tellwe.com'da bakılan fallar!

Bu arada burada nakta ismi sanirim ben acana kadar gecmedi pek... Ben tesadufen nakta ya attim hatta atmadan once buraya yazdim ama cevap beklemeye sabredemeden attim fali. Yani nakta anda super ama gelecekle ilgili cikmadi diyecek kadarda baktirani yok bence daha :) zamanla gorecegiz bence

senden sonra ben baktirdim herhalde, cikmazsa yandin Leyla:)) saka bir yana ben begendim , pek ic acici seyler soylemese de. Nakta, cevaplar ve chitra benzer seyler soylediler. Ama chitra ve nakta cok yakin seyler soyledi, ayni kisiler cikiyorlarmis:))))) ikisi de karakter analizinde cok iyi, iyi gomuyorlar:))))

senden sonra ben baktirdim herhalde, cikmazsa yandin Leyla:)) saka bir yana ben begendim , pek ic acici seyler soylemese de. Nakta, cevaplar ve chitra benzer seyler soylediler. Ama chitra ve nakta cok yakin seyler soyledi, ayni kisiler cikiyorlarmis:))))) ikisi de karakter analizinde cok iyi, iyi gomuyorlar:))))
Kesinlikle ama bence farklıdır ya

Aslinda ben de baktirdigim herkes hemen hemen ayni vadeleri verdi bakalim... Assyranta1 haric. O olumsuz konustu b tek :KK43: insallah cikmaz

Kızlar naktaya baktırmadım onun için bir şey diyemem ama ben kesinlikle Chitra ve Falınustasını tek geçiyorum. İkisinin de söyledikleri benzerdi zaten ve çok doğru tespitleri vardı baktırmayanlara bir öneri olsun benden de
Chitra ve falinustası taban tabana zıt konuştular bende. Chitra olumlu falinustası çok olumsuz konuştu. Umarım chitranın dediği çıkar:KK17:

Şu kahvemavi nasıl birisi ? attım 2 saat önce hala falda diye gözüküyor durumu kahvemi yorumlayamadı bir :bicak:

Son düzenleme:
ya bu tellwedeki yeni falcılar nasıl yardırıyor anlamadım. zanale 1 ayda 1000 tane fal bakmış yaşamkoçuvedat geçenlerde yeni falcıydı şimdi 330 fal yazıyo nasıl oluyo durmadan baksa o kadar olmaz be :KK53:

Kızlar naktaya baktırmadım onun için bir şey diyemem ama ben kesinlikle Chitra ve Falınustasını tek geçiyorum. İkisinin de söyledikleri benzerdi zaten ve çok doğru tespitleri vardı baktırmayanlara bir öneri olsun benden de

Hiç firuzzee ye baktırdın mı? Yıllar önce bırılerı yazmış kötü dıye ama yorumları çok ıyi tellwede. Kafam karıştı.

Promosyon fallara kısaca bakıyorlardır bence. Diğer türlüsü pek mümkün görünmüyor çünkü :)
ya bu tellwedeki yeni falcılar nasıl yardırıyor anlamadım. zanale 1 ayda 1000 tane fal bakmış yaşamkoçuvedat geçenlerde yeni falcıydı şimdi 330 fal yazıyo nasıl oluyo durmadan baksa o kadar olmaz be :KK53:

Kızlar durugörü yeteneği olmayan ve enerji almadığınız kişilere kart falı atmayın. Özel fallarda zaten yeteneklerini kullanıp durugörü falan desteği alıyorlar okey ama özellikle tarot ve katine yerine online fallarda kahve baktırın. Tarot ve katina enerjiyle alakalı kartlar ve ona dokunmak gerekiyor enerji aktarmak adına online şekilde kart seçince devamı o kişinin birazda enerji yetenek falan işi. Genelde yüzyüze falcılar tercih edin bu yüzden. Ve çok fal baktırıp farklı kişilerin enerji alanına girmek falda çıkan şeylerin tersini oluşturabilir ve zamanı erteler. Ya bi kişi belirleyin düzenli baktırıyorsanız. Yada bi fal sonucu çıkmadan başkasına baktırmayın çıkmayınca üzülmemek için bunlara dikkat ediyorum:KK68:

Birde bazılarına çok kötü bakan falcılar size iyi çıkabiliyor ama an analizlerinde pek yanılma olmuyor. Mesela benim bi arkadaşımla enerjim hiç uyuşmaz ve ona tutturan falcılar genelde bana tutturamıyor birde falı atarken yazdığımız yazıya göre pembeci olabiliyorlar ben buna çok inanıyorum sadece bi insanları ilgili uzunca soru paragraf yazdığımızda genelde mutlu olalım üzülmeyelim 5 yıldız verelim diye olumlu diyorlar , artık yüzyüze ve internette çok genel sorular soruyorum bakalım ne görücek diye

Ayrıca akrepgöz ve deryahatun bana bi kişiyle ilgili bekleme gelmez olmıycak beklersen başkasının hayatına girmesini engellersin falan dediler. Akrepgöz hiç bi şekilde konuşma olmayacağını söyledi ama konuştuk yani

kızlar peri tarotu baktırmak istiyorum hiç baktıran var mı
Ben Chitraya baktırdım ama çok belirsiz bir tablo çizdi. İki kişiyi sormuştum. İkiside olur gibi birşey söyledi. Bende sorumda belirttim bunu, çok belirsiz konuşmuşsunuz kafam karıştı diye.Bu defada ikisi de olur ama birisini hayırlı görmedim diğeri daha hayırlı diye cevap verdi. Peri tarotu olduğu içinde kart seçmedim o seçti kartları. Periler karar veremedi demek ki benim durumuma :KK66:

Ayrıca akrepgöz ve deryahatun bana bi kişiyle ilgili bekleme gelmez olmıycak beklersen başkasının hayatına girmesini engellersin falan dediler. Akrepgöz hiç bi şekilde konuşma olmayacağını söyledi ama konuştuk yani
Akrepgöz banada bir konuda asla olmaz dedi ama oldu.

Ben Chitraya baktırdım ama çok belirsiz bir tablo çizdi. İki kişiyi sormuştum. İkiside olur gibi birşey söyledi. Bende sorumda belirttim bunu, çok belirsiz konuşmuşsunuz kafam karıştı diye.Bu defada ikisi de olur ama birisini hayırlı görmedim diğeri daha hayırlı diye cevap verdi. Peri tarotu olduğu içinde kart seçmedim o seçti kartları. Periler karar veremedi demek ki benim durumuma :KK66:

Ben de ona peri tarotu atmak istiyorum bakalım yorum gelince yazarım buradan:)

Kızlar daha önce arkadaşım için falinustasi'na tarot atmıştım çok memnun kalmıştı dün kendisi katina atmış yorumunu çok beğenmiş an süperdi diyor bugün için de bir iletişim olabilir gibi bir şey demiş konuşmuşlar gelecek de tutarlıydı diyor başka katina atan var mı falinustasi'na? memnun kalan varsa ben de atayım

X