tellwe.com'da bakılan fallar!

Daha önce yazılmışsa, unutmuş ya da kaçırdıysam kusura bakmayın, nakta'nın gelecekle ilgili dediği şeyler çıkıyor mu? Anda gerçekten çok iyi ama benim gelecek çıkmasın ya :))
ben 7 gün sonra muhtemel olacak şeyi bekliyorum .. eğer çıkarsa mutlaka yazacağım Nakta ile ilgili

Chitra yorumladı kızlar gerçekten bu da bildi.. Genel yorum yapıyor ama detaya bağlayıp çok iyi yorumluyor geçmişimle ilgili her şeyi bildi.
Nakta ile aynı tarihi verdi o tarihi bekliyorum..
Ve gerçekten inanamıyorum..
Şoktayım hala. Bu arada bana olumsuz bir yorum yapmadı hiç.

Nakta yı bi beğenen var bi beğenmeyen var ya kafam karıştı ben hiç baktırmadım ona

ben hiç begenmedim benim ince eleyip sık dokuyan ve sabırlı sevgilime aceleci ve ani kararlar veren biri dedi yani tam zıt
bunu da nasıl dedi kart yorumcusu
kartların anlamına bakarak yani..

ayy aynı tarihleri vermeleride ayrı bir enteresan

Arkadaşlar nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama Geysu da Nakta da o kişilerle iletişim kurduğumu zamanları görüyorlar, bu nedenle onun ağzından çıkanlar söyleyince aa evet bu olmuştu diyoruz. Geysu bende gelecek olarak hiç çıkmadı(hem hiçbir falı). Bu nedenle baktırmıyorum artık. Çünkü kişinin zaten bana dediklerini biliyorum ama esas aklından geçenleri değil. Nakta'nın da aynı şekilde olduğu düşünüyorum. Bu nedenle şahsen ben bi daha baktırmam.

hmm peki naktanın gelecek yorumu çıktımı ? öyle olduğunu düşünmek farklı öyle değildir demek farklı Geysu da boş değil anlaşılan Ama gelecek yok . Peki nakta çok tılsımlı bizzat tecrübe ettim , ama burada kimse demiyor ki onun gelecekle ilgili şu söyledi çıkmadı ? bana söylediği çok iddialı 7 gün sonraki olayı yazacağım örneğin , hayır şimdi çok düşünmekten korkuyorum o olayı yaşabilirmiyim diye ? yazacağım arkadaşlar çok korkuyorum 7 gün sonrası için

Merhaba. Chitra bana da olumlu yorum yaptı. Genelde olumlu bakıyor bence o. Bana dediği şeyin çıkması çok düşük bir ihtimal ama umarım çıkar. Haziran sonuna kadar süre verdi bana. O zamana kadar olacak dedi. Size ne kadar süre verdi acaba?

7 gün kısa bir süre çıkabilir, tabi senin için hayırlısı ise :)))
bana böyle tariler vermedi ve çok gelecekte bakmadı, o nedenle gelecekle ilgili nasıldır bilemem :)
bana bu kadar kısa tarihi yüz yüze baktırdığım başka 2 falcı ve ben heyecanla çok bekledim ama çıkmadı. bu nedenle boşvermeye çalış biraz ) belki 7 günden kısa bile olabilir :))

Çok haklısınız , Ben çok yeniyim çok heyecan yaptım ,beklentimin çok üstünde çıktı Nakta ,Benim için bu kadar çok şey söylemesi bile kafi .Çok iddialı çok farklı bir konu hakkında yorum yürüttü Mutlaka yazıcam arkadaşlar ..hepinizi kucaklıyorum sağolun varolun

Eylül dedi bana

Normalde olumsuzmuş

7 gun sonraki olay buyuk bir olay mi kucuk mu?
Yani bir kalabaliga katilacaksiniz tarzi genel bir durum degil di mi?
Cok isterim nakta nin hakli cikmasini kendi adima bana olumlu konustu ama diger taraftan surekli diyorum ki hadi ben yeniyim son 1 aydir falan takildim kaldim fallara. Burada yillardir baktiranlar var kimsenin fali cikti haberi yok dogru duzgun
Sen baska kimlere baktirdin?

Bu arada burada nakta ismi sanirim ben acana kadar gecmedi pek... Ben tesadufen nakta ya attim hatta atmadan once buraya yazdim ama cevap beklemeye sabredemeden attim fali. Yani nakta anda super ama gelecekle ilgili cikmadi diyecek kadarda baktirani yok bence daha :) zamanla gorecegiz bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…