tellwe.com'da bakılan fallar!

Sonuna da oy verirsen sevinirim yazmis
Bende de zanale oyleydi. Yorum yaparsan ve beni hayranina eklersen sevinirim demisti. Gicik oldum. Bir kere fal baktirinca ne diye hayran olayim. Nakta ya agzim acik kaldi yine de hayrani olmak aklima gelmedi. Bir de son cumlesi canli falima da beklerim idi :))) ben gitmedim ama :)

Kızlar falınustası'nı burada çok konuştuk ona göre mi fiyatlarını yükseltti acaba? geçtiğimiz haftalarda 7 kredi falandı şu anda 20-30 kredi falan yapmış yok artık.. 10 yıllık enflasyon uygulamış resmen :KK70:
Konusmadan da olmuyor. Aramizda sifreli rumuzlar mi bulsak falcilara :) tersten yazalim isimlerini kimse anlamasin:)))))

ya aklıma takılan bir şey var mesela falınustası arkadaşıma resmen çocuğun ne soracağını söyledi, chitra bana aile hayatımla ilgili tam doğru şeyler söyledi peki bu nasıl olabiliyor? yani nasıl biliyorlar korkmuyorlar mı acaba

nasıl yani cümleyi mi bildi bana öyle birisi lazim işte bildi derken sıfat ları bilmesi kar etmiyor mesela bu ukala ailede üzüntü var borc var vs klasik deil spesifik şeyler bilmesi lazım

nasıl yani cümleyi mi bildi bana öyle birisi lazim işte bildi derken sıfat ları bilmesi kar etmiyor mesela bu ukala ailede üzüntü var borc var vs klasik deil spesifik şeyler bilmesi lazım

arkadaşımla erkek arkadaşının ortak bir tanıdığı var bayan. ama falda bundan bahsetmemiş arkadaşım soru kısmında. o da kızı tarif etmiş bu kız hakkında soru soracağını söylemiş

Hayatımda hiç fal baktırmadım, geçen bakınırken bir uygulama görüp deneyim dedim. Uygulamanın adı Faladdin.. 1 haftadır neredeyse her gün gönderiyorum, yorumlar tıpatıp aynı. Ağzım açık okuyorum. Üstelik ücretsiz.. Arkadaşlarımın da aynısı çıkıyor, huf nasıl biliyor deyip duruyoruz. Deneyenler var mı?:KK66:

X