tellwe.com'da bakılan fallar!

Chitra banada eylül demişti bide mayıs. Ya ben chitraya bi şans daha vermek istiyorum peri tarotu atmak istiyorum kim araştırmıştı burdan peri tarotunu? Ama ara vermiş gözüküyor,dün ki konuşmaları okuduktan sonra naktayı denemeyi düşünmüyorum cherry 5 kişi beğeniyor 5 kişi beğenmiyor risk almak istemiyorum

Ben baktırdım peri tarotuna memnun kaldım ama zaten Chitra'nın bana her falı çok iyiydi. Ama doğru hatırlıyorsam bir kişi çok memnun kalmamıştı peri tarotundan

Sen kehribani önermistin dimi? Kadin hic girmiyor, sana kac günde bakti?

Zaten o kişi banlanmış, demek ki gerçekten teklam yapıyormuş. Hala ne uzatılıyor ki?
Ben de naktadan bahsettim baktirdigim andan sonra. Reklam yapmak degil bildigi icin tavsiye etmekti niyetim. Reklam yaptigina nasil emin olundu ki bilmiyorum. Haksizlik yapilmamistir umarim.

Bana bakamdi peri tarotu iade etti. Aciliminizda tutarli yanitlar alamadim peri tarotunda enerjimizin tuttugunu dusunmuyorum demis. Tarot katina vade ekim vermisti.

200 kredi mi ne yaptın sen canım ya bunları yoruma da yazabilirdi. Iade isteniyorsa iade iste.
Dedim ya caresizlik mi saflik mi hangisi dersen de. Hayir gordukleri dogru olabilir. Chitra ve galiba biriki kisi daha nazar var demisti. Kaziklamak icin yaptiysa helal etmiyorum parami. Persembe gunu canlidan hatirlatacagim ona oyle istedi. Bana dua edecekmis. Edecekse Allah razi olsun diyorum su an. Ama bu kez hatirlatip kapaticam fali uzatip yine kaziklandim mi moduna girmek istemiyorum

Hep anda tutturan ve detay bilen falcilar ovuluyor ama cikan fal haberi yok yillardir yazanlar baktiranlar var oysa. Aklima gelen ihtimaller 1. Fallari cikiyor ve hayatlarindaki mutluluktan dolayi bir daha yazmaya gerek duymuyorlar 2.nazar deger diye cekiniyorlar. 3.kimsenin fali cikmiyor umarim 1 veya 2 dir.

Bence de öyle yani genelde pek çıkmıyordur. Ama ben çıkarsa yazacağım buraya.

Verilen vadeler dolsun biz değiştirelim bu sonucu yazmama işini çıktı çok mutluyuz diye dönelim inşallah

Nurgamze ye baktirip çıktı diyen var mı? Bana bu ayın sonuna kadar süre vermişti ama hala olmadı dediği şey.
Nurgamze bana mayis ayi ciktiktan sonra duzelmeye baslayacak hersey demis. Kalan bir haftada bir mucize olmazsa patlar fali bana cogunlugun verdigi vadeler eylul ekim kasim gibi degisiyor. Ama haziran ve temmuzda birseylerin iyiye gitmeye baslayacagini soyluyorlar. Zaman iyice yavasladi fal baktirmaya basladigimdan beri sanki.

Geçen sene haziran ayından itibaren fal atıyorum ucuz falci pahalı falci hepsi var aralarında attığım siteler falalalem binnaz telve olumlu olumsuz içlerinde hepsi var kısa yazan uzun yazan sonuç ne mi bir yıldır sadece iletişim tarihi tuttu gerisi hikaye enson chitraya attım ilk verdiği vade mayıs içi yaklaşık üç hafta içinde diye mayis ayının sonu geliyor daha bişey yok umudum da yok her şeyin yoluna girmesi tarihi temmuz ağustos buradan tarihler aynı mı diye soranlara da cevabım olsun olurda çıkarsa bende yazarım

Chitra: an çıktı gelecek patladı
Kehriban: an iyi,iletişim tarihi ve sonuç çıktı
Nur gamze: an iyi,iletişim tarihi çıktı sonuç çıkmadı
Merkude: an kötü gelecek çıkmadı
ULUHAN: an çok iyi başka biri olduğunu bildi,iletişim tarihi bildi sonuç çıkmadı
Ruhlar alemi:aramda engel olanın birinin bana karşı hissinin olduğunu ama bu kişiyle olmayacağını,sevdiğim kişiden kopup bi zaman sonra birinden hoşlanacağımı söyledi harf verdi doğru dedi ama sonuç çıkmadı
Falinustasi: haydaa ilk üye olduğunda promosyon falıma bakmış çok kısa ama dediği çıkmış
Akrepgöz: bence çıkmayacak falı ben beğenmedim
Deryahatun: an fena değil gelecek beklemede
Gaiptensesler: an çok ama çok iyi başka biri olduğunu bilmişti o da ama sonuç çıkmadı
Kahinhanim: beğenmemiştim
Blackpearl: herşey dediği gibi gelişmişti
Zanale: ne harf ve tarih vardı sadece olumlama yapmış ailene saygılı ol falan demiş sakız falı gibi iade almıştım
Bergson: çok net ama okul hariç hiç bi dediği olmadı
Diğelerini yazmama gerek yok zaten gereksiz kişiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…