tellwe.com'da bakılan fallar!

Benim de oyle vadesi gelmedi. Bazi isimler bulup mesaj atmistim nakta ya baktiran. Bir kisi mesela nakta ve birkac kisi daha ismi verip cikti cok mutluyum diye mesaj atmis. Ama ulasamadim o kisiye. Girmiyor artik herhalde. Ne guzel di mi mutluluktan... Darisi basimiza...

Nakta giderse tellwe den cok uzulurum vadeler dolmadan. Burada okuyorum insanlrin cok iyiydi artik yok dediklerini hep... Nasil kalici irtibat saglarim bilmiyorum...

Kızlaaar arkadaşım falınustasına kart attı dediği çıktı görüştüler demiştim ya bugün asıl bomba patladı falınustası kıza demişti ki bu çocuk sana x hakkında bir şey sorucak ve seni çok şaşırtacak biz ihtimal vermemiştik ama resmen bugün ben gördüm bunu şok içindeyim çıkan fal haberi duymak isteyenler için söylemek istedim

İnşallah bana da ya... ama cidden şaşırdım yani hatta biraz korktum desem yeridir çünkü baya kadının söylediğini sordu çocuk
Falinustasi bana inanilmaz genel yuvarlak cumlelerle bakmis yaa. Hicbir detay yok. Gecmis dogru falan ok ama gelecekle ilgili bubyilin sonuna kadar sabret duzelecek tarzi tamamen genel konusma. Genel konustugu bir ben mi varim yaa? Arkadasina bu kadar detay vermis. x dedigin isim mi soylemis harf mi?

Falinustasi bana inanilmaz genel yuvarlak cumlelerle bakmis yaa. Hicbir detay yok. Gecmis dogru falan ok ama gelecekle ilgili bubyilin sonuna kadar sabret duzelecek tarzi tamamen genel konusma. Genel konustugu bir ben mi varim yaa? Arkadasina bu kadar detay vermis. x dedigin isim mi soylemis harf mi?

Ben de karşı tarafı çok iyi analiz etmişti yani özelliklerini x dediği isim vermemiş harf de değil ama tarif etmiş ben x diye geçtim orayı mesela sarışın gibi falan kişilik özellikleri saymış. Fakat arkadaşım böyle bir kişiden hiç bahsetmemiş ona

Bide burayi okuyup ona göre yorum yapiyomus ?? Yoksa pek bisey bilmiyomus Sizce dogru mu ona göre fal atacagim.

ben fal gönderdiğimde karşımdaki kişi için çok doğru şeyler söylemişti ve ben burada hiç bahsetmedim onlardan. bir de ben ona önceden baktırmıştım o zaman daha burada yazmıyordum ama o da tutmuştu. yine de sen bilirsin ben önerdim diye gönderme farklı fikirler al bence

ben fal gönderdiğimde karşımdaki kişi için çok doğru şeyler söylemişti ve ben burada hiç bahsetmedim onlardan. bir de ben ona önceden baktırmıştım o zaman daha burada yazmıyordum ama o da tutmuştu. yine de sen bilirsin ben önerdim diye gönderme farklı fikirler al bence

Sesli mi yorumluyor? Belki yarin baktiririm :)

X