tellwe.com'da bakılan fallar!

Bekleyebiliyorsan bekle azcik bence :) Keske su nakta sana baksaydi yaaa... Cok isterdim denemeni

ya aklıma takılan bir şey var mesela falınustası arkadaşıma resmen çocuğun ne soracağını söyledi, chitra bana aile hayatımla ilgili tam doğru şeyler söyledi peki bu nasıl olabiliyor? yani nasıl biliyorlar korkmuyorlar mı acaba

Falinustasinin verdigi vade tuttu mu yani?

Falinustasinin verdigi vade tuttu mu yani?

ben falınustasına önceden atmıştım baya bir süre oluyor o zaman bir arkadaşımla aramda tartışma olacağını söylemişti ve ben ihtimal bile vermemişken olmuştu ama şimdi bahsettiğim arkadaşıma erkek arkadaşının birisi hakkında bir sorusu olacağını söylemişti birkaç gün önce o oldu

Bazen tutuyor ama bu zamana kadar okdar cok kisiye vaktirdim ki onlara kalsa evli mutlu cocukluydum ama bana nedense bi kere bile bisey cikmadi :)

Chitra da falinustasi da bana hep yazili gectiler.
Sesli olanlar akrepgoz deryahatun ve nakta idi benim baktirdimlarimdan.
Bu arada chitra bence falinustasi na gire daha cok detay veriyor ama bu ne kadar dogru bir kiyas o da ayri. Cunku falinustasi bende hic detay vermedi. Ozetlersem sorunlariniz var asacaksiniz tarzi cumleler var hep. Chitra dan daha cok memnun kaldim.

Bu arada chitra bence falinustasi na gire daha cok detay veriyor ama bu ne kadar dogru bir kiyas o da ayri. Cunku falinustasi bende hic detay vermedi. Ozetlersem sorunlariniz var asacaksiniz tarzi cumleler var hep. Chitra dan daha cok memnun kaldim.

Ben de Chitra'dan daha çok memnunum. benim falımda da falınustası çok detay vermemişti ama söylediği her şey doğruydu. yalnız ben gönderirken düz şeyler soruyorum arkadaşım çok detay şeyler sormuştu belki ondan da fark etmiş olabilir. bu arada benim chitra'ya baktırmadığım hiçbir fal kalmamış

Bazen tutuyor ama bu zamana kadar okdar cok kisiye vaktirdim ki onlara kalsa evli mutlu cocukluydum ama bana nedense bi kere bile bisey cikmadi :)
Sen nakta ya batirdin mi? Nakta yi herkes bir defa denesin derim ben enerji tuttuysa hayrete dusuruyor cok. Ama tarot kahve degil bence. Ben tarot attim kahvesini bilmem.

Sen nakta ya batirdin mi? Nakta yi herkes bir defa denesin derim ben enerji tuttuysa hayrete dusuruyor cok. Ama tarot kahve degil bence. Ben tarot attim kahvesini bilmem.

Baktirdimm karsi tarafin düsüncelerine göre sorular sordum, anlatti. Bazi nokta atislari var, gelecek ile söyledikleri daha zamani var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…