tellwe.com'da bakılan fallar!

Herkese merhaba arkadaşlar yeni üye olan ben Nakta ile ilgili yazmış olduklarınızı okudum , çok hit yorumlarda vardı , çok çekinerek baktırdım , ama bu kadarını tahmin etmiyordum , 38 yaşındayım beni etkileyen 2 fal 2 bakım olmuş derdim hep , Nakta ile ilgili 3 e çıktı , Sitede ilk kez baktırdım , umarım verdiği tarihler çıkar ,vadeleri takip edeceğim , en mahrem konuları bildi o anlattığında çok utandım ,hala kendime gelebilmiş değilim böyle bir yeteneğim olsun çok isterdim beni özel yetenek ile tanıştıran vesile olan arkadaşlara teşekkür ediyorum

DEmiştim :)

Daha önce yazılmışsa, unutmuş ya da kaçırdıysam kusura bakmayın, nakta'nın gelecekle ilgili dediği şeyler çıkıyor mu? Anda gerçekten çok iyi ama benim gelecek çıkmasın ya :))
Mümkünse benimde çıkmasın anlık geçmiş çok iyi tutturuyor geleceği Allahtan başka bilemez ama o kadının başka bi aurası var şimdi chitraya baktıracağım onu da burada öven olmuş..

Mümkünse benimde çıkmasın anlık geçmiş çok iyi tutturuyor geleceği Allahtan başka bilemez ama o kadının başka bi aurası var şimdi chitraya baktıracağım onu da burada öven olmuş..
Çoook teşekkür ederim , yani Haşa tabi ALLAHTAN başka kimse geleceği bilemez , ama tanımadığım biri nasıl beni bu kadar net okuyabilir , aklım almıyor , elim ayağım titredi ..

Chitra bana genel geldi fali cok. Olumlu seyler soylemus vade cok uzun ama cikar mi bilmiyorum. Insallah cikar.bYorumlarini merak ediyorum paylasir misin baktirinca.

Ben Binnaz abla da didem sönmez e baktırmışım oda güzel gelmişti anı çok güzel çözümlemiş geleceği de bekliyorum ama online yakalamak mesele

Nakta ve chitra haric baska önerdiginiz kisi var mi?:)
Geysu ve falınustası'nı (yeni biriydi sanırım) öneririm. Geysu da upuzun bi yorum yazmıştı bana. Geçmişte ve anda iyiydi chitra ile benzer şeyler söylemişti. Falın ustası da yine tespitleri doğruydu, chitra ve geysuya benzer şeyler söyledi, eski erkek arkadaşımın bana şu anki tutumunu falan bildi ve enteresan bi şekilde -aşkla ilgili soru sormuştum ama şu dönem yaşadığım bi sağlık durumunu bildi. Gelecekte bu üç isim de benzer şeyler söylediler ama Allah bilir tabii...

Tsk ederim bide onu denerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…