diyebileceğim isimlerden biri değil, ama üstte yazdıklarımın çoğundan iyi.
FalaNiyetHakkaniyet: Berbat. Kesinlikle önermem, paranıza yazık.
Kocaalem: Bence bu fal iyiydi. Kötü diyemem yani. Hem uzun da yazmıştı ve tutarlı şeyler söylemişti.
Byzmelek: Hiç beğenmedim, paranıza yazık diyorum. Zaten siz ister kahve, ister tarot atın o sizi canlı fala çağırıyor. Gittiğinizde de söylediği doğru düzgün bir şey yok.

nakta ya inansam sevgilimden ayrılcakrım onun tersine aramız kötüdür ama karakterli insandır bnm sevgılım

nakta ya inansam sevgilimden ayrılcakrım onun tersine aramız kötüdür ama karakterli insandır bnm sevgılım
Akrepgoz u aratiyordum. Senin birkac mesajina denk geldim ciktigini dusunmussun. Yakin zamanda tekrar dinledin mi eski fallarini akrepgoz icin ne dusunuyorsun?

Kizlar blackpearl nerede? Cok ovulmus. Tellwe de bulamadim. Ben bu soruyu daha once de sordum sanki ama cevabi hatirlamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…