tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlarr kredim kalmış uzunca bi ara vericem son kez baktırıcam. Hades mi Deryahatun mu baktıranlar varsa bi önerirmisiniz?
Hades in falina ben de simdi bir daha baktim. Benimki de kisa ve nokta atisi hic yok. Olumlu konusmus ama tavsiye etmem. Deryahatun hic baktirmadim.

Kizlar benim kimse olumsuz konusmamisti ama adam baskasiyla birlikteymis uzun suredir. Ben de salak gibi donmesini bekledim falcilara inanip. Basimdan kaynar sular dokuldu resmen.
Offf yaaa ((( off yani... Uzmemeye calis kendini demek istiyorum ama demesi kokay sadece Allah sana guc versin kendini biran once toplayip mutlugu yakalamani dilerim.

Hesabımda bulunan parayı geri çekebiliyormuyum
Sitedeki basliklara baktim boyle bir seyden bahsedilmiyor. Uyelik iptal edilebilir diyor ama varolan kredi ne olacak belirtilmemis. Bence destek ekibine mesajla sormalisin. Siteyle ilgili bir sorun mu yasadin? Ozel degilse paylasir misin bizim se dikkat etmemiz gereken bir durum varsa eger?

evet bende bilmiyorum böyle bişey yapılabiliyormu?? cevabını bulursan paylaşırmısın canım? katre4

Kizlar naktayla ilgili düsüncelerinizi alabilirmiyim iyimidir kendisi cikan varmii cherycoco, chitra,geysu,herra,ecem cingene olumlu. Nakta olumsuz.. cherry chitra nakta bunlara ilk defa baktirdigim icin hic emin degilim.

Ben bu fal işlerinden kendimi çektim artık ama şöyle bir yorumlari okurken Nakta'dan bahsettiginizi gordum 1 ay once bende kendisine baktirmistim uygulamayi tekrar indirip ses kaydini tekrar dinlemek istedim bu kadar övülünce, ilk dinledigimde amaan saçma ya diyip geçtiğim bir ses kaydıydi fakat suan dinledigimde cok mantıklı gelen noktalar oldugunu bir cok seyi de bildigini fark ettim. Fakat verdigi surec icin daha 1 ay ve baska bir surec icin de tam 1 sene var. Ama kesinlikle boş bir falcı degil ve fazlasiyla ilgili ozenle bakmis gercekten hicbir falcida gormedigim bir ozen ve ilgi. Şuan aklım çelindi tekrar baktirsam mi diye ama sanirim kendimi tutmam lazim
Nakta'yı deneyebilirsiniz yani özetle, tellwedeki belki de en iyici falcılarda ilk 3e girebilecek biri

Kesinlikle katiliyorum sana. Hatta burada nakta adinin cok az gecmesine sasirdim. Kisa sure once basladim baktirmaya ama hizli basladim. Benim baktirdigim herkes arasinda su anda en iyisi o. Nakta dan yanit alinca beklemede olan butun fallarimi geri cektim. Bir sure gecsin yine baktirmak isterim. Bana ayni vadeyi veren baskalari da var ama nakta insanin aklinda soru birakmamacasina ozenli bakmis.

angelmiracle diger favori 2 falci ismin nedir paylasir misin? Denemek isterim tavsiye edersen. Belli bir sure kendimi tutmaya calisarak (umarim) :)

evet bende bilmiyorum böyle bişey yapılabiliyormu?? cevabını bulursan paylaşırmısın canım? katre4
Sorun yaşamadım merak ettim sadece toplu attığım için krediyi mesela vazgeçtim bi süre baktırmak öyle kalsın istemem niyetine. Kredi oldukca atasım geliyor, ayrıca sadece paypal ödemelerde geri alabiliyormuşuz

Hadi ya üzüldüm simdi... mantikli bakmis orasi öyle evet. Ama olumsuzdu..
digerleri hepsi olumlu.. naktayi kafama taktim simdi .. chitra ve cherry e baktirdinizmi?

angelmiracle diger favori 2 falci ismin nedir paylasir misin? Denemek isterim tavsiye edersen. Belli bir sure kendimi tutmaya calisarak (umarim) :)
1- Nakta
2- Firuzzee
3- Deryahatun diyebilirim bu üçünden de cok memnun kaldim tabi yine de cok umut baglanmamasi taraftariyim :))
Hadi ya üzüldüm simdi... mantikli bakmis orasi öyle evet. Ama olumsuzdu..
digerleri hepsi olumlu.. naktayi kafama taktim simdi .. chitra ve cherry e baktirdinizmi?
Chitraya yakın tarihte cherrye 3 ay önce falan baktırdım
Cherry bende 2 kez patladı ondan sonra tekrar baktirmadim, zaten biraz ozensiz kisa gelmişti pek de memnun kalmamistim acikcasi anda fena degildi ama gelecekte fena patladi
Chitra ise son baktirdigim falci oldu ona baktirdiktan sonra fal hayatim bitti :))
Cok pembeci geldi bana ve kisa bir faldi biraz da genel konusmus anda bile pek iyi degildi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…